• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No jo když já jsem pověrčivá hafo, když mě o něco jde tak třeba musím třikrát zhasnout světlo a tak nevím jeslti to znáš asi uchylka nevím. a ted se bojím že když to tam dám tak se něco stane no
18. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
suny každý má úchylku na něco jiného :wink: ale týdny na koníku to fakt neovlivní :frowning2: bohužel.....
stát s emůže cokoliv i mě jak do porodu tak po porodu......ale nesmíme si to připouštět že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
No jo já si to nepřipouštím ale dám to tam a bude to já jsem fakt v tomhle hrozná. no.
18. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
suny to je na tobě :wink: jájen hrozně ráda pozoruji jak to všem naskakuje víš :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Já ti to budu pravidelně psát . jsem 22 tt. a termín porodu máme zatím posunutej ze 4.3. na 25. 2.
18. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
to není ono :frowning2:

já jsme zvědavá kdy vykoukne ta naše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
no to já taky každopádně vánoce máte ve třech. ale co čekaly kamošky holky tak zatím každá přenášela tak nevím :wink:
18. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
suny tak přenášet 24 dní mě snad nenechají :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
já počítám konec listopadu chtěka bych 28.11 to by bylo na rok a půl od svatby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
No mury chtít můžeš ale Sofinka rozhodne.ty jo to máš za měsíc a půl to je síla teda. :wink:
18. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
to je jasný :slight_smile: at si rozhodne ona :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: ted ještě musí vydržet..než se přestěhujeme :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
No jo no to snad vydrží.
Já přemýšlím že jak už víme co to bude tak začnu nakupovat víc a musím si hlanvě udělat seznam páč vůbec nemám ponětí co všechno budu potřebovat. :wink:
18. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
jn nakupuj chce to postupně aby vás to nezruinovalo :sweat_smile: :sweat_smile: .....

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2711827&vReferer=/photos/murynka

podle tohoto jsme se řídila já ale na netu je toho spousty :wink:
18. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
:grinning: Jojo na to jsem setaky dívala ale nevím jak moc je to starý enbo pravdivý ale asi jo kdyý ses tím řídila ty.

:grinning:
18. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
je to co píšou všude :wink: :grinning:

jdu dělat véču pro mého pracujícího manžela přijde z baráčku :wink:

tak hezký večer papa :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
papa mury
18. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
holky jaky je na koupani kyblik?nevite?
18. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak milášek nám dneska odjel :frowning2:
Já si před chvíli udělala ještě lívance s horkým ovocem a tak mě to zasytilo, že jsem ráda, že ležím :grinning:
Dneska dal Lukášek na bříško ručku a byl úplně hotový jak mimčo kopalo, prý jéé kope, jo kope mami :dizzy_face:
Už dává pěkné kopance teda :grinning:
Musím ještě se psem jak usne malý, ale vůbec se mi nechce. :unamused: , ale musím :confounded:
18. říj 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz
ahoj moni...mnam livance :wink: ty ale delas chute..maly je teda zlaticko :wink:
18. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahoj car :slight_smile: No mě dělala chutě Lůca a mě se to nechtělo dělat, tak včera zničeho nic drahá půlka, že udělá lívance jestli si dám, tak hned , že jo a dneska jsem si udělala znova :grinning:
No malý je zlatíčko jak je tatka doma, jinak je to lump :grinning: Sním se pere a dělá kraviny, semnou nemůže, tak není vyřádení :confounded:
18. říj 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
moni...tak za chvilku je mas doba oba furt :wink: a urco budes mit vic klidu,kdyz s tatkou je tak hodnej
18. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojky Car, já kyblík na koupání mám :wink: tady tenhle-meruňková barva :wink:
http://www.rajmaminek.cz/koupani/bebe-jou-bebe-bubble-koupaci-kyblik/
18. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já konečně odešla od plotny, dělala jsem listové šátečky plněné džemem a nepovedlo se mi to sakra :angry: všechcen džem vytekl, ach jo. Ono to není špatné, ale chybí tam ta nápn no. Tak abych si zalepila bolístku upekla jsem ještě perník. Za chvíli půjdu osmažit řízky příteli, protože jede na dva dny do prahy tak at má co po cestě papat.

copak je tu nového???
18. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
holky co to je za kyblk??? :confused: vypadá to strašidelně :sweat_smile: ..ono se v tom opravdu koupe dítě???:grinning:
18. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Moni, nic si z toho nedělej...mě se nepovedla bábovka, nedopekla jsem ji a chutná divně :rolling_eyes: takže poletí celá do koše :frowning2:
Koupe se v něm miminko, když se třeba bojí ve vaničce. Já ho dostala od švagrovky :wink: Ona mi říkala, že mimi držíš a omýváš a že se tam cítí, jako v děloze :confused: :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Holky nesmutněte, to se stane :slight_smile: Dáte si něco jiného......
18. říj 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
Moni, jsi hodná :slight_smile: já jsem na ni měla takovou chuť :unamused: Tak to budu muset zkusit zítra znovu :grinning:
18. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jo to Ti věřím, musíš být naštvaná...... Já teda jsem jak se mi něco nepovede na co mám chuť vždy si nadávám a pak mě chuť přejde :grinning: :grinning: :grinning: Zítra už se povede :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
Holky koukáte na superstar? O kom mluvila tedka ta Karolína, nějak jsem to přeslechla :frowning2:
18. říj 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
Je to na nic, no...Ale snad už to zítra vyjde :wink: Asi udělám zase brzy lívance :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.