• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky nebojte vše je v pořádku, tak není proč být nervozní. :wink:
8. zář 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
No snad ne no, nesmím číst ostatní diskuze je to totiž kolikrát fakt tragický.
8. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
jdu umýt podlahu asi se mi nechce ale musím no a pak si něco udělat na jídlo. zatím se mějte a mony myslím na tebe.
8. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
m.o.n.i. jsem nervozni. :unamused: ja mela jit dneska pro ty gatata, ale odvolala jsem to a az po ctvrtecni kontrole. snad to bude vse ok.

no, me po predchozich zkusenostech se nemuzete divit. :confounded: ale jasne, ze na 90% verim, ze to bude ok.
8. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
ja ma jidlo od vcera, akorat misto kolinek sem si udelala ryzu
8. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
holky, my bydlime s moji babickou a dedou v baracku nez postavime a tedka me babicka rikala, ze deda v noci omdlel. bolely ho zada, tak si vzal nejakej prasek, co ma ona na bolesti noh - driak. a on je cukrovkar, srdcar a tlakar. takze to s nim seklo. je to jak s deckama, vzdyt vi, ze se ho vsude ptaji, co ji za prasky a on si to naordinuje sam. :confounded: nakonec babicka nevolala sanitku a dneska je mu lip. jednou za cas tady mame takovy prihody, ze se vola sanitka. ale zase to bude dobry, ze cokoliv budu potrebovat s mimiskem nebudu tady sama. a nez postavime, tak me muzou pomoci a tak.
8. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Holky já jsem předešlé těhu taky neměla pohádkové, ale nemyslím na to, ted je ted a předtím bylo předtím :wink:
Suny taky jsem četla potraty okolo 30tt drsné, ale už je raději nečtu, zbytečně si dělat nervy a stresy nebudu :wink:
8. zář 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
mabe to je supér, že Ti pomůžou. To je potřeba a budeš i klidnější. Mě s malým nepomáhal nikdo, babičky neměli čas, tak jsem si vše dělala po svém z hlavy- žádné rady nebo tak a zvládla jsem to skvěle.
Tak neboj určitě tu pomoc budeš potřebovat minimálně.
S dědou to je mi líto, taky mám nemocného dědu tedka a loni mi jeden umřel.
8. zář 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
moni, treba to zvladnu sama, ale kdybych potrebovala, tak na to nebudu sama.
8. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Holkyx teď mě napadlo jakou máte která zdravotní pojištovnu. Já když se Viki narodil odešla že všeobecný a šla k ministerstvo vnitra, dost věcí propláceli a teď je to hrůza a zvažuju jestli mam přejít k Český národní. proplácí dost věcí že by se to vyplatilo a i hodilo :wink: . Jinak je fakt lepší nic nečíst, jenže ono to člověku nedá no :unamused: , já si to ale nějak nepřipouštim to by jsme se museli zbláznit a po porodu se může stát cokoliv, takže je lepší moc nepřemýšlet :slight_smile:
8. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jj to je supér. Nic složitého na tom není naučíš se vše nejlépe sama.
8. zář 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
holky, jdu se konecne najest.
8. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
My máme hutnickou a jsme spokojeni. Zatím :grinning:
8. zář 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
Tak štrůdle mám v peci a prcek ještě spí, tak mám klídek a tady nikdo :confused:
8. zář 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz
m.o.n.i. ja spala jako medved. ted jsem se probudila a rozkoukavam se. pak musim umyt nadobi, a zehlit.
8. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Mabe se máš :dizzy_face: Hlavně, že ses prospala :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz
jo, ale boli me z toho zada a jsem jak prastena do palice :grinning:
8. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jsem zpět na jednu stranu spokojena a na druhou stranu nervozní:slight_smile:....Tak všechno je v pořádku až na to, že nešel vidět žaludek, tak jdu příští týden na kontrolu a doufejme, že se objeví, pan doktor říkal, že nemusí jít vidět, protože třeba ještě nepapalo. Přítel byl se mnou a je z toho nadšený, takže doporučujeme:slight_smile: a už víme pohlaví:grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
moni, gratulujuuuuuuu. urco to bude dobry. :wink: a co to teda bude? reknes nam to? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
haloooo, monako tak copak??????????????????????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
Moni supér, a co to bude? :slight_smile:
Ted si dávám štrůdl a je výborný, že ho dneska asi sním celý, všechny 3 kousky do večera :grinning:
8. zář 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz
m.o.n.i. ja mam taky dneska nejakou zravou. po spani banan, pak rohlik a tedka mam zase chut. asi pockam na manzu a dam si znova trosku toho obidku. mam strach, aby ze me na konci tehu nebyla becka. :confounded:
8. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
Tak budeme mít kluka :slight_smile: ... A já myslela, že holka podle pupínku i jsem už měla na holku vybrané jméno, to je zrada :grinning: :grinning: :grinning: ....
8. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Mabe jen si dej, pak to zhodíš neboj :slight_smile:
Jéé Moni, to je supér, malý bude mít malého kamaráda a třeba tu holčičku budu mít já a pak je dáme dohromady :grinning: A říkal to s jistotou?
8. zář 2009 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz
moni, tak to gratulujuuuuuu. co rikal manza? a jmeno pro kluka jsi zatim nevymyslela?
8. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Moni no říkal, že je to víceméně jasné, mám i fotečku kde je to vidět, ale to vám zítra naskenuju v práci.

Mabe děkuji, přítel měl samozřejmě radost, už říkal že to bude malý hasič:grinning: ..a jmeno pro kluka, žádné vymyšlené nemám, protože bud se mi nelíbí a nebo se to nehodí k příjmení..no děs...Zase budu muset namáhat mozeček:grinning:

Příští týden jdeme na tu kontrolu a půjdu potom až se obědnám na srdeční ozvy, tak už se těšíme :slight_smile:
8. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Monako moc gratuluju ke kontrole, tak to na genetice nám taky řeknou co to bude :grinning: . jsem zvědavá kolik bude poměr kluků a holek :slight_smile:
Já jsem odpoledne usnula a měla sen a ten stál za to :wink: . Zdálo se mě že se narodil kluk a my mysleli že to bude holka a neměli jsme pro něj žádný jméno a mě nenapadlo lepší než tomáš :slight_smile: , jenže i ve snu mě došlo že tomáš slaví svátek v březnu a termín mam taky v březnu :grinning: . No uvidíme co to bude, je fakt že já koukam jen po holčičích věcech a jméno mam taky jenom na holku tak jsem zvědavá na 29 :slight_smile:
8. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
Moni, tak bude doma velká převaha :grinning:
8. zář 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
Mony mooooc gratuluju je to krásná zpráva a příště bude i napapaný. uvidíš. to je bomba hnedka je to všechno lepší. supeeeeeeer. bezva mám radost.

My máme jména i pro holku i pro kluka takže nám je do celkem jedno.
8. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
suny, to mate dobry. my taky nic.

holky, ja mam fakt problem s tim pitim. ja nevim, co mam pit. nic me nechutna. :confounded:
8. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.