• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Luci, ty jsi tady udělala chutě stěma lívancema :grinning:
18. říj 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
Moni, o své učitelce zpěvu :wink:
18. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Luci díky.
18. říj 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
Já dělám často palačinky, ale teď jsem měla vyloženě chuť na lívance, které už jsem nedělala dlouho :wink:
18. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jo no palačinky děláme, nebo dělali než odjel taky často, každý týden :slight_smile:
Lívance dělal myslím, že 2x u mamky a teď :slight_smile: Jsem mu říkala, že četl diskusi na koníkovy, že najednou mluví o lívancích a on se začal smát, že né, že to viděl v Globusu na letáků vzadu, tak že na ně dostal chuť :slight_smile:
Idu do hajan, jsem utahaná a ráno vstáváme zase do školky a vyřizovat :confounded:
Tak papa a dobrou.......
18. říj 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz
Moni, dobrou :wink: :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ha jsem tu první. dneska. :grinning:

Ahoj holky, tak manža odjel do práce a jak si chystal jídlo tak mě vzbudil, to je tak když něco chlap dělá :grinning:

V krku nic moc škrabe to pořád a rýmu mám teda pekelnou ale asi je to i tím ránem nevím.
Dneska chce kamoška abysme šly spolu koupit kojící podprdu jen sem k nám ale nevím no.

Jinak jsem přemýšlela že mám fakt málo pohybu teda téměř žádnej a že bych s tím měla něco dělat chjo. aby mě to nějak neublížilo nebo malýmu tak jsem ted taková z toho naštvaná.
19. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tedka snidam a v 9h jdu cvicit. Nachlazeni uz dobry. Trosililinku jeste jsem, ale dobry. Vcera jsme dosly az v 20h domu, pak jsem cucela na superstar. takze jsem nevyspala, takova rozlamana, jak jsem cely odpo sedela a jeste jsem si v noci nachladla zada. Spala jsem jenom v kosilce a porad jsem vetrala, nejak jsem mela pocit bez kysliku. Manza rikal, ze je zajimavy, kdyz jsem v obyvaku vecer, tak neotviram okno, jenom v noci. Nevim, cim to je.

Vcera me vsichni, cely pribuzenstvo cucelo na bricho, tchan rikal, co si ho porad hladis? Ja si taky nehladim bricho. Tak mu tchyne rikala, ze to mu nerozumi, ze hladim miminko. :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
jinak bylo fajn. dneska po cvicu jdu k nasim. Sice tam nikdo nebude, ale jdu za holcickou- daruskou. Tatka dojde az v 14h.
19. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Mabe ahojky, tak halvně že se oslava povedla. mě se nechce nic. jsem uplně mimo. tak nevím no ale pohyb bych mít už měla teda.
Když já se bojím , že se mi udělá třeba zase venku někde slabo. chjo.

Jási taky malý hladím pořád.
19. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
suny, oslava dobry, ale jsem z toho dneska unavena. No, vsak jenom prezit cviceni, to me pomuze zase na zada, a pak u nasich se vyvalim na pohovku a po o pujdu spat. Jeste teda musim dat Darci najest a jit kakat a curat. Chapu, ze se bojis, abys neodpadla, ale uz si rikala, ze to je ok, ne?
19. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
ty uz aspon citis pohyby, ale ja jeste nic. :unamused: takze je to komunikace z jedny strany :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
No minule když jsem šla tak to taky bylo ok a buch. ted je to dobrý ale co já vím že?

No jo pohyby jsou pořádný každý den to jsou rany někdy teda. hlavně když mám hlad, takže ted jsme snedli dalamánek se šunkou a sýrem rajče apřemýšlím o buchtě ale nevím no.l

Ty aspon cvičiš ja musím taky ale ještě se mi neozvali. kdo je Darča???
19. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Darca, je 16-leta fenka Kokrspanela. Je to moje holcicka. :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Ajooooooo táááák, taky chodím za našima k Sarince, je to moje pusinka a v sobotu bude mít 5 let, jí musím koupit nakyho buřtíka.

Neívm jak tobě ale mě když je psychicky blbě tak zajdu k našim a Sárinka mě z toho dostane ty její očička .
19. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Ja kdyz jsem se odstehovala od nasich pred 5 rokama, tak me neskutecne chybela. Nejak sem to nemohla prekousnout. Mela jsem ji od 13 let, moji holcicku. Takze jednou tydne jdu specialne za ni. :slight_smile: Takze me ani neva, ze nasi doma nebudou. :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
No tak to je jasné. :grinning: a vaši bydlí daleko od tebe??
19. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
bydli v Novem Liskovci

tak uz jdu. tatka me nakonec odveze na cviceni. ukazu se od nasich
19. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
jasný užij si to papa
19. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte kočky :slight_smile:
Tak já jsem dneska, jako přejetá :confounded: Od 3 hod. jsem téměř nespala, pořád jsem se převalovala a nevěděla jsem, jak si lenout :rolling_eyes:
Teď jsem vysávala a budu vařit, rizoto mám ještě ze včerejška, tak uvařím jen koprovou polívku :wink: A pokud se mi bude chtít, tak ještě lívance :wink: :grinning:
19. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak co nějaký novinky :slight_smile: . jestli jde někdo na ko tak a´t vše je ok. Já za chvíli půjdu nakoupit a musim manželovi koupit něco sladkýho na obalení nervů :slight_smile: . Dneska šel vyřizovat jednu dost nepříjemnou rodinou záležitost a prý je to psycho tak mu asi nakoupim snickersky :slight_smile: .
Lucko ty děláš chutě s lívancema :slight_smile: , my máme ještě od včera vařeno tak alespoň nemusim vařit a jsem zvědavá kdy chudák přijdeme a myslim že 2 dny bude odvařenej, tak snad ve čtvrtek na UTz si zlepší náladu :grinning:
19. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj Market, přeju manžílkovi co nejméně nervů :fearful: :wink: Snickersky jsou dobrý nápad :grinning:
A co kojící polštář? Už ho máš?
19. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
No snad to zvládne ve zdraví, odpoledne navíc jede pro materiál a zítra má celodenní kšeft tak ve středu má nárok na relax a ve čtvrtek jedeme na UTZ a odpoledne veze ještě tátu do Konstantinek :slight_smile:
Polštář už mam , potahy vypraný a vyžehlený a dneska ho snad povlíknu :slight_smile: , jak se tě na něm leží, je to lepší?
19. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky tak dneska od rána ležím, bylo mě docela fajn ale pak jsem ležela bolí mě záda pod lopatkou a normálně jsem pololežela a málem jsem omdlela tak jsem vstala a rozdýchávalal nevím co to je stává se vám to taky???
19. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Market, leží se mi na něm super :slight_smile: ležím na něm u telky a mám ho i v posteli :wink: Určo budeš taky spokojená :wink:

Suny, já mám slabost od rána...myslela jsem, že to je tím nevyspáním, ale mění se počasí, tak to bude asi tlakem :confounded:
19. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
suny to nevim, tak radši jen odpočívej.
lucko docela se na to těšim a snad mě ho nikdo nebude brát:slight_smile:)))). Nákup sepsaný tak budeme muset jít. Doufam že to tam manžel vyřídí rychle, tam jeli sanitkou ale domů musí ject vlakem :unamused:
19. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
No asi jo no ale je to teda pěknej hnus, motá se mi hlava a doufám že neomdlím podruhé.

Polštářek dobrý jo? holky teda já si ho asi taky vemu ale nejlíp hned ale musím počkat na nemocensktou.

Jejda markét tak at to zvládne. no já ležím do to ho krk a rýma a měřím si teplotu nevím.
19. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Snad ano, je to spíš na psychiku síla, ale nedá se nic dělat. Jde o příbuzného, převáželi ho sanitkou do Dobřan na psychiatrii kde už zůstane do smrti.nikdo z toho radost nemá ale jiné řešní to nemá :wink: . jen si pak člověk uvědomí jak může ve stáří dopadnout :frowning2:
19. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
to je hodně smutný, snad to manža zvládne to je dycky něco, člověk se má radovat a pak přijde takovej šok, chjo.
Tak ho nějak rozptyl procházka večeře nebo něco takového
19. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.