• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
No prý tam jsou dokonce i stejný ceny jako v polsku, ale nevím nebyla jsem tam. Tak tam musím někdy kouknout, ono je stejně lepší když ty kočárky vidíš na živo a vyzkoušíš si jak se ti řídí atd.

holky ted si dávám toasty a jsem uplně spokojená :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Cen jsem si nevšimla, tak to nevím :slight_smile:
Ale vím, že si tam kámoška kupovala kočár ten podobný co chceš, stěma květinkama, jen jinde a trochu jíný barvy jinak konstrukce asi stejná a stál něco málo přes 6000
19. říj 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
No já slyšela, že se tam dá dobře koupit kočár takže je to možné a on u výrobce stojí o hodně mín, jen neumím polsky abych si to domluvila:grinning:...každopádně si tam skočím kouknout. Chci mít alespon nějakou představu jaký kočár koupit. Vůbec nevím kdy ho mám kupovat, jestli dřív nebo až potom. Fakt nevím...
19. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=95104&vGroupOffset=0&vOffset=0
Jsem si vzpoměla jak tu někdo psal, že v těhu se jí omítka :grinning:
19. říj 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mona :dizzy_face:
Holky, chtěla jsem se zeptat, ten velký Utz se dělá jen na břiše? Jdu na něj ve středu v poledne, tak už mám trochu bobky :sweat_smile: A braly jste s sebou i moč? Jsem se zapoměla zeptat :sweat_smile: :wink:
19. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Moni no nekecej:grinning:...no to jsem psala já, že nám pes škrábe omítku a že to prý dělají i těhotné, ale myslela jsem že se to jenom říká:grinning:
19. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
My budem kočár nakonec kupovat leden, únor asi. Dřív prý nemám kupovat :wink:
19. říj 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
No já přemýšlela před Vánocema, když rodím na konci ledna, ale Liborová mamka mě seřvala, že to se kupuje až po porodu, ale zase až porodim tak jak odvezeme malého, já nechci kupovat zvlášt sedačku, chci to k tomu kočáru a to budu muset koupit dřív. Jedině si ten kočar zamluvit a až porodím tak Libor pro něj skočí nebo já nevím. Já teda na pověry moc nejsem protože kdybych měla přemýšlet nad tím, že by se mělo něco stát tak nemůžu vůbec nic koupit, no ne?? :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Luci jestli jsem byla na velkém UTZ (což nevím:grinning:) tak určitě na břiše a moč jsem taky nesla, protože jsem byla normálně u svého dr., ale pokud jdeš jinam tak to opravdu netuším.... :unamused:
19. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Moni, já na pověry taky moc nevěřím, u malého jsme nekupovali skoro nic a rodila jsem dřív... Takže jsme vše kupovali pak na poslední chvíli. Já jen, že tedka jsou Vánoce atd. a pak to bude klidnější, tak proto ten leden, ůnor.
No při té diskusi jsem se nasmála :grinning:
Luci, mě ho dělala u sebe, a byla jsem hotová tak za 10 minut. Možná ani né. Měřila mi vše na utz a moč tam taky nosím pořád.
Moni to musíš mít napsané v těhu průkajdě ten velký utz, jsou tam týdny u toho kolonka a psáno jaké vyšetření máš a jak Ti vyšlo. Je tam myslím 20-24tt- a to má být to "velké" vyšetření, pak 32-34tt .....atd.
19. říj 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni no právě, že člověk nemůže spolehat na termín porodu, ještě když mi dr. řekl, že je možnost, že porodím dříve:frowning2:...tak proto bych ho chtěla koupit dřív, penízky mám našetřene tak mi v tom nic nebrání, jen lidi co mi nadávají, že jsem střelená :angry: . Každopádně to vidím bud před Vánoci a nebo těsně po Vánocích.

Do té karty kouknu, ale asi jsem určo na to byla a to v tu dobu jak nešel vidět te žaludek. Jen jsem nevěděla, že je to velký UTZ, :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Jinak dneska jsem byla u babči a ta říkala, že jsem se pěkně změnila za 14 dní, že jsem taková macatější:grinning:...jsem jí řekla aby ne, když jsem těhotná:grinning:, prý, ale vypadám zavodněně tak nevím no, každopádně jsem si taky všimla te druhé brady:grinning:
19. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Moni já byla u malého dost zavodněná, s porodem šla i voda a tak jsem zhodila najednou 16kg nebo kolik jsem měla na vrch. Na břichu to poznat nejde jen na zadku a stehnech kde mám strie :confounded: :wink:
No na pověrech si myslím, že to není stát se může cokoliv, kdykoliv, já měla taky celé těhu v pořádku, krom pár bodíček jsme neměli nic, protože jsme si řekli, že vše před porodem a ono to dopadlo jinak , takže na to taky moc nejsem :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
holky tak jsem zase tu..jsem si pekne makla...

mona...kocar koupit muzes,jen nema byt doma-tak ho dej treba k rodicum...
19. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
ahoj carcul já bych ho právě dala k rodičům, tam jim nemá kde zavázet:slight_smile: a jak ti jinak je???

moni no uvidíme jak budu vypadat, mám ještě tři měsíce a to můžu ještě hooodně nabrat:grinning:
19. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
mona..no nic moc..a ted jsem ete vytirala,utirala prach a taak...tak mi to moc nepridalo..jeste musim povesit pradlo a dat dalsi do pracky...a taky poklidit a ete dovytrit kuchyn..ale az za chvili...mona a kolik uz si pribrala?a co naky aktual.foto briska?
19. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Moni no prý se konci přibírá víc, my máme 4 měs. tak jsem zvědavá, ale ted jsem nepřibrala nic vážila jsem stejně, a když jsem se vážila u mamky tak ta váha ukazovala další 2 kg navíc, tak nevím jakto, že každá váha váží jinak a u dr. je ještě taková stará, že se divím, že vůbec ještě váží :grinning:
19. říj 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul zrovna dneska jsem nad tím přemýšlela, že bych se měla vyfotit, ale musím nabít baterie a zítra se vyfotím, naposledy jsem se fotila 23tt. Jinak mi vaha ukazuje pořát stejně doma, ale u dr. někdy víc:grinning: takže asi pořát kolem 6-7kg. jak píše Mona každá váha je jiná:slight_smile:

Moni no právě se toho děsím, že přiberu rychle na konci a tak mi popraská všechno:-/
19. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
holky,ja uz ted si prijdu ze je me peknej kus-ja nechci byt lochneska
19. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Holky pak to všechno hned zhodíte :wink: Jak budou starosti kolem miminka a pokud kůže popraská, tak se nedá nic dělat :frowning2: Hlavně mazat, mazat, jestli to ovlivní. Snad jo :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak jsem skoro všechny tipla kdo vypadne, jen u slovenek jsem nevěděla. Ale jinak mi vyšli všichni:slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Idu hajat, ráno zase vstávání a do školky, tak pa a dobrou.
19. říj 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
moni brou :wink:

mona.ja taky tipla dobre-jen majernikovou jsem netipovala..

holky pridala jsem pupik
19. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
ty jo carcul pěkně porostlo teda:slight_smile:...krásný pupíček:slight_smile:
19. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
mona,,nojo uz jsem takovy maly vorvan :grinning:...hlavne takhle vecer(viz fotka)
19. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
carcul vypadáš pořát leépe jak já:grinning:

a jak dopadly ty peřinky?? jaká velikost vyhrála??A to povlečení jsi objednala??
19. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
mona ,povleceni budu objednavat ted,jeste cekam az prijde postylka a komoda abych zkoukla jestli mam vzit i vak na hracky nebo ne(az to poskladame)...a vemu asi tydle dve

http://www.ebutik.cz/index.php?men0=4&men1=47&list=10&prod=1940&usrCmd=details

http://www.ebutik.cz/index.php?men0=4&men1=47&list=11&prod=1588&usrCmd=details

jinak perinky vemu 120x90..a pak prcek pejde rovnou k velkym perinam..
19. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mony jak je u vás? taky tak hnusně???
20. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj Suny, jo jo taky hnusně :confounded: Zrovna ležím a možná si zdřímnu, to každodenní vstávání mě už nějak zmohlo. Zatím koukám zase na mmb na kočáry a ták.
20. říj 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.