• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Co to je???? :grinning:
15. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
to je odkaz na to modre z nebe :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
když to rozkliknu tak jsme tam my a naše povídání :grinning:
15. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
aha na to mrknu ale jestli budu brečet :grinning:
15. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
budes brecet, to si pis :wink:
15. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
No už bulím, uaaaaaaaaaaaaaaaaa ale krásný ta mamina to dala teda uplně skvěle
15. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
vidis suny :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
no jo krásný fakt nádhera tak na to se budu koukat když si budu chtít zlepšit náladu páč to byly slzy ale ne smutku tak to je dobřééé
15. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
suny, me to pomuze se tak odreagovat a uvedomit si, ze ty moje dve MA nejsou nic oproti ostatnim problemum
15. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Jo i tak jsi silná žes to dala já nevím co bych dělala na tohloe jsem hrozná. asi byh se zarazila a prostě dál bych nechtěla žít. no tohle mám blbou povahu.

Jdu si lehnout za chvili je tu manža s pizou ale nemám hlad tak nevím.

Nevím jeslti se sem ještě dneska stihnu mrknout a kdyby ne holky tak na mě zítra ráno myslete jdeme na ten velký UTZ tak mám trochu obavy. snad bude vše ok. :slight_smile: papa
15. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem dorazila od zubaře :stuck_out_tongue_closed_eyes: děs běs!!! Šestka kaz a navíc zánět dásní, tak mi to čistil tím laserem a jehličkou nebo co to bylo...fuj!!! Jsem rád, že to mám za sebou...jsem tam byla 3x čůrat :sweat_smile:
Ale mám i jednu pozitivní novinku :dizzy_face: Dnes v 5 45 (po čůrání :grinning: ) mě maličký poprvé kopl a hned 2x, takové ťuknutí zevnitř, dala jsem si hned ruku na břicho a udělal to znovu...jsem hned vzbudila manžu, ale pinďa už pak nekopal, ale i tak jsem měla velkou radost :dizzy_face:

Moni, jaký jsi to měla výtěr...ze spod? :confused: Bude to ok, uvidíš :wink: Důležité je, že se na to přišlo, zaléčí se to a bude klid :wink: Myslím na Tebe :dizzy_face:

Ahojky Suny a Mabe :dizzy_face:

Market, pak napiš, jak jsi nadšená z polšáře :wink:
15. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
suny, nejsem silna. proste co jinyho delat. chci rodinu, tak co.

drzim palecky na UTZ a dej hned vedet. :wink:
15. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Luci tak to gratuluju!!!!!!

Zrovna dneska jsme si s Mabe říkali že to její miminko ji pěkně napíná tak třeba si dá říct jak váš mimísek a mabe ucítí kopanečky už brzo.
15. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Mabe dám dám snad bude vše ok no.

Tak ted je na řadě tvůj mimísek Mabe tak mu to vyřid že je na řadě at kopne.

Luci mě žaba kope o sto šest ale jak manža dá ruku na bříško tak je klid :grinning:
15. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Suny, děkuji :dizzy_face: Mabein mimísek se určitě co nevidět projeví...u mě to bylo ve chvíli, kdy bych to vůbec nečekala :grinning:
15. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
No to je luci normálka.
U mě to bylo před týdnem takový ty fakt silnější pohyby.to jsem omdlívala bylomě blbě zvracela jsem volala manžovi at dojede dřív a do toho kopance a ty byly hlavní to ostatní šlo stranou.

Nic utíkám holky myslete na nás. papa
15. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahoj luci, toho zubare porad odkladam. :confounded: Bojim se. Gratulujuuuuuuuu ke kopnuti. :slight_smile: :slight_smile: pred tim si citila jenom mensi pohyby nebo vubec nic?
15. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Suny ahojk, zítra Ti budu držet palce :dizzy_face:

Mabe, já jsem cítila sem tam takové zabublání v břiše...ale myslela jsem, že to jsou střeva :sweat_smile: To kopnutí je úplně jiné, rozeznáš to okamžitě :wink: Jinak pohyby ani malinkaté jsem do teďka vůbec neměla :wink:
15. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
luci, takze muzu byt klidna, kdyz zatim nic. sem tam jakoby vitr nebo neco, ale je to mzik
15. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Mabe, můžeš být klidná :wink: já neměla ani ten mžik :grinning:
Jdu se naobědvat, už můžu konečně jíst :slight_smile: Máme ptáčky a bramborovou kaši :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
dobrou chut, ja dodelavam slepici polivku
15. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Děkujem :slight_smile:
Mabe, s tím zubařem jsem to odkládala taky, ale věděla jsem o tom kazu a už jsem se bála, že se to rozjede a bude z toho nedej bože zánět...jsem ráda, že to mám za sebou :pensive: :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
ja se taky musim objednat, ale asi az pristi tyden nebo zitra. :unamused:
15. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
tak jsem zuž doma a ted se chystám do školy achjo. přítel mi sice řekl, že nemusím, že pojede sám, ale měla bych jít nemůžu to furt bulat:grinning:...

mabe já včera koukala na to modré z něba a bulela jsem u toho jako dítě a přítel se mi ještě smál a napodoboval, no myslela jsem, že mu tresknu:grinning:

Luci gratuluji ke kopanečkům, ted už by jsi je měla mít pravidelné :slight_smile: .
15. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
monako, je to takovy moje odreagovani, ale manza by se se mnou na to nedival, takze musim vzdycky z netu dopo
15. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
mabe tak přítel se se mnou na to dívá, zajima ho co se děje u ostatních a vždy si řekneme, že naše starosti jsou o proti některým prd. Ale někdy je to fakt na psychyku, ještě když mám hormony v pr... tak je to ještě horší a bulím a bulím. Někdy brečím i když se na to nedivám, prostě mi příjde něco líto nebo já fakt nevím, no a přítel mi nadává, že bych tolik brečet neměla, protože budeme mít ubrečené miminko. Asi má pravdu, ale nejde to někdy ovlivnit. :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky, nedočítám :slight_smile:
Musím uklízet, zítra to nestíhám, přijede miláček...
Myslela jsem, že si pospím a malý spal ani né hodinu :( Jsem se vzbudila ani se mi nechtělo vstávat a bolí mě pěkně hlava :confounded:
Včera jsem vyhrála na aukci povlečení medvídek pů do postýlky, z obrázku je moc krásné, tak se těším až mi dojde, kdyžtak kukněte do alba , mám tam foto :slight_smile:
Jinak počasí je fakt děsné a v Praze sněží, nebo sněželo ráno říkal můj mužík :grinning:
15. říj 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
monako, toto jsou jinaci slzy. ja myslim, ze nemuzeme mit ubreceny mimisky, kdyz se jednou tydne podivame na modre z nebe.

tedka jdu poklidit pradlo a zacnu zehlit. jak dojde manza, tak si dame polivku a pizzu.
15. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
holky, spinkate?
15. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.