• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahoj monako a moni,

ja teda mam vestu, treba me chvilku jeste vydrzi a pak zimni bundu pod prdel - sportovni a ta je roztahovaci dost, takze v te preziju celou zimu. ty gate tehu mam dvoje a koupim si pod to ty puncochace a hotovo.na obed jdem ke tchyni, bude smazeny pangacius. moc na to chut nemam, uvidime. pak teda na tu oslavu - chlebicky, jednohubky, zakusky,....zakazala jsem si jednohubky, jsou totiz cesnekovy a deda dela silnej cesnek, ale zase urco neodolam a bude me tezko. dneska me je nejak divne, jakasi unavena ci co.

suny, nektery tehu lezi cely tehu. proste jak muzes, tak chod. Ja sem dneska chtela jit pesmo k tchanovcum a pak k te babicce, ale nemam na to dneska.

Jinak sme si vcera s manzou rikaly, ze na vanoce udelame seznam vecicek pro mimiska a rozdame ho pribuznym. My nic nechcem, dulezitejsi je mimisek. :slight_smile:
18. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
jak jste to tady psali stou komodou, tak mě taky napadalo, že bychom koupili normálně komodu a na vrch přidělali přebalovák, ale budu si kupovat od kamarádky, tak už to nemusím řešit, ale chtěla jsem to taky tak udělat. Navíc teďka jsou všude komody slevněné, líbí se mi strašně jedna za 600 slevněná z 1800,- jen nevím kde je ten obchod, musím si to najít na netu, a má myslím 4 šuplíky , tak bych chtěla pro mimi na věci. :unamused:
18. říj 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
moni, tak presne tak to udelame. komoda, na kterou se pridela ohradka a hotovo :slight_smile:
18. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj mabe...
Supér nápad stěma věcičkama pro mimi :slight_smile:
Taky bych to tak asi udělala, protože co stebou, že? Vy jste dospělí a koupíte si něco sami a navíc většinu už určitě máte
18. říj 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
Mony nakupujeme všem z rodiny ale penízky moc nebudou tak jenom maličkosti víš???
S tou slabostí je to na nic no ale já vím že jsi to myslela dobře :grinning: takže si to beru k srdci :grinning:
Mony ta komoda je fakt uplně super. taky to tak budeme řešit.

Mabe my taky budeme vše pro malý a pro nás nechceme nic no. to je jasný. my budeme fakt dělat radost jen malinkýma dárečkama. páč tatka má za 14 dní 50 tak to bude náročný.
Jasný no tak radši jedte dyž se na to necítíš to je jasný.
18. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Ještě pořád přemýšlím nad tím 3D utz. jak jsem ze začátku měla problémy a krvácela tak mi dělali častěj utz a ted jsme byli a za 14 dní bysme měli jít na to 3D a pak za 14 dní zas na kontrolu tka nevím.
Nemůže ten častej utz malýmu ublížit???
18. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Suny, taky jsme říkali rodině, že jenom maličkosti, jelikož je nás dost, od př. týdne začínají každý měsíc něčí nározky, do toho Mikuláš, kde jezdíme na něj k tatkovy a kupujeme sladksti ještě pro další 3 děti, Vánoce, ted malý besídka, focení Vánoční ve školce. Kočár musíme koupit, postýlku a další a další věci. A já stím co mám z pracáku mám tak akorát na týden, takže jsem ted závislá na Lukinovy, chtěla jsem brigádu aspon někde v sámošce v obchodě a on mi to zakázal, rozčílil se, že kde jsem přišla na brigádu, jestli jsem střelená, tak mám zákaz. :sweat_smile: No je to děs no. Ale nějak to zvládáme a zvládnout musíme :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
Mony vy to máte náročnější, protože máte Lukáška. to je jasný no. já mám nemocnenksou a petr plat a dáváme °10 tisíc na bydlení plus poplatky telefon a tak ale taky to mlusíme zvládnout a to jsme sami dva takže pohoda prostě se to musí hzvládnout. já chtěla na brigádu ale peta mi to zakázal, a hlavně nejde brigáda ani sehnat a já bych to stejně nezvládla a ty odpočívej.

Mony jinak přeju Lukáškovi k dnešnímu svátečku hodně lásky, štěstí, zdraví a kamarádů.. :grinning:
18. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Suny já to odřekla a nejdu :slight_smile:
Slyšela jsem , že když se utz dělá častěji, tak to škodí, že je to něco jak rentgen na který nemůžeš.
Mě dr. dělá zatím každou poradnu utz, ale je pravda, že vždy jen koukne a není to ani chvilička a dá ho zpátky, ale dělá to co měsíc, tak to není často. :wink:
18. říj 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
Ale pokud chceš a chceš mít pamaátku tak běž, kdyby to škodilo tak by Tě tam neposlali si myslím :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
No já ze začátku měla utz častěj ale ted tak po 3 týdnech, tak nevím no, bojím se toho 3D jestli tam mám jít prootžefakt bych to měla po 14dnech a to se bojím tka nevím. ted jsi mi nasadila brouka do hlavy.
18. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Suny díky moc :dizzy_face: Malý děkuje a posílá pusiny :dizzy_face:
18. říj 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
to jsem se objednala sama. navíc nevím mě dělali dvakrát v nemocnici pak asi 4 krát u mého předtím dr a ted třikrát u tho nového dr tak nevímno. :frowning2:
18. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Suny zeptej se dr.,ale myslím si, že to vadit nebude. :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
No já se ho neptalal no tak nevím. chjo teda, já si myslela že to neškodí, tak to počítám měla jsme těch utz už fakt dost no. :frowning2: tak nevím jeslti na to mám jít nebo ne. dkyž víme co to bude.

Jinak Lukáškovi moc děkuju za pusiny byly sladký :grinning:
18. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
No vidíš, tak kdyby to bylo jako fakt škodlivé, tak by doktoři nedělali tolikrát ty utz :wink:
Uvidíš... Ale pokud by jsi to chtěla, tak bych šla :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
No oni se mě neptali jako kdy mě kdo dělal utz tak to o sobě ani nevěděli víš???
18. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Suny já měla utz ze začátku taky hodně kvůli tomu poplašnému hematonu každý týden jsem tam chodila a pak 2x za 2 týdny.
18. říj 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
noj o no co už že???

Tak snad to nebude vadit, nějakým holkám ho dělají pořád když mají problémy. no jdeme tam za 14 dní tka se ještě rozhodnu když tak to odvolám.

Spíš by mě zajímal ten ksichtík, páč víme xo to bude tak asi jen to no. ale jeslti si bude dávat ručičky před sebe tak nevím vidět asi nic nebude. :grinning:
18. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky, Suny z UTZ se neboj :slight_smile: . Já mam teď UTZ skoro furt a taky půjdu i na 3D UTZ :grinning: . prostě to si nenecham ujít, je to památka na celý život a kdyby to bylo tak škodlivý tak by je nedělali tak často ajá během 5-7tt jich měla 6 :unamused: a te´d jdu ve čtvrtek do rizikovky a hned v pátek na srdíčko :slight_smile: a naposled jsem byla v úterý takže zatim každý týden :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
No uvidíš, kdyžtak kdyby sis nebyla jistá tak se normálně zeptej dr. za to nic nedáš a on Ti řekne co a jak. :wink:
Víš jak dneska v těhu by jsi fakt nic nemohla podle některých. Ale zeptej se pokud budeš chtít :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Markétko, no uvidím.
Jejda tak to malinký vidíš často?? já koukám na tu poslední fotečku a je to můj andílek malinkej bych pro něj udělala fakt cokoliv miláček můj a manžel je z něho uplně hotovej. :wink:
A Markét co máš dneska v plánu??

Já zatím ležím v betli piju čaj a asi se půjdu naobědvat a pak bych měla uvařit se mi nechce. :grinning:
18. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Suny já to odřekla právě kvůli tomu :grinning: Hodně mi holky na diskusi Ostrava psali, že se mám na to vyprdnout, že mímo je většinou otočené k placentě a nejde nic vidět, tak to raději prdím. U malého jsem na tom taky nebyla, tak to nepotřebuji ani ted :wink: Aby mu to nebylo líto :grinning:
Ale ty na to běž, třeba se mímo ukáže a budeš mít krásnou památku :dizzy_face:
18. říj 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
No holky pro mě jsou letošní Vánoce trauma, snad to nějak taky zvládneme. Musíme ted hlavně nakoupit vše na mimi a potom podle toho kolik zbyde peněz budeme kupovat dárky.
Jinak s tou komodou jsem taky přemýšlela, že na to dám jen tu matračku na přebalovaní a šmitec, ale je to nějaké uzké tak to musím poměřit a když tak vymyslet něco jiného. Taky nechci kupovat přebalovák, hlavně bych ho už neměla kam dát.

No jinak já si myslím, že mám dost pohybu i když by neuškodilo více. :grinning:

taky přeju Lukáškům vše nejlepší k svátku :dizzy_face:
18. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
holky, rikam si, ze na co si stezuju. Jiny v tehu maji nevolnosti a malatnost furt. Tak nekterej den me muze byt trosku divne, ne? Ani na tu rybu nemam chut. Ale co uz.
18. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
mony on jak na potvoru se nebude chtít ukázat dělá to od začátku že má ručičky přes ksichtík takže nevím no.
18. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Mabe když na ni nemáš chut tak si vem třeba jen přílohu a salát no. každej den není posvícení, to víš že jo já prostě víš jak mě bylo blbě pořád a tento týden je to super tak čekám na to kdy to zas příjdel

Pořád přemýšlím, holky vy berete vitamíny??

Já měla naposledy pře týdnem Femibion a od té doby jsmeho nemela a je mi dobře a dr mi řiíkal že ta slabost nemůže být s vitamínů tak nevím jeslti brát nebo ne
18. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
moni děkujííííííííííí :dizzy_face: taky posílá pusiny říkal malý :slight_smile: velký né- to by byla drzost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
Mony aspon nějaký i malý potěší. :grinning:
18. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Suny já neberu, jím hlavně ovoce, zeleniny méně :sweat_smile:
Jen sem tam ještě jak si vzpomenu dojídám listovku :wink:
18. říj 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.