• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
mabe v to já doufám, že bude vše ok..

cipis aha takže jsi mladší, no mě to asi vychází, i kdy si myslím, že jsem taky o tyden mladší, uvidíme co mi řekne dr. dneska.

Holky ja jsem tak napjatá, že jak naschvál bude ten den utíkat pomalu a v čekárně bez tak zase budu čekat dlouho, protože i když jsem objednaná berou vždy později :angry:
8. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Mona: JJ,jsem mladší. Když jsem byla naposledy na uzv,tak mi řekli,že pohlaví ještě není uplně dobře rozpoznatelné a na další jdu až 13.10. t nevydržííííím,už jsem chtěla nakupovat podle barev,no jak říká přítel,ještě je spoustu času na nakupování pro mimčo :slight_smile:

Neboj se,dopadne ti to všechno dobře,budu držet palečky,pak dej vědět,jak si dopadla.

Holky,já jdu teď zalézt do postele,protože jsem nějaká nastydlá,udělali se mi dva opary a to je u mě vždycky znamení,že přijde nějaký bacílek. Snad to ustojím.

Mějte se zatím fajn,já se odpo zase přihlásím,ju?

Pa :sweat_smile:
8. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
moni, u nas je to taky tak, ze te stejne vezmou pozdeji :confounded:
8. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
mabe no je to hnus, minule jsem tam dokonce čekala 45min. jsem potom už supěla :zipper_mouth: ..a nemůžu nic říct, protože mají na dveřích napsané, že obejdnané hodiny jsou jen orientační a berou hlavně akutky a ženy v šesti nedělích :unamused: ...
8. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
je to hruza. clovek je tam nervozni. ja vcera u endo sem si myslela, ze dostanu infarkt. tak moc me busilo srdce. nechcu vedet, co bude ve ctvrtek :unamused:
8. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
No já ti dneska povím, jak jsem to přežila v té čekárně. :grinning: Chci tam vzít přítele, jen doufám, že to nebude problém :unamused: ..Samozřejmě až na UTZ :grinning: ...Tvůj manžel už byl s tebou?
8. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojik holky snažím se vás dočíst. Cipíska neznám ahojky.

Jinak Mabe to je asi utrošem ,ale já jsem od včerejška jak praštěná pytlem tak nevím, záda mě bolí taky od včerejška a mám křeče v břichu tak nevím co to je. tak furt od včerejška ležím, navíc beru ten sirup a vykašlávám, tak piju čaj ale nudím se.

Já jdu ve čtv k dr, ale nevím co si obleču páč ty kalhoty mě mamka bude teprve spravovat.

Takže to bude ještě veselý.
8. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
holky, manža se mnou chodí od začátku čeká na mě zatím v čekárně ale na krev a na prohlídky vždycky jde se mnou.
a na utz jdu kolem 10 října a to už ho vemu s sebou.
8. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
suny ahoj, no přítel se mnou taky chodí a čeká v čekárně, snad jen jednou nebyl, ale chudák nemá z toho nic tak bych ho už konečně chtěla vzít na ten UTZ, tak doufám, že to dneska vyjde :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
JJ určo ho vem s sebou aby věděl co a jak no. je to lepší, to my pujdeme na utz až na měsíc uaaa dlouhá doba to je fakt.
8. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
no já si to taky říkala v srpnu, když jsem si myslela, že mi UTZ bude dělat a nic a to se přítel těšil, že do září je daleko a uteklo to jako voda fakt...Jen dneska mi to bude určo utíkat pomalu :sweat_smile:
8. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
jj já se vždycky snažím abych všechny vyšetření měla ráno. jsem nedočkavá a je to lepší.

Už druhej den se cítím jak mátoha a to nic nedělám, nevím co to je. taky vám je někdy takhle? třeba tři dny nevylezu z bytu.
8. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
suny no to já bych se taky snažila, ale v utery tam je jen od 2 odpo. a jen čtvrtek celý den. A jak naschvál mě vždy sestra napíše na útery :unamused: .

suny ano někdy jsem uplně nepoužitelná...
8. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
moni, nebyl, ale ja to mam v tak blbou dobu, ze to neda. ale 21.9. jdeme na ten NT screening, tak tam jit muze, ne? fotecku mu samozrejme vezmu.

ja chodim s takovyma outdoorovyma kalhotama oranzovo kostkovanyma.

suny, jak jsem psala posledni 3-4 dny se me nechce vstavat a porad bych spala a to neprsi a pocasi je celkem fajn. asi je to proste tehu. :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
No holky já jsem fakt nepoužitelná, no jsem zvědavá jeslti mě dr pošle do práce protože já tam nevydržím osum hodin, nanejvíš 5 i s cestou. :frowning2:
8. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Suny tak mu vysvětli jak to máš v práci a stěma zádama a já myslím, že tě nechá doma. Pokud tě bolí záda tak stejně nevydržíš sedět u compu 8 hodin a ještě cestovat.

mabe já si myslím, že tam může...zeptej se ještě třeba sestry před vyšetřením a bude :slight_smile:
8. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Mony já mám dr na baterky, nechce mě nechávat doma.tak to bude ještě zážitek, já bych do práce šla ale je fakt že chodím 4 nebo 5 hodin s přestávkama a křeče v břichu a v zádech to se prostě nedá pak ležím dva dny.
8. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Tak zkus zajít ke své obvodačce jestli se sní dá mluvit, tak ji vysvětlíš jak na tom jsi a dá ti papír na záda...zkusít to můžeš...
8. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
No nevím co mám kamošky tak při takovejch problémech je nechala normálně doma a vůbec se s nima nebavila jen ta moje dr je uplně praštěná, dkyž budou výsledky v pohodě tak můžu do práce, to já jí chápu taky je chci v pohodě, ale do práce půjdu pak za týden budu tak vyfluslá že to nedám a zas pudu na neschopenku a zas málo peněz je to víte kde. :frowning2:
8. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
suny tak mě už nic nenapadá :unamused: ...no, když tak se na to zkus zeptat a uvidíš...
8. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
No on tam půjde manžel se mnou a kdyžtak ji to vysvětlí. no. co už jinýho on to na mě vidí. :angry:
8. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
ti dr. jsou fakt magori. vi kolik je problemu v tehu a nechcou cloveka nechat doma v klidu. ja nastesti mam dobrou dr., ale nechapu to. :confounded:
8. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
JJ já taky ne no. zítra má přijet kamoška s roční holčičkou ale já se nějak vůbec necítím že bych šla ven je tam docela studenej vítr a já nemám dlouhý gatě. a navíc je mě zase slabo ale to je asi tím jak ležím nebo nevím cím to může být.
8. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
No já ani nevím jak by zareagoval můj dr. kdybych mu řekla, že chci nemocenskou. Mám ho teprve ani ne rok, protože ten stary šel do důchodu. Ten totiž odrodil prý i mě říkala mamka, já šla císařem. Nikdy nezapomenu když jsem šla poprvé k němu, šla se mnou i mamka, tehda mi bylo 16 let. Mamka mu říka, tak tuhle slečnu jste odrodil a on mě sjel od shora až dolu a řekl hmm docela pěkná :grinning: :grinning: ...jsem stála jak opařená :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahooj, tak my teď dorazili a budu za chvíli ohřívat oběd.
Těsto na štrůdl se mi odmrazuje, tak už se na něj těším :slight_smile:
Budu ho jíst sama ještě zítra :grinning: V balení je celkem 3 :grinning:
8. zář 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni tak to máme asi stejné těsto:grinning: já ho včera kupovala, ale první musím sníst celý pekáč žemlovky :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Mony no já to s ní zkusím a když nic tak nevím co budu dělat no.

Na štrůdl už chut nemám začínám být nervozní ze čtvrtka
8. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
suny ani nemluv o nervozitě, ta od ráná stoupá :frowning2:

Holky fičím na oběd, pak domů vyvenčit psa a pro věci a hurá k dr....držte palce papa :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Moni :grinning: Jíš za dva to dáš.
8. zář 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak moc držím pěstičky a až budeš doma tak hnedka písni jak to dopadlo jo???
8. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.