• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No příští týden začínám 6 letí to no. ne musím vycházet já skoro celý těhu ležím a ted mě zas chytly záda spíš teda pod lopatkou a to umírám
ale ty to máš nějak stejně ne ten termín??
19. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
TP mam 24.unora :grinning: ..
19. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
car my už ok, atb zabrala rychle až na ty záda. Tohle si fakt v 1 těhu nměla. ale dneska povlečeu kojo polštář a snad bude trošku úleva :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
market..no me taky boli zada jak prase :confounded:
19. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Holky ty záda sou fakt hnus ted se tu koulím na baloně to je jediný co mě trochu pomáhá.

Car já mám TP 25.února podle posledního utz tak to bude mazec, ještě tak holky vědět co budete mít. snad fakt už některá trhne partu. :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
jinak sun podle me u zaciname setej tendle tyden-uz myslim ze zacali
19. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
no já jsem dneska 21+2a šestej mesíc zační 22+3 ne??
19. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
jo22plus3 ale od PM(posl.mestruace)
19. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jsem si na hodinku zdřímla a vzbudilo mě čůrání :angry: :grinning:

Car, ahojky :wink: se brzy uzdrav kočko, není o nic moc být v těhu nachlazená nebo mít chřipku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
Včera jsem ti nechávala na předchozí stránce odkaz na ten kyblík co mám...koukala jsi? :wink:
19. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
luci ahooj...jojo koukala,no naky maminky to mooc chvali :wink:
19. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Car, jsem na to zvědavá...švagrovka mi to přivezla a říkala, že se maličký nechtěl ze začátku koupat ve vaničce, že to byly horory a tak dostala tip na tohle a byla moc spokojená a prcek taky :wink: :grinning:

Tak jsem dala péct chleba, slupla jsem banán a asi si dám ještě borůvkový jogurt...začala jsem nějak víc jíst :sweat_smile: A už začínám pociťovat, jak kynu :rolling_eyes: :grinning:
19. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem spinkala pekne 2h :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoj Mabe :wink: co máš dnes v plánu? :wink:
19. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahuuj, my taky před chvíli se vzbudili a ted jíme :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz
carcu, tak ty mas taky nachlazeni. ale uplne jinak nez ja. ja mam porad nos ucpanej, moc jsem v noci vetrala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
je mnam teplej chlebik :slight_smile: tak pak das vedet jaky je kyblik
19. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Car, jasan :wink: :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
no, tedka jsem jete u nasich. Kolem 17 me tatka zaveze zase zpet domu - to je komfort, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: odvezl na cviceni, privezl z cviceni a odveze domu a jeste jsme byly nakoupit. doma asi vyzehlim dneska neco malo.

moni, pekny probuzeni, ja bych jeste spala, kdyby me tatka neprobudil, abych nebyla prespana.

myslite, ze kyblik je lepsi? Je tam malo mista.
19. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Mabe, ten kyblík je asi jen na určitou dobu, víš... :wink:
19. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
aha, me prave pripada horsi manupilovatelnost. jinak tatka se tedka divil, ze sem v poledne obedvala a hned jak jsem vstala si dala chleba se sadlem. dneska chtel, abych mu ukazala, jak mam velky bricho, tak rekl, ze se me teda zvetsilo..holky, ja ho mam nejak obrovsky. :grinning:
19. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
mabe já bych taky spala kdybych mohla :slight_smile: Dneska se mi nějak nechtělo vstávat ani ráno ani po o :frowning2:
Ale co se dá dělat, fungovat musím. :grinning:
19. říj 2009 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz
nemuzeme prospat celej den. zitra me ceka velky vyrizovani - musim jit prehlasit vozik za auto. tam bude lidii. pak bych si chtela jit koupit tehu podprdu a ty puncochace
19. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
Holky mě se začal líbit tento kočár :unamused: Jen ta konstrukce, že je v barvě toho kočáru :confused: Jinak ten na hlavní a zeleno šedý. A taky ten sporták nic moc ale korba se mi líbí :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz
No to né no, ale já bych to klidně brala :dizzy_face:
zapoměla jsem dát odkaz :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26204058&tab=0
Já byla mabe dneska na socce a taky jsem si říkala pondělí, tam bude líbí a přišla jsem lidí tam bylo, ale na mé číslo nikdo, tak jsem hned šla a byla hotová za ani né 10 min. což jsem čučela, ještě se mi to nestalo :grinning:
19. říj 2009 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz
lidí teda :grinning:
19. říj 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz
moni, tak to si mela dobry. ja se divala na net a da se objednat pres net, ale je to vsechno plny. :unamused: vsa ja mam cas.

peknej kocarek. ty budes kupovat pres bazar? a to je jako cena za celou kombinaci?
19. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Moni, koárek vypadá zajímavě :wink: :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
ahoj tak manžel konečně dorazil a prý docela horor :unamused: .
Mini kočárek vypadá zajímavě, ale tako je docela těžkej tak záleží kkolik bude vážit ale vypadá dobře. mě by možná i stačil stejně půjde mimís pak na podzim do golfek jako šel viki takže sporták tolik řešit nemusim :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Mabe já ještě vůbec nevím jaký budeme kupovat, chtěla bych tu cortinu, ale jen tak se tedka dívám na mmb na kočáry a tady ten není taky špatný. Tak vůbec nevím jaký nakonec koupíme, musíme se s Lukinem dohodnout. Moc se nám za kočár desítku dát nechce když nechceme pak třetí a co pak stím, že.....Za tu cenu už to neprodáš, prodáš to za pakatel.
Jo je to za cena za kombinaci
19. říj 2009 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz
tak to je dobra cena za kombinaci :wink:
19. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.