• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak uz jsem doma holky :wink:
19. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Tak si je udělej hrubší podle sebe, když se ti trhají...to by byla škoda vyhodit, když už ti to tak jde :wink:
19. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
suny, vsak to brisisko mam obrovsky :grinning:
19. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
tedka jsem tak nad tim premyslela a mam strach, co z toho vznikne? Jak budu vypadat na konci tehu? :confused:
19. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Mabe já se nevejdu do futer už ted. no teda mám dvě palačinky
19. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
Luci sním jsem se kvůli nim několikrát zhádala, víš jak bude své rodiče bránit, ale ted naštěstí je už dlouho klid a nebavíme se o nich, nechápu jejich způsob života a tím to pro mě končí. Lukáš má ještě jednoho bráchu staršího, mají 2 děti a taky se sněma nebaví, Lenka jako švagrová je nesnáší snad ještě více jak já, tak tam ani nechodí ani děti neviděli nic a u nás to samé a udělali si to sami. Je to na dlouho a nechci je špinit, jsou to přece jenom jeho rodiče, ale Lukin už je taky bvere s rezervou a kašle na ně, at si dělají co chtějí. :wink:
19. říj 2009 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
suny, pene si davej. ja musim odolat nez dojde aspon manza a pak si zase neco dam, uz mam hlad. to je hrozny toto :confounded:
19. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
holky, trosililinku citim krk, sakra. venku je zima zase a to sem jela domu autem. :confounded:
19. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Já jedla na oběd a ted jednu palačinku tak jsem asi dovečeřela.

Víc do sebe nedostanu.

Mony my to máme trochu jinak oni jako se s náma stýkají ale prostě si furt na něco stěžujeou na prachy a tak prostě jsme blbí že jsme se v 25 letech vzali a chceme mít miminkol
19. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
jdu se podivat nahoru za babickou. manza jeste neni doma, tak toho vyuziju
19. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
suny, a jak je to mozny, ze do sebe vic nedostanes? nemas hlad nebo je ti blbe? Ja bych mohla jest porad. ale myslim, ze za chvilku zacnu byt cim dal tim vic limitovana velikosti bricha. jakmile se me vic nafoukne, tak tlaci a tlaci
19. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Holky je fakt že v min těhu jsem jedla daleko míň, bylo mě víc zle i jsem zvracela a jediný co jsem jedla byli polívky a te´d mam chutě i na sladký :frowning2: a tak určitě tentokrát naberu určitě víc než minule ale stejně s tim nikdo nic neudělá :grinning: . jediný co se dá omezit je sladký a jinak nic. v tomhle těhu mě bylo zle tak do 19-20tt ale nezvracela jsem ani 1x a jim určitě víc a je fakt že tričko co jsem tenkrát dostala k Vánocům a nosila do konce těhu je mě už skoro malý a manžel už má pro mimíse přezdívku :grinning: kuželka. u vikína zase říkal kobliha a když se narodil tak i tak vypadal, takovej nafouklej :grinning:
19. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Suny fakt? Tak hlavně je vypouštěj jedním uchem tam a druhým ven :wink: Já se to taky snažím jak jsem v kontaktu stím tatkou :grinning:
Tak to bychom byli my asi blbější, když jsme měli malého já 19 a Lukin 24 :grinning:

My musíme za chvíli se psem a vůbec se mi nechce :frowning2:
19. říj 2009 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz
Mabe prostě mě to stačí já tak jedla dycky nechápu. no ale už se nemůžu ohnout a zavázat si pořádně tkaničky.
19. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
jau sem se spálila auuuuu

jedja teda nevímjeslti bude mít kubíček rád amolety tak mám co dělat abych se je naučila pořádně dělat. :grinning:

Mony jo to je furt a že jsme blbý když už ted kupujeme něco na malý a tak no prostě blbý kecy ještě že máme naše a jsem ráda že peta s něma vychází na výbornou
19. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Jo no mamka taky vychází s Lukin perfektně, už od začátku kdy jsem ho přivedla ho představit, tak si potykali a rozumí si dobře doteď, prý mu kámoši závidí tchýni :grinning:
19. říj 2009 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz
Mabe, já bych taky pořád jedla...začínám jít s váhou nahoru, tak jsem zvědavá, kam až to poroste. Holky, moje ségra přibrala do 7. měsíce 6kg a během dalších dvou měsíců nabrala neuvěřitelných 15kg, takže šla rodit s 21 nahoře :confused:

Chleba bude za 45 min. upečený, tak udělám vajíčkovou pomázanku...mám na ni chuť :slight_smile:
19. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
jojo peta to má podobně no.

On i víc tíhne k našim.

je čerstvoučkej chlebík mnam.
19. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Holky normálně jsem se pobavila :grinning:
Kamarádka mi píše, že by chtěli druhé, ale počkají si do srpna, že pak má být porodné 30 000, že už to je schválené :grinning: :grinning: :grinning: Tak já teda nevím, ale pokud vím, tak jsem nic takového neslyšela a vím, že má jít vše dolů i mateřská i porodné :grinning: Za mě bylo 17 000 myslím a to ještě bylo moc tak to pak hned stáhli na 13 000 myslím.
19. říj 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz
no tak to bych fakt čekala. já měla porodná 10 000 a pak od dubna bylo těch 17 000 ne :slight_smile: . myslim že to půjde vše spíš dolů než nahoru, z čeho by se to platilo a zrovna porodný aby na tom vidělávali zase jen určitý lidi :frowning2: .
už víte od koho budete brát postýlku, jde mě o značku :wink:
19. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Markét, já jsem jí taky psala, at mi pošl nějaký článek, kde četla, že bude porodné 30 000 a že je to už schválené, tak prý to bylo v novinách a na netu to nenašla nikde :grinning: Tak jsem jí psala, že je to kravina a že to pochybuju, 30000 nedají už z toho důvodu, že jsme zadlužení až až a taky proto, že by toho určité mrchy využívali a více dětí by končilo v lese v křaku, nebo ....... ani se mě to nechce psát fůj. Ona mele furt svou, ale jsem jí psala, dítě se dělá z lásky né kvůli pěnězům :wink:
Já mám vybranou postýlku Radek VII mám jí v albu.
19. říj 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
7 palačinek jupííí a jedna ve mě ajedna vyhozená . jsem dobráááá

MOny to nebude zrovna ono kdoví kde to slyšela ted to kvůli krizi stáhnou a příští rok to zvednou o polovinu? kravina si mylsím.

Markét my budeme mít postýlku Petruška (takže po mě) :grinning:
19. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Ta postýlka vypadá hezky, koliks tojí :slight_smile: a má stahovací bočnici, mam snad jedinou podmínku aby měla stahovací bočnici a 3 polohy roštu :wink: .
Víš co před volbama toho naslibujou ale skutek bude jinde a fakt pochybuju že by dali jen tak 30 000 když berou všem peníze, ale do srpna asi přenášet nebudem :grinning: . já jsem ráda i za těch 13 000 a je jasný že kdybych si dítě pořizovala kvůli 13 000 tak jsem magor, protože jen základní výbava bude o dost víc. jsem zvědavá na kolik se vyšplhá, navíc já jsem šetřila už na IVF tak mam sice 40 000 ale když se bude předělávat celý pokoj, chci plovoucí podlahu, nějakou sedačku tak min 15 000 to bude :unamused:
19. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
holky, tak je videt, ze nam chutna. uvidime, kolik pribereme. :slight_smile:

nejak me boli v podbrisku, nevim, jestli jsou to streva ze vcerejsiho prejezeni, asi jo.
19. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
Holky tak já utíkám na ulici za chvilinku přijde Peťa tak se těším pak půjdu do sprchy a dáme masážičku, lehnu si a doufám že malej začne kopat. tak se mějte dobrou
19. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
suny dobrou :slight_smile:
19. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
holky, jdu taky na telku
19. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
ahoj holky tak dneska jsem byla celý den venku a jsem asi tak hodku doma a nejel net, tak jsem hned zrobila kravál a už fachčí:slight_smile:

Jinak jsem vás vůbec nedočítala, takže nevím co se tu řeší, jen jsem si všimla, že Mona tu dala kočárek a ten jsem viděla v polsku. Je moc pěkný taky jsem se na něj dívala, ale známa říkala, že ty kočárky prý taky prodávájí v hrabůvce ve špalíčku, tam je prý nějaký svět kočárku :unamused: .
19. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj Moni, jojo tady je prodávají jmenuje se to svět kočárků no a jsou tam zaměřeny na tyto kočáry, byla jsem tam kouknout tak na rychlo jak jsme tam vezli pejska na stříhání :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
Holky na chvíli se loučím, malý chce napsat Ježíškovy, trochu brzy, ale nevím co ho to napadlo, tak jdeme psát :grinning: Asi to slyšel ve školce tak mě stím začal tedka otravovat :sweat_smile: :grinning: Zatím
19. říj 2009 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.