• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Markét, kamarádka má podobný a nezdál se mi těžký, jen jsem vozila malou když byla miminko, tak nevím. Uvidíme ,co nakonec vybereme :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
já usla jdu vás dočíst jsem tuuuuu
19. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
váha sportáku je 17,5kg :unamused: ale jinak o něm možná budu uvažovat. my asi sporták ani moc nepotřebujem a jako hlubokej vypadá dobře. A cena je víc než super a splnuje to co chi a navíc jde i nasadit autosedačka. právě že další dítě taky neplánujem a co pak s tim, navíc je to na chvíli :wink:
19. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Koukám že probíráte kočáryk, mony je pěknej jen se mi zdá korbička malá ale to se mi zdá skoro uv šech :grinning:
19. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
No právě, že se mi líbí třeba hrozně kočár a sporták u něj zase né. Že kombinačka by mi nejvíc vyhovovala ta Cortina u ní jako u jediné se mi líbí všechny verze. Sporták taky máme po malém. No uvidíme :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz
Teda tak to naštěstí už máme taky vyřešený kočár, ale třeba taky nebudeme spokojeni. uvidíme.
já bych dneska pořád spala je to docela mazec fakt. mělo bžt dneska hezky a prostě už je zase od 11 hnusně.

Mabe kam ty to dáváš to nechápu :grinning:

Car ta tabulka měsíců tak to se počítá podle poslední MS? já myslela že normálně třeba podle utz. tak nevím teda.
19. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
No my se ještě zeptáme tety jak to u nich vypadá s kočárky a pokud by byli levnější tak koupíme u nich tam. Jak sní mluvil drahý, tak říkala, že tam mají krásné výběry kočárů a stejně tam máme v plánu jet, tak se koukneme i tam a třeba nějaký přivezeme :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz
Mony a teta bydlí kde??
19. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
Daleko, v Itálii. Měla jsem tam jet tedka na celý srpen, ale jak jsem zjistila, že jsem těhu tak jsem se do toho horka tam raději nevydala :grinning:
19. říj 2009 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz
Ajo no cortina je taky italskej ne? teda co ti pamatuju z práce. :wink:
19. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Tak to vůbec netuším, pokud jo, tak by to bylo supér :grinning:
19. říj 2009 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz
Jojo cortina je z itálie to vím i reverso ale cortina je určo
19. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Tak to hned tetě napíšu, ať se mi koukne kolik to tam tak stojí, ráda chodit po obchodech a po dětských ještě radši, ještě nemá vnouče, tak se těší zatím na naše mimi :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
no tak to se nedivím to se jen petovi rodiče na malý netěší no. co už
ted se snažím poprvé dělat palačinky ale teda nevím
19. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
hlavně tam nedávej moc tuku a zkus rozlít co nejtenčí :slight_smile: .
akorát jsem povlíkla kojo plštář a teda docela náročný a malej už mě ho znárodnil a zápasí s nim jako s hadem :grinning: . manžel jel ještě pro materiál a přijede určitě dlouho tak to má dneska nabitý a zítra na kšeft dělá celý den podlahu :wink:
19. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Suny, já to nechápu...třeba se těší a jen to nedávají tak najevo :pensive: To je fakt divné :frowning2:
Ať se ti palačinky povedou a ať si pochutnáte :wink: :dizzy_face:
Já jsem z těch týdnů taky paf, vůbec nevím, jak to mám brát...kdy už bude 6. měsíc a tak...možná jsem natvrdlá, ale fakt tomu nerozumím :fearful: :sweat_smile:
19. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
Suny vykašli se na ně. Budeš mít svou rodinu.
Já s tchánovcema se nescházím, protože bydlí v Praze. Jinak taky nemají moc zájem, tatka ten budiž, sem tam se poptal, přišel, ale mamka? Ta vůbec a taky se jí nedivím-stydí se a má za co. :wink:
Tak pak dj vědět jak se Ti povedli, palačinky jsou jednoduché neboj :wink:
19. říj 2009 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
Market, já jsem s tím taky bojovala :pensive: Takže už je Vikiho :grinning: :grinning: :grinning: aspoň ti ho vyzkouší :wink:
Manža má teď teda záhul...ten můj taky. Včera přestěhoval tchána z Prahy k nám do města a dneska to stěhovali na byt a ještě zítra se budou kupovat skříně atd...no, manža má volno, tak jsem se těšila, že budeme spolu a on je zatím od rána do večera v tahu :angry:
19. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Holky, víte, jak to je... rodinu si nevyberete :unamused: A Moni to napsala hezky...Suny, budeš mít svou rodinku :wink: :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Markét já to neumím obracet to je prdel. ale snad to bude udělaný tuku jne minimálně.

ale moc děkuju já se ze sebe zblázním. ale kubík na to má chut :grinning:

Akorát toneumím otočit a prostě se mi to trhá půjde to do koše :grinning:
19. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Suny, tak to udělej trošilinku hrubší, pokud se ti to tak trhá :wink: A obracej to, až je ten spodek zapečený :wink: neboj....to půjde :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
no už jsem ji otočila tak uvidím no.spodek je otočenej ale je to rychle hotovž je to normální
19. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Luci jo no :confounded: Jeho rodiče nejsou špatní, mamka tu nemám moc ráda, za to co dělá, tatka je v pohodě, sním i vycházím-jak jsem porodila on přišel do porodnice, mamka ho poslala ona nebyla schopná přijít a malého viděla párkrát. Jen u toho tatky, on má svůj styl srandy a to já snad nikdy nerozkoušu, tak se někdy chytnem :grinning:
Jak jsme byli nedávno v Praze, tak jsme se stavili za něma, mamka vylezla ven a malý na ní ahoj teto, borák ani nevěděl kdo to je a neví to dotedka. :unamused: Taky na ně kašlu, mám svou rodinu a jiné starosti. :wink:
19. říj 2009 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
Suny, záleží jak máš hodně puštěný plyn :wink: Já pak vždycky trošku uberu, když už je pánvička rozehřátá :wink:
19. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Holky já na ně kašlu už je to zbytečný, prostě jsme prý blbý a tak no.
holky já z půl litra mlíka mám budu mít tak 6 palačinek není to málo?
19. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Jo to já taky luci ale nevím no budou hotový snad stejně no
19. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Moni, tak to je síla...A co na to tvůj drahý? On s nima vychází? Úplně mám slzy v očích, když tu to, jak jí Lukášek řekl ahoj teto :cry:
19. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Suny, záleží na pánvičce a na tom, jak máš husté těsto atd...hlavně, že jsi něco vytvořila a na poprvé je t super :slight_smile: Mě včera letěla celá bábovka do koše a to mi bylo líto :frowning2:
19. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
To je hrozný mony co naděláš no. asi je holky dělám moc tlustý mám tři teda jednu snezenou jednu vyhozenou a jetam těsto tak na tři co s tím???
Když udělám tenší tak mě to nejde otočit
19. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
suny ty mě děláš chutě, sice mam cukrovku ale možná zítra si jich pár udělam bu´d jen s kakaem nebo se skořicí :slight_smile: . Rodinu si fakt nevybereš, já se se svojí rodinou i když bydlíme ve stejném městě nestýkam 10 let a nechybí mě, fakt ne. Sice je to asi divný ale mam klid a hlavní je pro ěm manžel a syn a teď i mimís.
lucko teda byl to boj ale malej říká že to je had a už na něm jezdí :slight_smile:, tak snad alespoň na noc si ho vezmu.
Já to tady psala ráno že to bylo psychicky náročný s dědou a co bylo v nemocnici. je asi na tom mentálně hůř než jsme počítali, anštěstí je už vše vyřízeno ale asi bude manžel z toho odvařenej. prý večer povypráví ale jen to co jsem slyšela stačí :frowning2:
19. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.