• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj moni :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Ahoj mabe tak co? už je ti lépe??? :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
ryma uz lepsi nez jsem si rano myslela. tak snad to nic nebude, ale zustanu dneska doma. tedka me zaclo pichat v druhym boku. Zda se me, ze je to ale kvuli vetrum. Nebo mozna to bricho proste taha. :unamused:
16. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Mě se Toníček a Aniška moc líbí :slight_smile: Já jsem taky chtěla nějaké tradiční jméno, ale manžel má obrovskou radost a moc si to přeje, tak proč ne... My budeme muset taky trochu popřemísťovat nábytek v ložnici, plánujeme to při vánočním úklidu, ať už to pak nemusíme řešit :wink:
16. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Jasnacka, pokud se vam libi jiny jmena, kazdy podle sveho gusta a dekuju, ze se ti libi. :slight_smile: treba nakonec narazime na neco jinyho, ale toto nam bez velkyho premysleni tak trklo do hlavy.
16. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: kamarád má Kryštůfka a mě se to jméno líbí moc :wink:
S těma dveřma je to teda sranda :rolling_eyes: A byli jste omrknout ty kočárky? :wink:
16. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
jojo, krystufek je pekny jmeno

holky, taky vas zlobi to bricho nebo jenom me a suny?
16. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Mabe, tak mě teda zlobí docela často..třeba dneska, když jsme se vrátili mě začalo hnusně píchat v levé části podbřišku, tak jsem si lehla a už je to lepší. Já jsem se na to taky ptala doktora a říkal, že je to běžné, že se nic neděje :wink:
16. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
luci, tak to si uklidne me jeste ty. :wink: ja nevim, co bych furt chtela, zadne potize nemam a je to prece jasny, kdyz se nam zvetsuje bricho. :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Mabe, přesně tohle mi říkal i doktor, že se tam všechno stále natahuje a zvětšuje a že s tím souvisí i občasné potíže, které ale neznamenají nic vážného :wink:
16. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
zdravimmm :grinning: nieco nove o com neviem? :grinning:
16. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
jojo, tak to jsem rada. ja kdyz me to pichne, tak si rikam, ze musim pomalicku delat pohyby. vstavat a tak, ale pak na to zase zapomenu a je to. :unamused: ale pak jsem v klidu a uz je to ok.
16. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
mabe já zrovna před chvíli chytla brutální křeč do břicha, ale zašla jsem si na wecko a hned mi je lépe.

Luci no tam kde jsme byli minule na ty kočárky tak tam bylo jak naschvál zavřeno a nikde se mi už bloudit nechtělo. Ale známa mi říkala, že v hrabůvce je ve špaličku svět kočárku a taky tam super koupila kočár a já mám tušení, jestli to náhodou není on co chci, tak se na něj půjdu kounout ještě tam. Pořát jsem si říkala času dost a nějak ten čas letí, že bych už alespon chtěla mít kočar vybraný a koupit potom :unamused:

A s tím Kryštůvkem jsem přišla včera tak nevím, ještě se přítel nevyjádřil. je tam totiž zase to Š co mu vadí k přijmení. Já mych chtěla hrozně toho Matyáše, ale to prý je blbé, tak mě vlastně napadlo, že můžu dát Matyas, ale taky se přítel ještě nevyjádřil :grinning:
16. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
monako, myslis, ze to mas jako z velke? :slight_smile: ja jak jim to zelezo, tak chodim jednou za 2-3 dny, takze to mam horsi. :unamused:
16. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
matyase jsem taky chtela, ale uz to mam moc kamaradu
16. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
mabe určo to bylo z velké i mi to tam tak zvláštně bublalo a hned jak jsem se vytento:grinning: tak mi bylo lépe.

Jinak u nás matyase nemá nikdo ani žádného neznám. :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
matyas je nadherne meno :wink:
16. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
monako, ja to mam vlevo asi taky z velke, ale ta prava strana je uz 14 dni a to z prudsiho pohybu
16. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
Mona já to taky říkám, jen přemluvit přítele:grinning:
16. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
monako-premluv ho je to nadherne meno
16. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
holky, jdu. manza uz je na ceste. budeme mit sekanou s okurkem a asi jenom rohlik. manza pry nema moc hlad, tak ty brambory opekacky delat nebudu. udelam zitra az bramborovou kasi.
16. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
mabe-dobry napad sekanou zajtra ju spravim :grinning:
16. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
tak holky, nikam jsem nesla dneska a zitra se taky rodinna navsteva nekona. Nasim se tam nejak nechce, tak nekdy jindy. :confounded: tedka me zaclo mrzet, ze jsem nikam dneska nesla. ach jo. vim, ze je lepsi byt s rymou doma.
16. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem tu naskok, miláček dělá lívance, dostali jsme na ně chut, tak říkal, že mám odpočívat a on se do toho dal, s horkým ovocem borůvkami a malinami a šlehačkou, mňáááááááám :dizzy_face:
A co vy? Mabe nesmutni, kdyžtak běž jestli se necítíš dost špatně. Záleží na Tobě :wink:
16. říj 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky jsem zpátky od našich.

Jinak udělaly jsme s mamkou bramb.salát na zítřek, mnam trocha majonézy snad nevadí.

Budete tu ještě? já jsem zase sama doma tak mě to pomalu utíká.
16. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Mě tu je smutnoooo je tu někdo???

nebo jsem tu sama :frowning2:
16. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Suny, jsem tady :wink: :slight_smile:
Teď jsme večeřeli-rohlíky se šunkou...A ještě bych si něco dala :sweat_smile: Asi nějakou sladkost...
16. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Jééé luci jsem moc ráda že tu nejsem sama, je mě smutno aještě tak min dvě hodky bude televize mě neba tak brouzdám po netu

Tak si něco dobrýho dej :grinning:
16. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Mě taky v telce nic nezaujalo, ale od devíti budu koukat na 13. komnatu, pak na Krause a pak na můj oblíbený seriál Sex ve městě :grinning:
Takže vy si budete zítra dávat bramborovvý salátek, jo? Hmm...mňam :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
JOjo no děda má dneska 75 narozeniny a prý to babička nechtěla moc slavit ve velkým a už je to tady řízky a salát a už peče je to aktivní ženská až hrůza fakt.

No večer tam fakt nic není jsem trochu zmrzlá tak si asi půjdu tak v 10 dát teplou sprchu a hupsnu do postele ale to až tak za dvě hodky až dojde manža no.

Jinak Nikola je moc pěkný jméno netradiční a hezký takže máte jasno???
16. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.