• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj holky, přišla jsem Vás jen pozdravit :wink:
17. říj 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz
market,jojo na bezovou:slight_smile:...chci to mit jemny a az doplnky barevny...

mona..vsak ja jsem dala jen vzory,ale jedny nebesa chci...a k tem srdickum delaj i nebesa a k tomu prvniímu taky :wink: jen nevim jestli na tehle strankach...
17. říj 2009 ve 23:46  • Odpověz
teda jsem blba..k tomu druhymu i poslednimu)medvidek,srdicka)jsou nebesa...
takze myslite ze ty dve posledni?
17. říj 2009 ve 23:54  • Odpověz
Ahoj holky, ted jsem se vzbudila včera ta oslava se protáhla z oběda do půl 9. byl to docela mazec i když jsem seděla a stála a tak , dneska mě bolí záda docela dost.
A jak se na oslavě mluvilo bylo toho na Kubíka asi moc prootže ani nekopl a ted taky ne tak mám docela strach.

Taky jsem měla bramborovej salát tak doufám, že ta trocha tatarky maličkému neuškodí. chjo už aby kopl.

A jak vy a víkend??
18. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj devcata,

tak dneska jsem uplne jako prastena. Vcera sme se byly podivat na ty kocarky a postylky a prebalovaky. Tak nas napadlo, ze si koupime komodu a koleml dame listy, aby mimisek nevypadl a zezadu dame listicku na hloubku. Komoda stoji 2000Kc. Ty prebalovaky se me moc nelibi a jsou drahy. Tadyk tuto http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70053924, mozna jenom se 3 suplikama. Nevim, co s tou vyskou.
Asi jsem dneska uchozena ze vcera a taky jsem sla spat o pulnoci. Musim si jit tedka jeste lehnout na chvilku, pak umyt hlavu a na obed k tchanovcum a na 14h oslavu dedovych narozenin.
18. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Mabe, no přebalováky jsou docela drahy to je fakt.

Mabe hezká komoda a navíc nahoru dáš přebalovací podložku a máš to. myslím že když ty šuplíky budou hluboký tak budou stačit.

Já oslavu nechci ani vidět. dneska jsem měla jet k babičce a budu radši doma.
18. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
suny, ty supliky jsou hodne hluboky, a uz dve takovy komody mame v obyvaku. Akorat nevim, jestli 3 supliky nebo 4. Chtelo by to neco mezi tim, ale to nemaji. No uvidime. A co neni ti dobre?
18. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
jdu si teda na chvilku lehnout, pak si musim umyt hlavu. Vratim se po spinkani. :slight_smile:
18. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Mabe ale bolí mě záda včera toho na mě bylo moc no. a navíc mě začíná škrabat v krku tak nevím no. a babi má 87 za 14 dní tak ji nechci nakazit.

No my máme komody se sconta 4 a jedno pro mimi z toho a paráda jsme moc spokojení
pro mimi máme jeden šuplík nahoře a pak otevírací dvířka a dvě polčky tam a myslím že to bude stačit.
18. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
tak neusla jsem. :unamused: pujdu se za chvilku osprchnout, treba me to probere. Mozna aji to pocasi tak pusobi. To ja budu mit 6 tech supliku hlubokejch, tak to by melo stacit. Udelej si cajicek s medem a citronem, na ten krk. A mas pravdu, radsi nikam nechod, at se ti to nezhorsi. Ja uz jsem celkem ok. Kdy si das tt a jmeno? :confused:
18. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Mabe dám neboj, chci dát i fotky ale mám je ve fotáku a zas nemůžu najít kablík. chjo :wink: jsem antitalent.

Tak to určo bude stačit to je fakt.

No já nevím co na ten krk začíná mě pěkně škrabat a rýmu mám taky chjo ale ne tak velkou. tak asi radši budu doma no.

Citron nemám a medu taky moc ne tak manža koupí jinak mylsíš že můžu šípkovej čaj a černej čaj?? to fakt nevím
18. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
suny, bud radsi doma. Ja v ten patek taky radsi zustala. Na krk mam jitrocelovy sirup, to tehule muzou. Jinak ovocny caje jsou nejlepsi. Ja si sem tam dam aji hermankovej s medem. Ten cerny by se nemel prehanet.
18. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dneska to počasí vyloženě vybízí k válení :grinning: Já jsem dneska sama, manža odjel ráno do Prahy stěhovat tchána (stěhuje se k nám do města), takže dorazí až někdy odpo. Budu dělat pořádek ve věcičkách pro drobečka :wink:

Suny, neboj se...prcek je jen unavený, určo dá o sobě brzy vědět :wink:

Mabe, ty si třaky chudáku neodpočineš :pensive:musíš to pak dohnat :wink: Hezky si to tam užijte :dizzy_face:
18. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
luci, ahoj, no, nejradsi bych lezela. ale ja lezela vcera dopo, ale ten vecer me asi vycerpal. Na oslave budu sedet, ale stejne me to vycerpava. A hlavne dlouhy sezeni - pak me boli ritka. :grinning:
18. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
holky, vcera jsem mela obtahlej svetr na nakupech a je to parada, jak si lidi vsimaji briska. Nebo me to mozna jenom tak pripadlo. :grinning: Ale proste jsem se brisek vylozene chlubila. :slight_smile:
18. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
já piju hodně šípkovej, tak to snad neva a ovocný taky no. Jitrocelový sirup mám ale s mátou ale prý i ten těhule můžou tak nevím no.

Uvidím jak mi bude. jsem přeed cvhílí snídla rohlík a akakao a už se těším na ařízek a salát.
Dneska se mi nic nechce asi fakt budu doma. no.
18. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
suny, zavidim, ze nikam nemusis :wink:
18. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Mabe :slight_smile: já se taky začínám chlubit bříškem :grinning: a máš pravdu, že si lidi všímají, je to příjemné, že? :sweat_smile:

Suny, mě říkala posledně doktorka, že pokud mě bolí v krku (a mě bolelo teda pekelně), tak že na to nemám v žádné případě pít horký čaj...spíš vlažný :wink: Normálně jsem si ho připravila se vším všudy a pila ho vlažný :wink: Snad Tě to brzy přejde...ještě je dobrý takový vlažný až studený obklad na krk :wink: to mi taky pomohlo :wink:
18. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
luci, je to hodne prijemny. holky, mate taky to, ze kdyz se vic najite, tak uplne tvrdej jakoby zaludek a tlaci. mam nad brichem jeste dalsi kopecek.
18. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Mabe však ty bříška jsou super já si taky připadám krásně a je mi i dobře až teda na ty záda a ten krk ale jinak super už je to lepší. já si taky závidím. docela jen uvařím asi rizoto tak to bude hnedle.
Jinak Mabe já včera byla na té oslavě od Půl 11 do půl 9 a myslela jsem si že mě upadnou záda. je to náročný.

Lucinko malej už se ozval 2 velký kopance a pak malinký tkaže je v pohodě ale je utahanej asi taky :grinning:
Luci no mě zaítm jen škrabe a mám rýmu tak uvidíme ale dneska to proležím. mám pocit ale že ležim pořád. tak nevím no. :frowning2: abych fakt nepřibírala ještě víc.
18. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
suny, tak ja tu sichtu budu mit stejnou :slight_smile:
18. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
jdu se vykoupat a prijdu
18. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Jejda mabe tak to ti nezávidím já včera od 6 už byla na baloně ležela seděla a už jsem věděla že to nebude ono
ted jsem mluvila s manžou a on říkal že ví, proč mě škrabe v krku že mě v noci furt přikrýval, já v noci chytla zimnici tak nic moc ale dneska dobrý asi se pustím do vaření a úklidu a le až po o už se těším na ten řízek. :grinning:
Co máte vy na oběd??
18. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak co nového?? Já se dneska taky nikam nechystám, včera jsem se uchodila dost:slight_smile:...šla jsem omrknout bundy a nic jsem nezapla a nebo ano, ale měla jsem to velké v ramenách no děs. Tak nakonec jsem si koupila takový kabátek, ale spíš je to taková delší mikina s chlupatinou ve vnitř. Tak doufám, že když se pod to navleču bude mi to stačit. Normálně jsem zapla S a ještě se to parádně natáhne, takže i investice do budoucna. Musím jen překonat 3 měsíce. A to mi přijde líto si kupovat drahou bundu která mi potom bude velká. :unamused: ..teda pokdu nějak nenakynu. :grinning:

Jinak holky já mám někdy pocit, že místo toho aby se mi bříško zvětšovalo tak se spíš zmenšuje. Včera mi za to mamka nadala, že mám být spíš ráda, že jsem tak akorát, že bříško mi jde dost vidět a že je to jen můj pocit. No nevím no :pensive:
18. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
:grinning: Mony ahojky :wink:

No to já mám pocit opačný, břísko mám velký 8 kilo nahoře a to fakt moc nejím tak prostě nevím čím to je no. taky trochu panikaařím, možná tím že fakt nechodím tolik jak bych měla ale když mě nebývalo moc dobře ale dr mi říkla že to není že se moc nehýbu že to tak prostě má no. tak nevím.

Každopádně já mám kabát od kamošky jen vydělat vycpávky. jinak je to ok, asi nebudu vypadat in ale nebudu si kupovat nic na sebe jen snad kalhoty ale nevím jeslti rifle??? je mě v těch tenkých co mám už aji zima navíc mám jediný tak to taky nemám ráda, dkyžbych si je pokecala tak nemám žádný náhradní
18. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu jen na skok, miláček vaří obídek, tak já mám na chvíli klídek :slight_smile:
Jen tak letmo jsem Vás četla a chtěla jsem napsat, jestli holky máte těhu v pořádku, tak nějakéj ten pohyb provozujte, ono není dobré jen ležet nebo sedět, samozřejmě si odpočinout taky, ale pohyb je v těhu taky důležitý.
Mě to říkala dr. jak u malého tak i tedka, ze začátku jsem musela ležet a nic nedělat, protože si mysleli, že mám hematon, ale pak to byl planý poplach a v nemocnici mi řekla, že už nemusím ležet, ale mít hlavně pohyb a mezitím sem tam odpočívat :wink:
A co jinak nového? Malý je nějaý hodný jak je tu tatínek, tak už se nemůžu dočkat až se vrátí na trvalo :slight_smile:
Včera jsem byli v shoping parku se koukat co asi malému k Vánocům, a už se těším až budem nakupovat dárečky, moc mě to baví :dizzy_face:
18. říj 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
Mony ahojky, no já vím že pohyb je důležitej ale mě víš jak bývalo slabo a tak takže jsem fakt nějak extra nechodila a pak naráz jsem šla třeba 3 dny po sobě ven a tak no. prostě kdy je dobře tak se snažím chodit ale já první 3 měsíce jen ležela kvůli tomu krvácení a pak sem se rozhýbala no ale stejně toho moc nenachodím tak nevím. :frowning2: je to špatně pro mimíska???
Ted už je mi líp tak snad už budeme chodit ale mě chytaj ty záda třeba po 2 hodinách tak to je mazec no. :angry:

Vánoce letos asi moc prožívat nebudu budeme kupovat na malýho asi. takže dárečky bude mít asi jen on. :grinning:

A manža se vrátí natrvalo kdy?
18. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Suny, já mám ze včerejška zapečené rizoto s kuřecím :wink:

Ahojte Moničky :dizzy_face:
18. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Suny, no stou slabostí je asi tím, že jsi musela ležet a pak si najednou musela fungovat a ták, tak hlavně pomalu :slight_smile:
Ono to není špatně pro mimíško, ale nevím jak to vysvětlit, pohybem procvičuješ vše dole, bude to pružnější a ták :sweat_smile: No nevím jak to vysvětlit :grinning:
Ale Tobě pokud bývá špatně, tak opatrně, já to nemyslela zle :wink:
Vy nenakupujete ostatním z rodiny? No já se moc těším, hlavně na to, jak malý bude rozbalovat a co bude říkat :dizzy_face: :grinning:
Do Vánoc bude pracovat tam a pak se vrací :slight_smile:
18. říj 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Luci :slight_smile:
18. říj 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.