• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No já nedávám ovoci ani zelenině teda moc tak se snažím ale nic moc no a to jsem před těhu jedla jen to. :angry:

Tak já nevím jeslti brát enbo ne no ale dr říkal že je to na mě. přemýšlím nad tou listovkoiu.
koukám na superstar včera jsme ji neviděla. tak koukám ted no.
18. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Suny já mám Lukáše doma dva, tatku a malého víš, tak jsem to myslela jako, že pusinu posílá malý a velký, jako tatka né, že by Libor od Monči žárlil a já taky, tak jako, že by to byla drzost :wink: :grinning:
Ale dělám si srandu samozřejmě :grinning:
18. říj 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
suny, vitaminy nejim kvuli stitnici - nesmim. snazim se jist ovoce a zeleninu, ale mooc tomu nedam. jo, listovku a vsechny Bcka jim kvuli krvi. jinak nic.
18. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Jéééé aha tak tomu velkému taky přeju vše nej já mylsela že je Lukášek jen malý.

Koukám že jste dali jméno po tatkovi. to my dát nemůžeme . :grinning:
Manžel je Petr já Petra a když bysme měli malého zase Petra tak se asi zblázním už ted když zavolají Peto tak nevíme koho myslí :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Moni děkuji za pusiny a velkého tedy jen zdravím, i když se vlastně ještě neznáme :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Takže ten femibion mám vysadit a třeba jíst jen listovku a každý den??? a béčka??
18. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
suny taky děkují :slight_smile:
No to by byl blázinec to jo :grinning:
Já volám na velkého Lukáše - mili :grinning: :grinning: :grinning:
Už nějak od začátku si tak říkáme a sem tam jménem, jinak malého normálně :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
No mony ono by se to fakt pletlo no. to je fakt. :wink:

Ale pořád koukám do kalendáře a čtu jména a malý kopl na Kubíka a trochu reagoval na Štěpánka. ale na kubíka kopl tak asi se mu to líbí. :grinning:
18. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Kubík je krásné jméno. Brácha se tak jmenuje i synovec z Lukášové strany :dizzy_face:
18. říj 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
Moni to né no, ale snad brzy poznáte :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
No takže on si to asi rozhodl sám no. musíme to ještě skloubit s příjmením aby to trochu ladilo. :grinning:
18. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
ajaj ostrava se paktuje. :grinning:
18. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
suny to né my se už s Monou známe dlouho, chodili jsme spolu do školy:slight_smile:
18. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Holky musím už jít, kluci tu dělají pěkné kraviny, perou se tu :grinning: Tak je jdu uklidnit, protože mi upadnou uši za chvíli :grinning:
Tak pá a kdyžtak večer, pokud nezalehnu :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz
ajo tak to jo mony :grinning:

já jdu jíst a pak koukat na potra. papa
18. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak jsem zase tu, manža pořád v práci, trochu jsem poklidila, a uvařila rizoto a ted ležím.

A navíc mám pocit že mám teplotu ale je to asi jen pocit se mi nechce měřit. asi na mě fakt něco leze. uf
18. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
ahojky suny :slight_smile: :dizzy_face:
18. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahoj mury, jsem ráda že jsi došla. jak je??? co ti poslíčci??
18. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
jo jo je to trochu lepší :wink: ale už bych to chtěla porodit :grinning: :grinning: :grinning:
fakt je ten III.trimestr dost.... :unamused: :frowning2: hlavně ty záda mě trápí :frowning2:

a co ty a kubík?? :dizzy_face: :dizzy_face: hele změn si ty týdny v pase ju.... :sunglasses:
18. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Sunyy, já jsem taky ještě sama...akorát jsem dala bábovku do trouby a odpočívám...ale už se mi začíná hlásit žaludek, tak si asi něco nachystám :wink:
Musíš ležet a hodně pít :wink: Pokud není horečka vyšší než 38 st.,tak to prý nevadí :wink:
18. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Jaký TO je to Sofinka. :grinning: SOfi dej mamce kopaneček teda :grinning: :grinning: :grinning:
Záda mě bolí taky a to nejsem vychrtlina ty seš o proti mě duch, už jsem přibrala 8 kilo. a to jsem ve 22tt.

Jojo už si to změním neboj se, zrovna jsem fotila věcičky ale nemám zase kabel k fotáku tak to tam dám naráz.

Kubík je hodnej, včera jsme byli na oslavě a jak tam bylo hafo lidí tak nekopnul ale dneska v poledne už si to zas užíval
18. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
suny změn ted hned :angry: :grinning: :grinning: jasný?? :grinning: :grinning:

jinak ta zvýšená teplotka nevadí já jí mám každou chvíli :frowning2: ...ale pokud na tebe něco leze čaj s medem a citronkem :wink: a potit :slight_smile:

Sofinka :grinning: :grinning: jo ty jo to je pěkný rarach...víš jak už ty kopance bolí :confounded: :sweat_smile: dostávám do žeber,,,au au...nedávno jsme nahmatala nožičku a vždy ucukla potvůrka :dizzy_face: :dizzy_face:

já nabrala 8kg do ted snad už to moc nahoru nepůjde nezapnu jedinou zimní bundu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
No jo med nemám a citron taky ne tak zítra manža koupí.

Můžu šípkovej čaj že jo???

Tak bude malá asi lechtivá no. :wink:

No jo no to já budu mít tak dvakrát tolik uf no ale co nadělám a to fakt jím normálně jak přčed těhu žádný přejídání
18. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
suny změn si to :frowning2: jinak jsme nejdu :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
neeeee mury to je vydírání
mám tam uplně jinak týdny
jsem už víc a bude to plést :frowning2:
18. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
ahuuuj holky
18. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
ahoj car :grinning:
18. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
suny :frowning2: :frowning2: já také byla víc a pak mín a mám to pořád stejné :wink: prostě zadej termín poslední MS :wink:
18. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Mury nešlo by ještě počkat ? já jsem fakt hafo pověrčivá dám to tam a něco se stane.uuuu
18. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
ty jsi kecka :grinning: podívej já to tam měla od 4tt :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.