• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahoj suny, jsem rada, ze uz to mas za sebou. Ja tipuju chlapecka. :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Suny myslím si, že trhneš, jinak gratulujíííí a nenapínej :grinning:
16. říj 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
Teda věc první že jsme naprosto v pořádku. mimísek je zdravej i já zatím v poho. takže to jsem štastná hak hrom. nic víc me nezajímalo.je to super pocit a už jsem klidnější i když se mi tam klepaly kolena. :grinning:
¨
Mabe, lež chudáku malej ale toho viru je ted tolik halvně to vylež.
16. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
suny, tak to sme radi,ze jste ok. tak sup sem s tt a co to pohlavi?

mam rymu, jinak dobry, ale citim se unavene. takze jenom lezet a lezet, ale z toho me zase boli hlava od krcni patere. :confounded:
16. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Napínat nebudu. Partu netrhnu čekáme zdravého chlapečka a bylo to tam fakt dost vidět. Manža byl uplně hotovej poprvé viděl utz. fotka nic moc ale chtěla bych to už vše nafotit tak snad to zvládnu ještě tento týden.
jinak je prý větší takže termín porodu ze 4. 3. se posouvá na 25. února. holkýýýýýý to je za chvilu.
16. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
suny, gratulujuuuuuuuuuu k chlapeckovi :slight_smile: . uz mate jmeno, nebo jste nad tim jeste nepremyslely? tak to mas za chvilku ten TP. :wink: jsem za tebe stastna :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Suny jééé, tak to je supér, samí kluci, téda tady fakt ještě nezazněla holčička?
No tak to je fajn :dizzy_face: Gratulují, ted jenom jméno a budete mluvit na bříško už jménem :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Děkuju holky moc jsem štastná. i když jsem trochu doufala v Natálku.

ALe halvně že je malej zdravej to je super. Akorát teda podle mě bych měla být 20+2 a na utz jsme 2O+6 tak mony se mám asi řídit tím ted že???
16. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Jo řiď se tím co Ti dneska řekl, tamten tt už není, jsi ted 20+6 :dizzy_face:
My jsme 19+0 a tím se už mám taky řídit. A neříkal Ti váhu?
Kluci jsou taky fajn, neboj :grinning: :wink:
16. říj 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky ani jse vás nečetla jen jsem hledala, kde píšete o pohlaví:grinning:

suny gratuluji k chlapečkovi zdravému:slight_smile:...

moni tak hlavně, že je vše ok a přiště se to už dozvíš a snad to tu už trhneš:grinning:

Holky to není možné že tu jsou samí chlapečci. ty holky asi letos nemají šanci :grinning:
16. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Moni ahoj, no pochybuju jak tady čtu samé kluky, tak já trhnout partu určitě nebudu :grinning:
Tady snad žádná holčička nebude :grinning:
16. říj 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni někdo to snad trhnout musí a snad to budeš ty a market, když už máte doma klučiny :grinning:
16. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky,to je fakt síla, samí kluci u nás v rodině taky já byla poslední holka a ted zas kluk ale neva no. tak to bude
Kubík.

MOny třeba trhneš už jednoho máte tak třeba to bude holka. jinak váhu nám neříkal takže zítra jako budu 21+0 takže začnu 22tt:
jo holky a kdy se chodí na tu cukrovku????
16. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Suny a Moni, no nevím všichni říkají, že bude mít malý bratříčka i on chce bratříčka :grinning: Tak uvidíme no, jestli se nám prtě ukáže prý měl nožičky tak, že nic nešlo vidět.
16. říj 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky ale opravdu je to zvláštní, známá co je těhotná tak taky čeká chlapečka, kamoška co bude rodit každou chvíli tak taky chlapečka a spolužák ze školy má taky těhotnou manželku stejně jako já a taky kluk. To není možné:grinning:

suny tak já na cukrovce byla ted ve 24tt, ale nevím jestli je to jedno ve kterém se to děla.
16. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
těhu cukrovka se mislím dělá do 24tt
16. říj 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
myslím :sweat_smile:
16. říj 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
Mony já mám zas kamošky a všechny až na jednu loni porodily holčičky. tak letos je asi výsada kluků. :grinning:
V poho o té cukrovce mi to max řekne příště.

Tyjo to letí zítra už 22 tt to je na šaškec a za chvílu budou vánoce apak rodit jéééééééé

musím dokoupit ještě zimní kombinezku asi.

takže se vždy řídit podle posledního utz??
16. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
suny no u mě moje kamošky porodili taky samé holky před 2 roky:slight_smile:, ale možná je to jen dáhoda:slight_smile:

Holky musím jít uklízet, protože jak přijede Libor vyrazíme hned do Polska, potřebuju koupit ty šoupací dveře, jiné se mi tu nehodí a tam se to dá koupit za pakatel. A rovnou kouknu po kačárcích pokud zbyde čas:slight_smile:
16. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
holky, tak to jsem zvedva, co budu mit ja. :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Taky uklízím, ale jen drobnosti :unamused: Pk se jdu čmárnout a na nádr za miláčkem :dizzy_face:
16. říj 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
holky, kdyz delam prudky pohyby, tak me v tom pravym podrisku pekne pichne. snad je to normal, jak jste rikaly.
16. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Mony jasný ale zas to s tím uklidem nepřeháněj. :grinning:

Mabe to jsme všichni zvědaví, prootže to zatím nikdo neprolomil. :grinning:

Mony tobě vlastně přijede miláček tak to se máš. aspon máš pro něj supr zprávičky. :grinning:

Mabe jojo je to v pořádku dneska jsem se na to ptala znovu. jinak na ty záda prý jen cvičit na tom balonu a na tu slabost prý mám nižsí tlak tak prý můžu jendo malý kafčo s mlíkem denně. jinak nic no.
16. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
tak to je dobre, ze ses ptala na tu malatnost. takze kaficko a je to. sem tam teda mam takovou bolest, ze musim chvilku pockat a pak se muzu hejbat, jakoby se natahl nejaky vaz. suny´, ja ti tak zavidim, ze mas po kontrole. :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Suny, jo už se na něj těším. Hlavně jak mu ukážu co jsem pořídila pro mimi a že povykládáme normálně, po tom telefonu je to na prd a provoláme vždycky dost.
Jinak on to už ví co bylo dnes na poradně, hned jsem mu volala :grinning:
ale řeknu mu to ještě jednou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
Mabe já si taky. ale neboj to příjde i s pohybama a pak to bude takovej fofr že nebudeš vědět co vnímat dřív.

Zítra začínám vlastně už 22tt což je mazec teda no, mám trochu obavy jak říkal že je kluk větší aby nebyl po mě to by byl teda porod. já měla 4 kila a 55 cm
16. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
suny, to by byl teda porod. :confused:
16. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Mony třeba třikrát dobrých zpráv není nikdy dost :grinning: :grinning: :grinning:

holky já mám takovou radost, a moc vám chci poděkovat za podporu. :grinning:

Mony a tobě se zatím ten termín porodu neposunul???
16. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
kdyz tak nad tim premyslim, tak ta ryma neni tak hrozna. neni to ze bych smrkala furt, ale jsem trosku zalehla a boli me oci. takze radsi budu doma vecer a kuryrovat se. pro mimiska vsechno, i kdyz me to trapi, ze neuvdiim kamarady, uz jsem je dlouho nevidela.
16. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Mabe ted se toho začínám bát, snad to bude ok :grinning:
16. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.