• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Já koukám na rychlozavinovačky, jednu vemu z MMB asi použitou a jednu vemu určo novou myslíš že dvě využijeme?? já jsem malýmu od pátku nic nekoupila za to že je zdravej láska moje tak ve čtv to musím napravit ale zase chci nakoupit už něco užitečnýho.

Ráno jsem se chytla s manžou. tak mě to pěkně začíná.
20. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
suny rychlozavinovačku mám jednu a bohatě mi stačila, dvě si myslím, že budeš mít zbytečné. No jo no, je hnusně tak se člověk trochu chytne, neboj za chvíli to odezní :wink:
20. říj 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
Tak já koupím novou ale za 300 je moc pěkná a asi ju koupíme osobně neý přes net je úžasná. dneska si sepíšu co už na malýho mám páč ve čtv jedeme ke kamošce pro nějaký věci tak uvidíme co tam všechno bude.

No já manžovi řekla že jen příjde dom, nají se, vysprchuje se lehne a spí. ráno si nachystá jídlo a jde a to je tak už dlouho. prostě ted je 3 týdny v kuse krom jednoho dne v týdnu v práci a mě to vadí prostě.
tak prý že by si to klidně vyměnil. blbec kdyby ho ty záda bolely jak mě tak chcípne. chjo chlapi fakt.
20. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Suny já si na malého taky vše kupovala po obchodech, protože jsme net neměli. Neboj to bude dobré, asi je unavený z práce.
20. říj 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
No fajn a já za to můžu mě taky není dobře a tím že jsem doma to nezlehčuju, ty záda mě už druhej den dávají zabrat a bolí v kuse a to je fakt šílený no. tak nevím co s tím. navíc je venku hnusně tak nemůžu ani ven
20. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
Já jsem měla zase probdělou noc...už nevím, co mám dělat, abych se konečně vyspala. Chystáme se s manžou do Shoppinu (tchán chce koupit skříně a komodu) a já tam rovnou skočím nakoupit :wink: Ale že by se mi chtělo :rolling_eyes:
20. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Suny to chce klíd :wink: Počkej až se mímo narodí, to budeš úplně vyčerpaná, pokud na něj budeš sama. Chlap musí pracovat bohužel no. My jsme se taky hádali, ale nakonec jsem pochopila, že dřel a taky si potřeboval oddychnout :wink:
20. říj 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Luci jedu s váma. :wink: nechce se mi být sama doma už jsem zalezlá 3 den a leze mi to na mozek ale fakt.

ale já to chápu ale nemusí mi vyčítat že jsem doma já to taky zrovna nemusím být takhle doma leze mi to na mozek a už nevím co mám dělat.
20. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Suny tak někam běž ke kamarádce nebo se projít, udělalo by se Ti líp.
20. říj 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
Nemám kam, to je to nejhorší prostě no. je to na pytel nikoho tu nemám a hrabe mě z toho. a navíc ty moje záda a stavy dneska mám depku velkou.

Mony ještě se chci zeptat, taková ta tabulka co ti určuje v kolikátým jsi měsíci tam se ty týdny berou od poslední ms nebo od posledního utz??
20. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak dneksa jsem spala děsně, nemohla jsem usnout a spala jsem spíš tak na pul do pul 3, nevím co hrablo psovi, ale pořát někde šmejdil a mě to budí. Nevím jestli byl uplněk či co:slight_smile:, ale každopádně jsem potom nějak zabrala a tak to rychle uteklo, že jsem zase musela vstavat. tak jsem dneska nějaká praštěná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

suny nic si z toho nedělej, my se ted s přítelem pořát chytáme:slight_smile:, ale upřímně vím, že to jsou spíš moje těhu hormony i když taky by nemusel pořát do mě rypat, když vidí, že jsem taková všelijaká:grinning:
20. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
dobre ranko, tak mam zase vic ucpanej nos. ja se na to. vim, ze minule jsem se zbavovala rymu aspon mesic. bylo to porad jak na houpacce- dobry, spatny, dobry, spatny. :unamused:

suny, tak ja te zachranim. jakmile ta ryma bude ok, tak se sejdem, ju? :wink:

holky, taky jsem si rikala, jestli neni nekde seznam, co vsechno pro mimiska potrebujeme. chceme s manzou udelat uz i na mikulase nejakej seznamek, at musime nakupovat co nejmin.

ahoj moni a luci, ja se taky moc nevyspala. sly jsme spat sice v 22h, ale sla jsem curat v 1h, v 3h, pak me budik zvonil v 4h (deda jel do lazni na jeden den a chtel, abych ho probudila telefon. bal se ze zaspi), pak uz jsme s manzou nemohli zabrat. Takze manza sel na 7h do prace, normalne chodi na 8-9h a ja se snazila usnout. uz se tesim po o.

jinak budu doma s tim nosem, treba se to zlepsi a nechce se me do toho hnusu. vcera jsem byla pryc celej den. trosku neco poklidim.
20. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj mony a mabe.

Mony prostě on si rýpnout musí a mě fakt hrabe že je mi tak blbě a nevylízám vůbec ven. takže si připadám jak pecivál furt doma no jsem naštvaná fest. kdyby byl manža doma tak jedeme třeba nakoupit a tak ale takhle jsem nasraná furt doma no.

Mabe to klidně můžeme já jsem taky jakási nakřachlá ale víc mě vadí ty záda prostě docela dost no.
měla bych taky uklidit ale nechce se mi z postele. venkuje hnusně fakt no.
20. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Suny já si tt počítám, tak jak se počítat mají, tak mě moc nebere to nesmyslné počítání podle nějakých tabulek.
Jinak se to počítá podle posledního utz... Jen by Ti už tedka dr. neměl ty tt moc už měnit, aby v tom nebyl guláš :wink:
20. říj 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
Jejda aha takže podle utz posledního jsem 21+3 dneska takže se toho mám držet? on mi ty týdny neměnil to mimčo no. je o týden starší.
a kdy teda začíná 6měsíc? jak jinak neý podle tabulky to počítat??? :wink:
20. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
suny, domluvime se, jak bude ok, ju? a Kdo si do tebe rypa?
Manža a dneska už jsem byla ráda že jel do práce fakt. :sweat_smile:
rype ohledne ceho?
20. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
No já psala že on příjde večer hodně večer z práce najís e vykoupese a jde si lehnout k telce kde usne tak se mi ani nevěnuje tu chvílu . pak ráno vstane nachystá si jídlo a jde a vrátí se zase pozdě večer a ta je to ted furt a mě to není jedno no tak jsem mu to řekla a on že by si to se mnou klido vyměnil. blbeček kdyby ho furt bolely záda tka bych ho chtěla vidět jen má rýmu a už umírá.
takže asi že se flákám doma nebo co nevím.
20. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
vubec nevi, jak muze byt tehotne. treba to tak nemyslel a ulitlo mu to.
20. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
vubec si tak nepripadej. staras se o vase mimco. :wink:
20. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
to mě je fuk už. já bych taky chtěla do práce ale dr mě nechcce pustit kvůli těm mým stavům a tak .
mě to doma už neba nikoho tu nemám a navic je mi často šoufl tak co mám dělat no??
20. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
suny nedivím se ti, že ti hrabe z toho že jsi doma. Já bych doma nevydržela, pár dní ano, ale pořát to né. Já musím pořát někde lítat. Já už se toho děsím, že od prosince nebudu pracovat, jsem zvyklá mít každy den program, ale zase na druhou stranu se těším, že odejdu z této magořiny :slight_smile: . Ale zase budou Vánoce tak se těším na tu Vánoční pohodu, vklidu si nakoupím dárky atd. Tak zkus někde chodit na to cvičo, odreaguješ se a pomůže ti to zádům :wink:
20. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Suny vypočítej si to normálně po 4tt, už jsem to tu jednou psala :wink:
Suny jak se mimčo narodí tak to bude zase naopak, manža bude otravovat a ty nebudeš mít náladu :grinning:
20. říj 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
a ještě když vidím jak vy všichni někde lítáte a já jsem furt zavřená a kynu tak mám depku ještě větší a nejradši bych se neviděla fakt.
20. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
to ja jsem doma ok. mam pod sebou 22 lidi, takze stres kazdej den a jsem v hale, kde je v zime zima a klimoskou se siri nachlazeni. takze jsem rada, ze jsem doma a uz nechci nic riskovat. je pravda, ze doma celej den jsem treba 2x v tydnu. jinak mam co delat. dneska bych mela jit taky neco vyridit, ale nechce se me s tou rymou. pujdu ve ctvrtek po ko.
20. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Mony já si dala přihlášku na cvíčko ale mají tam plno tak nevím jeslti mě už zařadili. no.
Navíc kdy se mi udělá blbě moc se tomu poddávám a bojím se někam vylézt že sebou někde seknu. :frowning2:

Mony na mimčo se moc těším, jsem ráda že je malej zdravej a já relativně taky. já to vím no ale jsem tu sama a fakt mi hrabe no. takže asi budu muset začít chodit sama ven cože mě asi zabije protože mě to neba a nevím co dělat když se mi udělá blbě.

po 4tt?? já myslela podle té tabulky tak já nevím. to mě nevyjde. to bych byla 10m těhotná
20. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
suny jestli jsi u pojištovny 205 tak oni proplacejí až 4.500,- na cvičo a krémy, vitamíny a dokonce i nastandartní vyšetření, pokud máš ještě někde paragon od screeningu tak se to taky do toho zahrnuje, já si to tam ted někdy půjdu všechno proplatit a nebo až si koupím nějakou tu permošku na cvičo. Ještě že si ty paragony strkám do peněženky a nedělám si v ní pořádky:grinning:
20. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
No vidíš mabe furt máš kde být a já nemám kam no. to je ten průšvih. za měsíc rodí kamoška tak možná potom an malý se mrknout ale prostě jinak je to na pytel. no.
20. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Mony nejsem. jsem jinde takže je to na nic moje vyplácí jen 300 na vitamíny ale ten femibion už týden neberu a nevím teda co mám brát nebo nebrátk, jeslti nic nebo kyselinu nebo femibion nevím . dneska mám fakt špatnej den
20. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.