• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Jejda no to taky budeš asi nervní no. je to takovej zvláštní pocit chci aby byl zítřek už abych věděla co a jak.
Ale říkám si že 12tt vyšetření ok a triply taky tak snad to bude v pořádku.
15. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
suny jj jdu taky na 7:30h. Nestresuj zbytečně :wink:
15. říj 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz
suny, bude to v poradku, ver. je jasny, ze jses nervozni.

me posledni dny uz vadi trosku brisko. kdyz chci mit nohu pres nohu nebo skrceny nohy pri sezeni nebo pri zohybani. nerikam, ze mam obrovsky bricho, ale uz me vadi.
15. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
moni, tak tobe budu taky drzet palce
15. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Mabe tak já přibrala od začátku 8 kilo což je dost no ale kdyby bylo malý v pořádku tak mě je to jedno.

Mony ty seš klidas já tady nervuju. a stejně s tím nic nenadělám no.
15. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
mabe děkuji :slight_smile:
Suny, no myslím pozitivně :wink: Neboj vše bude ok.
15. říj 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
No já se budu snažit taky.

Ale zatím mi to moc nejde. uklidnuje mě že žabka kope tak aspon to je pozitivní. ale bojím že se dovím něco špatně.
15. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Jdu se zkusit najíst a vysprchovat.

Mony tobě držím moc pěstičky. a zítra si písneme ju?

tak papa
15. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem ze školy doma, odešli jsme o hodku dřívě:slight_smile:....Dneska jsem se dozvěděla, že ten kočár co chci z polska můžu mít za úplný pakatel, kámoš co tam má firmu říkal, že ho našel kolem 3 000,- na netu a že potom pro něj pojede, má totiž manželku ve stejném termínu jako jsem já jen o dva dny dříve. Říkal, že na těch trháh kde jse ho chtěla koupit mají hodně přiražený ceny, ale mě už se zdála super cena. No uvidíme jestli se na těch jejich stránkách polských z orientuju:slight_smile:
15. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
suny Tobě samozřejmě taky držím pěsti. :dizzy_face: pá a to si piš, že si napíšem :slight_smile:
15. říj 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
Holky, budu na vás zítra myslet :dizzy_face:

Suny, klídek...hezky se vyspinej a hlavně žádný stres :wink: Já jdu na velký Utz ve středu na 12 15 :wink:

Tak já jsem udělala ty lívance, byla toho celá kupa a co myslíte? Už není ani jeden :sweat_smile: Jsme se do toho s manžou pustili a během chvilky zmizely všechny :grinning:

Jdu si dát spršku, abych mohla co nejdříve do peřin :slight_smile:
15. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
luci, ty ses sikulka. to ja to zehleni nezvladla.

tedka jsem delala manzovi jeste strouhanou mrkvicku s citronem a zase umyla nadobi a tot vse. uz budu mit ruzovku a hotovo. zitra dopo budu delat rajskou s karbenatkama.

ty lidi jsou hajzly s tou holcickou :angry:
15. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
luci a livance se dělají z droždí ne?? To jsi měla tak rychle???:slight_smile:..já jsem ještě lívance nedělala proto se tak hloupě ptám:grinning:

Já ted přemýšlím co si mám dat za jídlo, od včerejška vůbec nevím na co mám chut, no děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mabe jinak s tou holčičkou opravdu nechápu, jak to někdo může udělat bezbranému človíčku.
15. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Mabe, to ti neuteče :wink: Jéé, přijedu na oběd...to je mé nejoblíbenější jídlo :grinning:
15. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Moni, to droždí tam vždy rozdrolím, mlíčko dávám takové teplejší, ale ne moc a pak to na chviličku přikryju utěrkou a je to :wink: Aspoň já to tak dělám :wink:

S tou holčičkou je to hnus!!!! Jak někdo může?! :angry: :cry:
15. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
a s čím si to tak dáváš?? Já bych si dala vdolky stvarohem a povidly, mnam :grinning:
15. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
luci, aha, ty si delala vdolky? ja myslela palacinky.
15. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
holky, loucim se, ten PC huci uz od rana :grinning: , dobrou a zitra cekam dobre zpravy. :wink:
15. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
mabe nene ona dělala livance, já si jen ted vzpomněla na vdolky :grinning:
15. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
před chvíli mi udělal malý, velkou radost. :dizzy_face: vytahuju ho z vany a on na mě- mami netahej se semnou, nesmíš mě tahat, máš miminko v bříšku :slight_smile: Jé to bylo tak pěkné to od něj slyšet, konečně chápe, že nebude sám a že čekáme miminko a jeho sourozence a prý by chtěl bratříčka :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
Přesně tak...dělala jsem lívance :dizzy_face: Mažu je marmeládou a přplácnu na sebe, jako hambáč :wink: Ale vdolky s tvarohem a povidlama bych si taky dala :sweat_smile:

Moni, ten tvůj Lukášek je zlatíčko :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Luci ty děláš chutě teda :slight_smile:
Jdu do sprchy a spát, máme už brzy budíček :confounded:
Tak pá, zítra písnu :grinning: Dobrou.
15. říj 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj devcata,

tak se stalo to, ceho jsem se obavala. Rano vstanu se zalehlym nosem - rymecka. Zatim krk dobry, i hlava. Takze nikam vecer a lezet celej den preventivne. Snad se to nerozjede jeste vic. Dva dny jsem tomu odolavala od manzi a uz je to tady. Dneska jsem se moc tesila na koncert, ale neda se nic delat - jindy. Mimisek se samo prednejsi. Zitra bych odpo, ale chtela si jet pro ty vecicky, tak snad to bude dobry.

Drzim pesti na kontrolach. :wink:
16. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak vše v pořádku, dělala mi ten velký utz u sebe, tak je vše ok, mímo má 290g. Jen se nám nechtělo ukázat tak víme zase prd :frowning2: Teďka je nějaké stydlivé :grinning: U malého jsem to věděla tak brzy a teďka mě napíná :grinning: Ale hlavně, že je vše ok. Jen doufám, že do porodu se ukáže :slight_smile:
A co ty Suny, aspon tobě se doufám, mimíško ukázalo :dizzy_face: ????
Mabe tak lež a hezky se vypoť, bude Ti brzy líp. :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
moni, gratulujuuuuuu. ty mas teda stydlina

no na poceni to asi neni, ale chce to klid, at ta ryma odejde brzo a hlavne, at se to nerozjede v neco vetsiho. branila jsem se ty dva dny, ale kdyz jses ve dvou pokojich, tak se to neda.
16. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
mabe děkuji :slight_smile:
Víš co, tak si dej před sebe horkou vodu a do toho třeba heřmánek, hodně pak z tebe půjde a vysmrkáš se pořádně :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
jako naparit se? zkusim to za chvilku. dam si tedka hermankovej caj s medem a citronem, kiwi a budu lezet
16. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Moni, co naplat :pensive: Ale hlavní je, že je miminko v pořádku a ono se určo časem ukáže :wink:

Mabe, pěkně se kurýruj :wink:

My pojedeme nakupovat a pro tu komodu, už se těším :dizzy_face:

Suny, jsem na Tebe zvědavá :dizzy_face:
16. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Luci jo, ale pohlaví nás zajímá, tak snad se ukáže :wink:
Mabe tak čajíčkuj, já mám pořád rýmu smrkám, ale je to lepší, že nemívám už ucpaný nos, že mě to jde to smrkání samo.
Jinak jsem se bavila s dr. o tom3D, že nejdu, že hodně kamarádek mě od toho odradilo, že se mímo většinou po obličejíčku neukáže a ona mi to potvrdila, tak jsem si říkala, že to dám raději do výbavičky :slight_smile:
Jinak bych se tam dozvěděla třeba co to je, ale mít za cenu toho fotečky zezadu třeba to nechci.
Jak mě dělala ten utz, tak jsem se smála, protože jí kopal do toho a ona sem tam musela počkat :grinning:
16. říj 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu.
uf sjem skoro nespala.

Mony moc gratuluju ale teda ty máš fakt stydlína.
My to víme a bylo to tam zřetelně vidět.

Takže co myslíte?? trhnu partu nebo budu držet s vama?? :wink:
16. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.