• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, tak si aspoň dáte do nosu...teda do pupíků :sweat_smile: :grinning: My budeme slavit příští týden, manžel bude mít narozeniny :wink:
Se jménem to bylo složité, to už jsem vám tady psala...a když řekl manža, že by si přál, aby se malý jmenoval po dědečkovi, že by se mu to líbilo, tak jsem se ani moc dlouho nerozhodovala :wink: V rodině to prošlo, všem se to líbí, takže už je to jisté :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak to je bomba aspon na malýho už můžeš mluvit jménem .

já se musím ovládat prootože to rodině nechceme říkat je to překvápko. :wink:

Ale i my už máme favorita tak to snad užř tak zůstane.

No do pupíků si dáme ale ne moc fkat moc nejím a to mám 8 kilo nahoře a dr řekl že je to fajn.
16. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Suny, jsem ráda...už bych mu chtěla začít vytvářet identitu :wink: Vy to fakt rodině neřeknete? Já bych to nevydržela :grinning: A jakého máte favorita?
No vidíš, ta tvá předchozí doktorka byla asi vážně divná...a jsi spokojená s doktůrkem? :wink:
16. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jo byla hodně divná a jsme ráda že jsem se rozhoupala a přešla jsem k tomu to drl. je parádní. vyslechne poradí vysvětlí.

No můj tatka to chce jako překvápko no a babi mi od začátku říkala že to bude kluk to víš podle prstýnku a tak no a ted nechci slyšet já ti to říkala takže se budeme snažit jim to říct až v tom únoru.
Luci ty se řídíš posledním utz na termín porodu??

Jasný bude to Kubík
16. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Joó Kubík :slight_smile: už jsi vzpomínám, že jsi to psala :wink: To je moc hezké jméno :dizzy_face:
Já se řídím určo podle posledního Utz, tak mi to říkal i doktor, že ze začátku se termín bere podle poslední ms a později podle Utz. Mě se to od začátku nezměnilo, tak uvidím, co mi řekne teď ve středu při tom velkém Utz. Ten prý trvá trochu delší dobu, jak dlouho jsi tam byla a na co vše se doktor díval?
16. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
No byla jsem tam asi 25 minut. koukal na srdíčko i poslouchal měřil stehenní kosti, hlavičku, koukal na žaludek ledvinky všechno mi ukazoval a vysvětloval paráda. jo nám se změnil no
Mela jsem termín 4.3. a ted máme 25.2. tak nevím no :wink:
16. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
holky...ahoooj vy jste ale drbny..nedocitam..tak sup vsechny novinky sem :grinning:
16. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahoj car jupí nejsme tu luci samy :grinning:
16. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Suny, určitě bych se řídila tím posledním Utz :wink: Já už se tam těším, manžel půjde se mnou, ale zíroveň mám i docela strach...však víš :wink: aby bylo vše ok atd.
Suny, budeme mít Rybičky :grinning: :wink:
Jdu se sprchnout :wink: ale hned pak zase příjdu :wink:
16. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
no jo už je jto tak rybičky. :grinning:

Jasný já přemýšlím taky o sprše alen echce se mi tam
16. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Luci já měla taky moc strach jeslti bude vše ok. manža viděl malýho poprvé a byl uplně paf je to krásný halvně jak říká že je to v pořádku všechno to je snad nejkrásněšjí co můžeš slyšet
16. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
luci manzilek byl z utz taky paf,uvidis jak ho to dostane :grinning:

sun..gratulace ke klucikovi,supeeer :wink:
16. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Car moc děkuju, jinak máme zatím termín porodu skoro stejnej, vy jste nechtěli vědět pohlaví????
16. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Holkyý, jsem zpět :slight_smile:

Ahojky Car :dizzy_face: U Tebe nějaké novinky? Koupila jsi něco? My dneska koupili komodu, manža ji teď montuje :wink:
16. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
luci ted? večer montuje komodu???

A co sprcha dobrý? já asi půjdu taky ale než já se rozhoupu :wink:
16. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
sun,chteli ale mame smulu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: jsem to tu preci psala v pondeli

luca...ne ne nic..my cekame az prijde komoda s postylkou :grinning: ..jinak zacatkem listopadu jedem do nemecka-co tam nenakoupime tak objednam prez net a zbytek dojedu nakoupit do prahy s kamoskou-mimi hadriky hlavne(jako vylet)..jinak v po si tam jedu koupit naky tehu veci a omrknout mimi,at vim co kde maj az pojedem do nemecka at mam s cim srovnavat
a jakou komodu?
16. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Car promin to jsem nějak přehlídla a jdeš na 3D??
16. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
sun...jojo jdu 26.rijna...pak 2.listopadu normalne k my dr
a 3.listopadu na cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Tak třeba vám to malý ukáže na tom tři déčku už by to mělo být vidět ne???
16. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Suny, ještě teďka je tady u mě a montuje ji :wink: Sprcha super, hezky jsem se zahřála :slight_smile:

Car, koupili jsme komodu v Ikea, má 6 šuplíků-2 malé, 2 střední a 2 velké :wink:
Jakou jsi koupila nakonec postýlku, já dnes koukala v Ikea, ale zdají se mi strašně nízké :confused:
16. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak to je šikovnej my máme jednu skřín a jinak to řešíme taky komodama.
16. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
sun ti preposlu co jsem posilala kamosce at vis-,,nase kontrola dnes-opet nevime co to je-ze zacatku to vypadalo na kluka,ale bylo dost brzy,pak se dvakrat neukazal a ted bud ma pi ndika prilepenyho na brisku(pry se stava,kdyz je pindik ete malej) nebo je to holka..´´no ted se snad na tom 3D ukaze-snad

luca..je a nemas fotecku nebo odkazek at vim:slight_smile:??
http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=1292606 jsem objednala tu komodu a postylku..chtela jsem i skrin ale pak jsme se dohodli at ma prcek v pokojiku vic mist(pokojik je dost zkosenej)a a uz mu udelame satnu...
16. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
car moc krásnej pokojík ta komoda i postýlka super. je ta postýlka se stahovacím bokem?

Jojo počky to jsem četla no tak snad se ukáže ne???? i když oni to potvůrky dělají schválně
16. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
sun-ale ted mu prave bylo videt mezi nozicky ale pindik nebyl videt-ale pry ho muze mit prilepenyho na brisku(se pry stava v tomhle stadiu) a nebo to bude baba..jojo ma stahovaci bok-ten jsem chtela,i polohovatelny rost
16. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak to je krásný, to bych taky chtěla my teda hold budeme dávat postýlku po mě. su zvědavá jak se nám to povede.

Tak třeba už ho bude mít odlepenýho car teda taky bys to mohla prolomit tu klučičí armádu :grinning:
16. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Carcul, krásné :slight_smile: fotku nemám a na stránky se mi nejde dostat :angry: O víkendu ji nafotím v reálu :wink:
16. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Holky ted jsem ležela a zas mám mokrý tričko na prsách zas mi teče ta vodička, máte to taky?
16. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
sun..no uvidime jestli se prcek vubec ukaze..znam holcinu je mesic pred porodem a furt nevi-proste se jim ne a ne ukazat a dr tvrdi vzdy neco jinyho...sun postylka po tobe zas bude mit kouzlo..
jinak chci bezovo bily zdi,bezovy povleceni a barevnou dekoracku(jen trosku)na zed a pak barevny ostatni doplnky(takovy ty hracky,lustr,koberecek doprostred,lampicku,to lehatko z kteryho pak bude kresilko a barevny ramecky na zed kam dam pekny mimi fotecky:slight_smile:,atd)...
16. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Suny, já to nemám :confused: Ale je to normální, budeš mít hodně mlíčka :wink: :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
No car to bude mít kouzlo když to budeme dávat dohromady s manžou :grinning: to bude jedinečný no teda jestli to dáme dohromady.

Ty jo, to bude mít mimísek krásný, no pohlaví je hezký když víš ale prostě halvně že je to zdravý a nic víc není důležitý.

My máme v ložnici tkaovej koutek a asi tam dám asi k postýlce jen tapetu dětksý motivy jinak komodu budmeme mít v obýváku
16. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.