• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
sun ja to nemam,ale rikali nam na prednasce(po cviceni)ze se to stava...ale tim mas super predpoklady ke kojeni :wink:
16. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Luci to já nevím mylsím že mony mě to říkala ale nevím jestli se to už takhle dá poznat. každopádně si lehnu na boka mám mokrej flek. :frowning2: a studí to
16. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
sun..no snad se nam pokojik povede,ja chci aby si mimi zvyklo pres den spinkat v pokojiku...a v loznici budu mit ten kosik(ete po manzovi :grinning: )ale prej je peknej....
16. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
car to máš super já ten košík od nikoho nemůžu sehnat. :frowning2:
16. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
sun a myslis ze je to dobrej napad takhle ten pokojik?jak jsem popsala...
jinak ja ho chtela kupovat ale zas mi to prijde skoda kdyz ho tchyne ma(a dokonce si ho od ni pujcovala ted i takova mlada holcina)..treba ete sezenes :wink:
16. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jojo myslím car že to bude moc krásnej pokojík a dobře vymyšlenej.

Já ho kupovat nechci je to na chvilku a je to hodně penízků kamošky taky mají ještě po nich ale už rozpůjčované :frowning2:
16. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Holky, jaký košík? :confused:
Car, koukám na ty stránky batole....a jsou tam fakt krásné pokojíčky a věci, sice docela pálka, ale pro inspiraci je pěkné :wink:
16. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
luci do obýváku proutěný košík dáš tam mimi aby nemuselo být v postýlce
16. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
luca..tak ale jukni na jiny stranky tak jsou o dost vetsi palky..no me se nejvic libil ten pokojik jak jsem objednala tu postylku a komodu-takovy smrncovni mi prijde...jinak kosik je na spinkani pro maly mimi-bud do obyvaku,loznice atd...

sun..ja postylku schovam,koupim pak velkou postel,necham mu tam tu komodu a nez pujde do skoly udelame mu pokojik ktery budu mit uz na furt...za pet let chci druhy tak to akorat vyjde to jen presunout do druhyho pokoje :grinning:
16. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Holky tak manža tu bude za půl hodky tak jdu do sprchy a pak zahučet do pelechu. dobrou :grinning:
16. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
sun..brou a hezke sny :wink:
16. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Car, ta komodka a postýlka, kterou jste vybrali je super :slight_smile: Mě se tam líbí taky jedna postýlka, tak o ní uvažuju :wink: Je v barvě teaku a je taky polohovací :wink:
tak ukaz :grinning:
Car, je to tahle :wink: http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=114415

Suny ahojky a dobrou :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
luci mooc hezoucka :grinning:
16. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
16. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
:grinning: jo na tu jsem taky koukala
16. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Car, a matraci budeš mít jakou a odkud?
16. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
luci taky odtamtud.tu kokos-molitan-kokos(tu lepsi)
16. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Car, díky za info :wink: Už si jdu lehnout a koukat na seriál...papa a dobrou :wink: :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
tak paaa :wink: a pekne se vyspete s prckem
16. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak dneska se jeste lecime. Ryma uz jenom trosicku. Mozna pujdem odpo na nakupy a podivat se trosku na kocarky a postylky. Uvidime.
17. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky, jen vás jdu pozdravit, za chvilu valíme na oslavu narozenin a manža do práce. :wink:
Tak jsem se oblíkla a kubík zas vyvádí tak určo budeme zase zastavovat po cestě na čůraní.

Tak krásnej víkend a já se zase ukážu. :grinning:
17. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
suny, uzij si oslavu. :slight_smile: a pozdravuj Kubika
17. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Mabe jasný taky vás mám pozdravovat, ráno už tukal morseovku prý běž na koníka :grinning: potvora malá tak jsem tady, ale naši už vyjíždí z domu tak už budu končit.
Měj se krásně a hlavně se uzdrav. papa
17. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak já jsem ještě v pyžamu, ležím u telky, manža mi nachystal snídani a koukám na telku :wink: Ještě bych spala, ale maličký mě začal po 9 hod. kopat...asi měl hlad :grinning: Ale už mi válení končí, musíme uklízet a vařit :confounded: :wink:
Všechny moc zdravím :dizzy_face:
17. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
suny, uzij si den.

luci, tak to je krasny probuzenicko, jee, ja uz se tesim. ja mam udelanou sekanou ze vcera. takze dneska udelam jenom bramborovou kasi. tedka manza dela s tatkou babicce nahore elektrinu a pak se najime a spinkat, pak basketbal v telce a pak nsad vytahnu manzu na ten kocarek a postylku. :slight_smile:
17. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Ty seš na tu béžovou vi´d :grinning: . Z těch co jsi dala odkaz bych vzala ty poslední 2, to první nic moc :wink:
17. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
car mě se nejvíc líbí to poslední hned bych si to objednala kdyby k tomu byli nebesa:slight_smile:
17. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.