• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, uzij si chvilku klidu :slight_smile: . dneska ses dozvedela dobry zpravy, tak si to chvilku uzivej a pak teprve dalsi obavy. :grinning:
16. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Nene já musím zvládnout všechno. a pro mě je hlavní že je žabka teda už malej :grinning: v pořádku.

Mabe a co ty pohyby ještě nic?

No mě říkal dr, že jsem pohyby měla dřív protože je malje už trochu větší a starší ale říkal že do toho 22 tt je to normálka takže v klidu. neboj se
16. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
suny, jeste nee. sem tam me tam jakoby tepe, ale jinak nic. :unamused:
16. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
ja jsu teprve 17+3, takze snad je jeste cas :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Však mabe to jsou začátky, mě to tak dělalo 14 dní a pak takový rany. ael je to sranda už se těším až tě mimísek kopne.

jasný čas máte ale v pohodě. bud vážně v klidu protože jsem se na to dneska ptala a mám to potvrzený jak ty kopanečky tak to píchání neboj se.
16. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
suny, diky. takze si myslis, ze takovy tepani, muze byt mimiskovo hemzeni?
16. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Jasnýýýýýý tak to začíná. a nejpozděj do tří týdnu máš normální pohyby
fakt je to ono. sice je to takvoý malý nic ale stačí ti to k tomu abys věděla že je mimisek tam

jééééé tak to je mazec. :grinning:

Co budeš mít dneska dobrý ho na obídek? mě se nechce nic dělat tak budu mít asi jen rohlík se salámem nebo nevím.
16. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
ja mam polivku ze vcera - slepici vyvar a asi taky rohlik. nechce se me varit. mrzi me, ze nepujdu vecer do klubu, ale nechci se vic nakazit.
16. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Suny já jsem dnes 19+0, tak zítra 19+1 atd. termín se posunul, ale nevím o kolik to neříkala. Asi 15.3.
Musím už jet, tak papa holky a kdyžtak se sem ukážu, ale málo jak bude miláček doma, hezký víkend :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
moni, ahoj a pekne si uzivej manzilka :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Mabe radši zůstan doma nemusí to být nic a taky může. já bych to neriskovala.

Mony jasný utíkej a kdyžtak se se m přijdi třeba jen juknout uvidíš. halvně si miláčka užij. :grinning:
16. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
suny, jo, ja uz jsem to odrekla kamosce a nikam nejdu, ale je me to lito. tesila jsem se na to mesic. :unamused:
16. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Mabe já to chápu a věřím ti. ale je to na tobě no. já bych zůstala doma a snažila se to vyležet i dkyž tě to může skolit i tak (ale neskolí). neboj. jen bud na sebe moc opatrná
16. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
ja lezim a uz me boli za krkem. tedka se podivam na zpravy, dam si polivecku a jdu si lehnout. v noci jsem nejak spatne spala. pro mimiska cokoliv. zitra bych chtela aspon na tu navstevu tech pribuznych. to tam jedeme autem s nasema - pro ty miminkovsky veci :slight_smile: . a v nedeli mame rodinnou oslavu - manzuv deda ma narozky
16. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
No jo ležení je na prd ale musí se to nějak z těla dostat ven. já si půjdu dát rohlík protože malej kope ai má hlad.

Zítra má děda narozky tak jdeme na oslavu ale já tam dlouho stejně nevydržím.

Já jedu ke kamošce má prý 3 pytle oblečení po své holčičce i pokamošciných klukách mají všichni rok tak to bude jak nový tak si taky něco vybereme.
16. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
suny, to bude krasny prebirani, uvidis. takze malej te kope uz pravidelne? jakmile zacne kopat, tak pak kope furt?
16. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
No kope když mám hlad a většinou ráno a večer no ale někdy ho chvílama cítím celý den.
16. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
tak to je krasny :slight_smile: . jee, ja se tesim a mluvis s nim?
16. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
suny, tak az se dostanu z rymy, co kdybysme se teda sesly? risknem to? :grinning:
16. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Jasný že spolu mluvíme.
To jinak ani nejde
klepeme si do břicha morseovku :grinning:

Proč riskneme to,
jasný že se můžeme sejít budu jen ráda. :grinning:
16. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
ja to myslela ze srandy, jestli to risknem. :grinning: tak jak to pujde, tak se sejdeme :wink:
16. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
jasný určo budu ráda. dyt jsme od sebe kousek. :grinning:

Sem zbaštila rohlík a půl se šunkou a máslem a ředkvičky. a přemýšlím nad oplatkama. jinak jsem jako přibrala už 8 kilo ale čeče já příští týden začnu 6 měsíc. podle dnešního utz
16. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
tak holky, co delate? me uz z toho lezeni boli cely telo. jdu tedka udelat sekanou a dame si to s opikackama. rajskou udelam nekdy jindy.
16. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Suny :dizzy_face: moc, moc gratuluji k dnešní kontrole a ke zdravému chlapečkovi :wink:

Mabe, děláš dobře, že dnes nikam nejdeš...raději to nepodceňovat (i když jsi se těšila :pensive: )

Holky, tak já už mám komodu :slight_smile: a dneska večer mi ji manža složí, tak se do toho zítra pustím...dostala jsem dva pytle oblečení od ségry, tak to všechno proberu a poukládám :wink: Už v tom všem budu mít aspoň trochu přehled :sweat_smile:

Jsem si dneska dala na oběd špenátovou pizzu, aby měl maličký vitamínky a teď jsem si na chvíli lehla, mě to nakupování docela zmohlo :wink:
16. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
ahoj luci, ja vim, ze je tolepsi zustat doma, ale mrzi me to. vsak tam muzu jit na jinej koncert treba za tyden a rict kamosum.

ty mas pro mimiska svuj pokojik? ja totiz bych komodu zatim nemela kam dat, mam to teda vymysleny, ale nebudeme mit tolik mista.

a co to jmeno? zatim nic?
16. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahojky Mabe :wink: jsem si říkala, jestli tady někdo bude :wink:

Pokojík nemáme :frowning2: My totoiž teprve rekonstruujeme první patro a jelikož mám astma a v těhu je to mnohem horší, tak s tou rekonstrukcí musíme vydržet. Takže komodu dáme do obýváku-ten je spojený s jídelnou a kuchyní, takže se semka vleze :wink:

No, jméno jsme tak nějak rozlouskli včera večer :slight_smile: Nakonec se maličký bude jmenovat po manželově dědečkovi- Nikola (manžel říkal, že dědečkovi se říkalo Kolja a on by chtěl zachovat tradici, jen nevěděl, jestli s tím budu souhlasit :sweat_smile: )
16. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
luci, to je pekny jmeno. :slight_smile: my to mame s mistem taky tak. mame dva pokoje obyvak s kuchynskym koutem a loznic. takze stul pujde doprostred a prebalovak mezi linku a sedacku. :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Mabe, myslíš? :slight_smile: Začala jsem si na to zvykat a už jsem tak začala i malému říkat :sweat_smile: a dobrý :slight_smile: A jak to máte vy se jménem?
No, u nás to s místem taky není žádná sranda, ale co se dá dělat...hlavně, že se do ložnice vejde postýlka a do obýváku ta komoda :wink:
16. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
luci, kdyz to pisu, tak myslim. my chceme urco nejaky cesky jmeno a ne moderni. manzel uz davno vymyslel Antonina, ze mu bude rikat: Tondo, Toniku,... :slight_smile: a me predevcirem napadla ta Anicka. Slysela jsem Anicku v telce a hned se me to zalibilo. :slight_smile: luci, s postylkou stejne. Dame do pryc supliky u posteli, posune postele pod okno a smerem ke skrini dame postylku.
16. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak už jsme zpět a jsem teda pěkně naštvaná, vybrali jsme si ty šoupačky jiné a dali nám jiné, takže jak přítel pojede ve středu na opravu tam kousek tak to půjde vyměnit :unamused: a já se tak těšila, že už se nebudu muset trápit s barikádovaním obyváku. :frowning2: ..jinak jsme zjistili, že se tam dá super nakoupit, když někdo zařizuje byt nebo něco, fakt tam mají dobré ceny. příště tam pojedeme na lustry, protože je ještě nikde nemáme :sweat_smile: .

Luci krásné jméno, takové zajimavé. Já včera navrhla příteli Sebastian a Kryštof tak jsem zvědavá. :grinning:
16. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.