• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny 24tt je začátek 6měsíce, 28tt začátek 7 měs. atd. pak je 36tt začátek 9tého a 40tt konec 9měs. :wink:
Já Ti věřím, že se těšíš, kdo by se netěšil :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
suny, znam ten pocit, kdyz se bojis, ze sebou seknes. Me se nejakou dobu stavalo, kdyz jsem jela rano do prace a byla preplnena salina, ze se me udelalo 3x po sobe spatne a pak uz jsem mela rok fobii, ze se to stane a jezdila jsem o pul hodiny driv - to jsem si mohla sednout a nebyla tak plna. nejsem nejakej magor, ale proste sem to tak mela. je ale treba to nejak prekonat i kdyz vim, ze zase nejses sama, takze se musis vic hlidat.

psali nebo volali ti z cenapu? mozny by stalo za pokus jim zavolat, jestli tam je nebo neni volno.zada me taky chytaji krk a v krizi, ale neni to nic hroznyho. sem tam me boli hlava, ale ja su zvykla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ve ctvrtek se zeptam dr., jestli muzu jit na bankovou masaz, mam paradni fyzioterapeutku. nechces kontakt? treba by ti pomohla. ona je vyborna, prohlidne si te a snazi se pouzit ruzny metody, aby ti pomohla.
20. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Moni na pojištovnu se taky chystám, tak se tam musím poptat co a jak :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
Ajo tak to jo, tak to mám ještě dva týdny čas tak nevím,podle čeho se řídit. podle té tabulky je to o týden posunutž.

No jo těším no. ale dneska jsem ráda že je tak hnusně že si nevyčítám že jsem doma. ještě zítra pak čtv jdeme shánět dárky tatkovi k narozkám a babičce a pak ke kamošce pro ty věcičky. no a apátek sobota neděle manža v práci a já sama doma protože aji naši a pejsek odjíždí pryč a je to na pytel.
20. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
suny no já beru calibrum vitamíny, ale to spíš jak si vzpomenu, moc poctivě to taky neberu :sweat_smile: . Navíc taky máš vitošky v jídle pokud do ní zahrnuješ ovoce a zeleninu. nebo celozrné chleby atd. Záleží na tobě jestli chceš brát nějaké vitamíny. Zajdi do lekárny a poptej se :wink:
20. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Moni já mám na té pojištovně kamošku a ani jsem o tom nevěděla:grinning:...a ona říkala že tam ted proplacejí až 4.500,- na cvičo, vitaminy, i kremy a nastandartní vyšetření. Prý dokonce i nastandartní pokoj v nemocnici a nebo otce u porodu, Zaleží na tobě na co si ty peníze vybereš, ale kamoška říkala, že se tam spekuluje o tom, že ten příspěvek po novém roce zruší a že si to mám všechno vybrat. Což mě štve, ušetřila bych si ty penízky na otce u porodu atd. ale rodím až po novém roce :unamused:
20. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Mabe děkuju moc, já tam zkusím zavolat a na ty banky se zeptej třeba by to nevadilo v těhu. malej kope je to moje zlatíčko. :wink:

No já to tak měla jednou a bála jsem se mhd jezdit ale musela jsem no. ted se spíš bojím o malý než o sebe a nevím jeslti je to normální no. ale vím že holky to musej překonat prostě.

Mony no já jsem brala ten femibion ale už ho týden neberu. tka nevím snažím se jíst ovoce ale moc tomu nedávám. tak jednu papriku nebo rajče za den no. možná jabko. prostě nic moc.
20. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
holky, ja zadny vitaminy nemuzu kvuli stitnici. jim akorat Bcka a kyselinu listovou. snazim se to ovoce a zeleninu.

jezis, me boli oci z toho nevyspani a mozna z toho pocasi.
20. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
dobre ramko tehulky ide bvas skusit docitat :wink:
20. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
suny, zavolej si a uvidis. ta fyzioterapeutka rikala, ze ji chodi i tehule, proste lezi na boku. ja nechtela chodit prvni trimestr, tedka uz bych snad mohla, kdyz muzu cvicit a plavat...ale zeptam se dr.
20. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
ahoj moni
20. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Moni já bych si koupila krémy a nechala proplatit možná i nějaké vitošky. Uvidíme, stejně tam musím, protože mi nedošla pro malého nová kartička, tak se hned na vše poptám.
20. říj 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, tady je taky hnusně a manžel mě včera oznámil že na UTz pojedem všichni :unamused: . tak snad malej nebude moc zlobit, přece jenom je to tam na 3-4h :wink: .snad při UTz nebude moc vyvádět, snad ho to trošku zabaví :wink: . A včera jste mě tady nalákali na palačinky tak asi do nich dneska půjdu :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Moni poptej, je to když tak i na netu, tam je vše popsané co můžeš a co ne. :wink: ... Já se ptala kamošky právě jestli to můžou být i starší paragony kdy to ještě byla HZP a ona říkala, že ano, že je to za celé těhu. Jen musíš mít paragony a těhu průkajdu. Ale tak tu určo nosíš pořát u sebe:slight_smile:..jinak se to opět posílá na učet. To je asi všechno co vím:grinning:
20. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj marki, jdes na velkej UTZ? Tak to byste mohly uz vedet pohlavi, ja doufam, ze me ho rekne uz ve ctvrtek ma dr.
20. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
mabe-ahoj slunicko ako? :slight_smile:
ja som dostala hemeroidy :angry: :frowning2:
20. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
ahoj mona a marki:slight_smile:

mona ou to musí být nepřijemné :confused:

marki já včera chodila po futuru a viděla jsem tabuli a tam napsané palačinky s ovocem a šlehačkou, že jsem na ně taky dostala chut, ale překonala jsem se a nešla tam:grinning:...to by bylo asi ujeté abych šla sama do restaurace dala si palačinku a šla dál:grinning:
20. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
ahoj moni, ryma je zase zpet. dneska jsem doma, nikam se me nechce. budu muset jit zitra vyridit registraci voziku za auto, ve ctvrtek ko, patek sporitelna a tak, takze budu doma, neco malo poklidim.

moni, jak se poznaji hemeroidy. ja totiz chodim spatne na zachod, tak abych vedela. pisou, ze se to v tehu stava, diky te zacpe a tak.

holky, budete chodit do predporodni pripravy?
20. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
ja vcera videla vecer v telce rizky s bramborovym salatem, mnam. dneska mam kolinka s kupovanou salsou :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
mabe-na konecniky mas taky hrbol co boli alebo svedi je to crevo ktore vilezie z konecnika mne nastastie nekrvaca ako niektorim a neboli mi to teras si to mazem takou mastickou ale viem ze do konca tehu sa toho nezbavim vraj to vznika tak ze malinke tlaci na organy

to je mi luto hlavne nech mas coskoro po rime a pohyby necitis uz?
20. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
mabe já asi budu chodit:slight_smile:..jinak hemerojdy se poznají tak, že ti to uteče do kalhot :pensive: není to nic prý přijemného...
20. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
monako-tak o tom som este nepocula :wink:
20. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
moni já paragon z vitošek už nemám :grinning:
Mabe já určitě ano hlavně procvičit pánevní dno a ták. :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
Příznaky hemeroidů

Hemeroidy doprovází proužky krve na toaletním papíru, bolestivá a krvavá stolice. Dalšími příznaky hemeroidů je svědění konečníku, bolestivá bulka v konečníku, hlenový výtok z konečníku.
20. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Jsem taky věšela jsem pračku a dávala druhou a už jsme od rána snědla 3 palačinky. fuj teda jsem prasko. a ještě kakao a ted jsem si udělalal šípkovej čaj s jahodama. tak dneska to taky zase asi proflákám ale nechce se mi no. tak možná uklidím páč manža příjde až v 11 tak mám hafo času .

nevím co budu obědvat furt na to rizoto nemám chut a včera jsem měla špagety holky já si je dneska udělám asi znovu ale mimísek teda nemá moc pestrou stravu .holky co mám dělat jím hlavně špagety s kečupem je to normlální:::?????
20. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
mona no já přesně nevím co to je, říkal mi to jen přítel, ale bude to asi něco s tou krví. :confounded:
20. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
moni, pohyby jeste necitim. :unamused: cekam na to kazdym dnem az se mimisek ozve. napina me, napina.

ta hemeroidy nemam, sem tam citim v konecniku jakoby tlak.

holky, a kdy se o to zada nebo kdy se chodi na ten kurz? tedka sem cetla nejakej clanek o porodu a asi si to jeste cist nebudu. :grinning:
20. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
ja teda uz chodim cvicit, jeste musim zacit doma. :grinning:

suny, dej si na co mas chut. :wink: Ja si dam tedka banan jako presnidavku a pak v 12h obed.
20. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Mabe no myslím že se chodí od 6 měsíce přímo do nemocnice nebo jsou to kurzy i mimo nemocnici. to si najdi na netu ale co mi kamošky říkaly tak jediný co is od tam odnesly tak bylo prý co si mají odnést do porodky. neívm.
20. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
holky neviem ci to bol mimisek ale vcera ako som lezala na bohu mna zacalo nieco lechtat najprv som myslela ze mam nieco na bruchu ale bolo to vznutra uplne slabunke ze keby som chodila ani to necitim
20. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.