• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ne ne, uklizíme :confounded: :grinning: Už mám pomalu hotovo a je mi nějak divně tak jsem si ted na chvíli sedla.
15. říj 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz
moni, tak pomalicku. ja trosku udelam a sednu si a tak porad dokola.

tedka koukam na kocarky a vubec nevim, pomoooooooooooooc. to je hruza. asi bych chtela uz kombinovanej nebo jakej je vas nazor?
15. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Mabe, tad to pomaličku nejde, musím uklidit co nejrychleji abych si ohlídala malého a byl tu na chvíli pořádek, protože on a ty jeho hračky to je děs.
Já mám kočár vybraný, takže po kočárech vůbec nekoukám :slight_smile: Zkus nějakou duskusi, kde se baví o kočárcích, tam by Ti poradili nebo by jsis početla a udělala nějaký svůj seznam jaký by se Ti líbil :slight_smile:
15. říj 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz
moni, asi jo.
15. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
15. říj 2009 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz
15. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Holky, já jsem si zdřímla a mám chuť na lívance...ale kdo je udělá? :grinning: Manžel to neumí a mě se nechce stát u smažení...i když...třeba se přemůžu :wink:

Mabe, já mám vyžehleno a min. týden až dva na žehličku nešáhnu :wink:

Moni, ať Ti jde uklízení od ruky...se už určo těšíš na miláčka :dizzy_face: To počasí je děsné! Pořád doufám, že ještě nebude zima, že se to ještě umoudří :sweat_smile: :wink:
15. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
luci, ty si sikulka. nechces jit vyzehlit k nam? me to tedka teprve ceka.
15. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
mabe nejde mi to otevřít.
Luci ahoj, no chybí jen prach utřít, ale to bude rychlovka :slight_smile:
Jé lívance bych si dala taky.... Já si udělám zase krupici, mám na ní chut a malému ohřehu špagety na večeři.
To počasí ani nemluv, at je zima, ale at neprší, už je to otravné. :confounded:
15. říj 2009 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz
zkus si to cely zkopirovat
15. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
moni, je krupice. ja tedka budu mit tu pizzu, ale vecer si udelam krupici. driv jsem ji nemusela a tedka sem na ni ujeta - aspon jednou tydne. staci jeden talirek, ale mnam.
15. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
holky, dneska me napadlo jmeno pro holcicku: Anicka :slight_smile: . nerikam, ze je to definitivni, ale je to prvni jmeno, ktere se me libi. :slight_smile:
15. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
Mabe ten kočárek je hezký, nevypadá špatně, jen ty kolečka, aby se Ti sněma špatně nejezdilo v zime na sněhu, zkus si najít nějaké diskuse na něj, jaké jsou názory, jinak je moc pěkný.
A jméno taky hezké :slight_smile: Kamarádka má Aničku ...
15. říj 2009 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz
moni, diky za jmeno :wink: . do tedka jsem nepremyslela nad jmenem a vcera jsem toto jmeno slysela v telce a hned me to tuklo do hlavy. :slight_smile:
15. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
mabe :slight_smile:
ted bylo ve zprávách, že někdo odložil miminko v parku :angry: To jsou už fakt hovada ty lidi, to není normální v těch mrazech bobek :frowning2: snad jí zachrání
15. říj 2009 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz
Mabe :sweat_smile: jsem ráda, že to mám za sebou...zatni zuby a do toho :wink: Jak už se k tomu dokopeš, tak už to jde :sweat_smile:

Moni, ten déšť mě taky štve :angry: Pes mi dom už druhý den kňučí, že se nemůže jít pořádně vyběhat :pensive: Krupičku bych si taky dala, ale nemám ji doma...musím koupit :wink:
15. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Holky, z té zprávy jsem byla taky špatná :frowning2: k tomu člověk nemá co říct :cry:
Anička se mi móóc líbí...já mám tetu Aničku :slight_smile:
15. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
no, tak s tim kocarkem to bude na dlouho.

luci, po jidle zacnu, asi to vypada tak pri Ulici a pak Ordinaci.
15. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
anicka se me nejak moc zalibila a pristi ctvrtek nam reknou, ze cekame kluka, ne? :grinning: ja bych chtela nejaky normalni cesky jmeno. mam kyselo v zaludku jak svina. piju celej den ty caje a mam to z toho. :unamused: ale kdyz chci zustat zdrava....
15. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Mabe, já chodím z čaje pořád čůrat :rolling_eyes: Už mě to nebaví :confounded: Jsem se domluvila s manžou, že zítra zajedeme koupit komodu a už si do ní dám věcičky pro prcka :wink: Taky bych se chtěla podívat na nějakou delší zimní bundu, tu co má už mám hroznou a ty delší jsou nejlepší...mám všechno pěkně v teple :wink:
Moni, jsi psala, že máš bílou, že? Já mám černou a koupím si asi zase, ale nějakou ne moc drahou :wink:
15. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
luci, tak uz komodu, toto teda leti. sakra ja su nejak pozadu. :confounded:
15. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Luci, já jdu se psem jen před barák at se vyčůrá nebo i vykadí a domů nechce mi moc chodit ven, navíc je ostřihaný tak mu je bobkovy zima, obleček máme obj. , ale bude asi až příští týden.
Holky já se včera dívala v hyperce na čaj pro těhotné, byli v něm různé vitamíny, žádné bylinky, ale stál 100,- malá krabička :confounded:
Tak jsem říkala, že kdybych ho měla pít pořád tak by byl za 2,3 dny pryč, tak jak tam půjdem si ho koupím a budu pít ob den.
Je to myslím od Hipp značky nebo nějaké takové-mají i dětské čajíky v té značce.
15. říj 2009 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz
moni, myslis, ze je ten caj dobra vec? Ja videla dneska v obchode od jine firmy, ale myslim, ze stal okolo 40Kc. Ja nevim, jestli ty bylinky...Ale zase je to pro tehotny, ze?
15. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
moni, muzu se zeptat, jakej kocarek mas?

Luci, ty mas taky nejaky vybrany?
15. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
potrebuju nejakou inspiraci :slight_smile:
15. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Luci jo no, vůbec jsem jí nenosila byla mi větší, tak snad se tedka do ní vlezu a vydrží mi celou zimu at si nemusím kupovat. :slight_smile: Někdo psal, že v nějakém spor. obchodě jak je Hervis mají slevněné bundy myslím, že Moňa, tak se tam koukni.
15. říj 2009 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz
Mabe, já budu mít kočárek od švagrovky...je jako nový. Značka Mutsy a je černý, uvnitř světlý. Budu si kupovat pouze konstrukci, tašku, pláštěnku atd. Hlubokou korbičku a později i sporťák dostaneme od ní, tak jsem ráda :slight_smile:
15. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
holky, je to mozny, ze uz vybiram kocarek? opravdu se to povedlo a budeme mit mimiska. zacina to byt cim dal tim vic uveritelnejsi. :slight_smile: pomalicku me to dochazi. :slight_smile:
15. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
luci, tak to mas jednodussi :slight_smile:
15. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.