• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Víš co, ono se k tomu už schylovalo delší dobu tak se to dalo čekat a nakonec s nim musel ject jen se svojí matkou. nikdo jiný nechtěl :unamused: . Bydleli jsme s nim ve společný domácnosti takže te´d ten klid a úleva je nepopsatelná. Bdlí tady ještě jeho žena ale ta je psychicky ok ale pak půjde bydlet ke tchýni a my budeme bydlet sami a jejich pokoj uděláme pro mimino. takže tohle je svym způsobem nejlepší řešení, navíc sama řekla že ho nezvládne a v nemocnici řekli že to je už Alzhaimer a stačilo mu říct že venku sněží a on začal zpívat koledy :grinning: . navíc už 4 roky sedí v pokoji, čumí do zdi takže to ani život neni ale doktor v nemocnici sám řek že to je už na ústavní léčení a i babi si oddychla, protože jí terorizoval , ani nemohla nikam jít, atd. prostě je to pro všechny těžký a na 2 stranu vysvobození :wink:. Manžel akorát říkal že bude 1-2 dny z toho odvařenej :wink:, počítam že ještě tam bude dělat problémy, protože nežije v realitě tak asi celkově ten příjem bude asi lahůdka :unamused: . Včera jsme říkali že je fakt lepší umřít v 70 než pak přežívat a jic z toho života nemít.bylo to 14 dní nervů, byl v nemocnici kde v kartě má napsáno simulant a že jim loni vyhrožoval a pak sami doktoří říkali že si má rodina rozmyslet kam s nim ale domů spíš ne a babi řekla že by ho nezvládla, sama má problémy s nohama a on nejí takže má málo kil ale když padne tak by ho asi nezvedla a prý byl i agresivní:((((.
Už se těšim jak si kojo polštář povlíknu a to bude odpočinek :grinning:
19. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Marky to mě teda fakt mrzí je to hrozný když člověk žije a nefunguje mu mozek to je lepší nebýt no to je fakt.
chudák babi ale ted si odpočne a pro tebe to musel být taky záhul teda.l je to hrozný ale tam bude mít péči. no
kojo polstář to jste mě navnadily pak napis jeslti je fakt tak dobrej, já si uvařila malý kafe a doufám že ten stav přejde.
stejně to nechápu ráno v poho a během minuty mě bylo blbě. :frowning2:
19. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
No my tady žijeme 4 roky a poslední 2 roky je to síla a manžel už prostě věděl že 1. ledna bude byt prázdný a že by se mu našel nějaký pečovatelský dům a nakonec se to vyřešilo takhle takže babi půjde ke tchýni a manžel se bude moct pustit ještě dřív do rekonstrukce :wink: . No dneska vyzkoušim a mylsim že na ty záda to bude úleva :slight_smile: . Čtvrtek se blíží tak snad už budem vědět co to bude, už dokonce se ptá i tchán :wink: , ten čeká na holku už přes 20 let tak uvidíme :grinning:. ty už to vlastě víš vi´d, tak dodatečně gratuluju a tak odhad z toho 12tt se nemýlil a já doufam že zrovna my nebudeme mít nechtěný překvápko :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Markét a vy chcete holčičku?
19. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
:slight_smile: je nám to jedno ale vim že manžel by radši holku, já asi taky když už máme kluka a hlavně tchán by rád holku. už chtěl dceru a tak prý čeká alespoń na vnučku a je fakt že by nikdo s Vikínem nic nesrovnával kdyby to byla holka. Ale spíš chci ěvdět kvůli jménu a pak kvůli oblečení. jinak je to jedno ale už jsem naželovi odkývala jméno na kluka tak radši kdyby to byla holka :grinning: . třeba ve čtvrtek se nám ukáže a bude to kluk a největší radost bude mít Viki, ten o holce nechce ani slyšet :unamused: . zatim ani nic nekupuju a stále čekam co to bude :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak to chápu já jsem taky kupovala jen neutrální barvy a nic moc nemáme ale ted to rozjedeme. ha už se těším.
no já chtěla holčičku, manža chlapečka ale vesměs to bylo jedno je to první dítko a navíc hlavně že je zdravý, mě všichni tipujou na holku jen babi na kluka. ale neva už máme Kubíčka v bříšku a je to náš miláček.
tchán a tchýně nechtějí o mimi ani slyšet tak u těch nepochodíme.
19. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem u nasich. Uz jsem napapana i cokoladka probehla. Prisla jsem na vas juknout a pujdu za chvilku spat. :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
marki, at se manza drzi

holky, za kolik mate ten polstar, me se to zda drahy. :unamused: s tou mou nemocenskou

jeste se chci zeptat, na cviceni rika cvicitelka, ze kdyby nam tvrdlo bricho, tak se mame prodychat. ja ani nevim, co to je, jestli uz to muzu citit a jak to mam vlastne citit?
19. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Co jsi mabe měla dobrýho???

A jaký bylo cvíčko?? já ráno dobrý a pak jsem sebou málem sekla takže asi to zas mám zpátky či co.

Mabe mě se to zdá taky drahý no ale je to asi dobrý, všechny mí kamošky si ho chválii ted i při kojení.

Tvrdnutí břicha taky nevím jak se pozná.
19. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
jak nechtějí :unamused: , to je divný vi´d. já zase v 1 těhu chtěla strašně k.luka a ani envim proč. nám je to taky jedno ale prostě třeba o to 1% víc tu holku. Hlavní je zdraví, to je jasný. Já jdu ve čt do rizikovky a tam mají dost dobrý UTz a třeba se mimís ukáže před manželem, pak v pátek na srdíčko a pak 2.11 na 3D a tam teda doufam že by to mohli odhalit :wink: . Kubík je hezklý jméno ale k našemu příjmení to nejde :unamused:
Ahoj Mabe, tak my teprv jdeme na nákup, nemůžu se dokopat :slight_smile: , včera vřil manžel tak jsem bez práce, jen na večer udělam vlašský salát tak jdu nakoupit suroviny :wink:
19. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Já jdu 3 listopadu na 3D to máme podobně, musím najít ten kablík do fotáku at víte jak to vypadá to naše malý.

Ty děláš vlašák doma? mnam já nevím co si dám na oběd ale celý těhu jím tak 3 krát týdně špagety s kečupem a sýrem .

No nechtějí no jim je to jedno. prostě nebudou hlídat a prý jsme blbý takhle mladí a v podnájmu mít dítě.
19. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
mela jsem brambory s mackou a husarskou roladou a tedka jsem snedla celou Kofilu.

Cviceni parada, ale nechtelo se me. Zjistila jsem, ze tam muzu chodit porad, kdyz budou mit volno. Myslela jsem, ze 10 lekci a dost.

marki, ty delas vlassky salat, mnam
19. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Nene když budeš chodit pravidelně tak ti to prodlouží. na mě si zapoměli.

Ty jo ty si papkáš, já nevím co si mám dát na rizoto chut nemám a na řízek taky ne.
19. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
to me dal tatka ten obed. zitra budu mit doma spagety. koupila jsem si spagetku. pripada me, ze mam nejaky moc velky brisisko. :confounded:
19. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
to je hruza se mnou, co? Nejdriv maly a tedka velky. :grinning:
19. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
No já co tak všechny píšete jím z vás nejmín a mám 8kilo nahoře, nechápu. :wink:
Ale je dobře že ti chutná já jím špagety tak 3 krát tydně minimálně. ted nevím co si dám asi zase je nebo nevím.
19. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
suny, me chutna moooc. vcera jsem se hodne prejedla, pak mam kamenej zaludek, proste jak sutr tvrdej.
19. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
jdu si lehnout, pak dojdu :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
jasný běž odpočívat a já si jdu něco nachystat na to jídlo. vyhrály aasi zase špageyty
19. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak my špagety taky děláme často ale manžel těstoviny nejí a až moje boloňská omáčka mu tak zachutnala že je to jedno z jeho nej jídel :grinning: , ale omáčky si teda dává hodně.
vlašák dělam radši doma, přece jenom je t lepší alespoň vim že to je čerstvý. teď mam jiný recept tak to bude zase jiný a je v tom i moravanka tak seč docela těšim.
Suny vidíš tak to jdem fakt skoro stejně, jen doufam že mimís nebude koukat do palcenty ale i tak to bude hezký :slight_smile: . manžel se ještě neozval a to jeli sanitkou v 10h :unamused: , chudák, jsem zvědavá v kolik vůbec dorazí :unamused:
19. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
no ještě že není taková kosa jak minulej týden to bylo teda kosa jak hrom a ještě ten vítr ale u nás se to počasí celkem dá. jejda to je chudák no. je mi ho líto.
Já jsem psycho, docela mám strach že to co se mi stalo ráno se stane ještě někdy hrůza fakt. jsem ve stresu fakt. jinak já jsem chtěla dělat palačinky ale nevím jak neznáš recept??
19. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahujky holky :wink:
19. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj car co nového???
19. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
sun,no cely vikend i dnesek polehavam-mela jsem zas teplotu,mam rymu jak prase a celkove je mi nic moc :frowning2: a vy?
19. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
No my nic moc, od včerejška je me jak dkyby na mě cosi lezlo tak piju čaj, škrabe mě v krku a kašlu trochu začínám. jinak ráno jsem sebou zase málem švihla prostě to jsou stavy jsem myslela že dkyž jsem skoro na konci 5 měsíce žesi to začnu užívat a prd. Malej mě dává zabrat.
19. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
sun,nekdo cely tehu ma spatny-je mu blbe,zvraci atd..ale hlavne ze prcek je v poradku a pak ti to vynahradi
19. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Sun palačinky jsou snad nejjednodušší ale recept přesně nevim, dělam dle oka. Mlíko vejce, hladká mouka, špetka soli a trošku cukru. vymícham hladké těsto a necham 30 minut odstát a dělam palačinky. těsto nesmí být příliš řídké ale ani tlusrté, dělam je hodně tenký a pokud chceš recept vylepšit tak část mlíka nahra´d bublinkovou vodou :slight_smile:
Ahoj car tak to pořádně vylež a´t to neni nic vážnýho :wink:
19. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
market,snad to bude brzy v poho...a co vy?uz dobry?
19. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Prcek je v pořádku kopká pořád chvílama. je to andílek můj malinkej
Ale to je to jediný co fakt nesnášímkdybych radši nevím co ale to omdlívání fakt nedávám no. se bojím vycházet z domu že se bou nekde seknu
19. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
sun,tak ete ty ctyri mesice zvladnes :wink: ted zacinas sestej ne?
19. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.