• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
monako-ja aspon nemam tu krv aspon zatial :unamused:
20. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Mabe já právě na ty špagety mám chut pořád je to jak droga fakt. zeleninu se snažím jíst i když mi to moc nejde tak si třeba udělám na odpoledne zeleninovej salát se sýrem a vajíčkem nevím jinak jak to jíst no.
20. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
mabe zaleží jak kde, někde jsem četla že od 28 tt a někde až tak po 30tt. Je to opravdu individualní.
20. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
mabe kamarádka chodila měsíc před porodem a byla tam dřív si zamluvit termín, mají většinou plno, tak šla tam dřív se poptat.
Mě se taky tak nic nechce :frowning2: Zítra mám malý ve školce drakiádu a vypadá to tak, že budou mít místo toho dpol. tu hodinku s dráčkem vevnitř, vždy jak něco plánují tak prší, děs.
Mám tu binec a nic se mi nechce, půjdem si pak s malým odpol. lehnout.
20. říj 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
aha, tak to mam jeste cas. jinak holky, jsem rikala vcera manzovi, ze mu nebudu rikat ve ct po telefonu pohlavi, pokud se ho dozvim. ze takova vec se nerika po telefonu. ze koupim modrou neb ruzovou vec. :slight_smile: a on na to, ze je barvoslepej a pokud to bude svetle modra, tak to nerozezna. :grinning:
20. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
moni, tak, ze by to byl mimisek :slight_smile: . to ten muj me teda zlobi. :angry:
20. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
ale brisko roste, tak snad je vse ok
20. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Mony mě se taky nic nechce, ale měla bych aspon se zabavím. koukala jsem co už máme moc toho není nejvíc máme 62 bodyček s kr.lrukávkem, vůbec nevím co mám dokopit jaké velikosti a materiál holky já mám dneska takovou depku že fakt nevím co mám dělat.

Jsem furt doma, je mi často blbě, málo piju ovoce a zeleninu moc nejím i dkyž se snažím. prostě na prd chudák malinkej.
prostě nechápu to.
20. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Mabe :grinning:
jasný osobně je to nejlepší.
Ale neboj mimísek je v pořádku prostě to někdo cítí až pozděj no.
20. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
suny, ty uz mas aspon neco, ale ja 5ks bodycek
suny, snad mas pravdu a mrvi se, ale opatrne, aby me neotravoval :slight_smile:
jdu umyvat nadobi, vysat, utrit prach a tak. ale budu sem koukat. :wink:
20. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
mabe-dufam ze mimisci sa nam uz budu ozyvat :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Jasný máš ohleduplný miminko to je fakt.
Jási to už užívám a je to fakt super když kope aspon vím že je v pořádku.

Jen nevím jak se řiká že na co máš chut tak si to vem, tak já fakt jím hafo špaget. a normální jídlo extra moc ne. tak nevím. asi si dneska udělám mrkvovej salát a pak ještě zeleninovej prostě musím. no.
20. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Mabe nechod nebo mě to bude blbý a budu muset jít taky.
20. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
mabe velký UTz jsem měla minulý úterý a mimís byl v příčce a nohu přes nohu tak prostě pohalví nevíme a te´d jdu do rizikovky a manžel půjde na UTZ poprvé, pak po 30tt to nemá cenu protože na UTZ už nic moc vidět neni a pak půjde na 3D UTZ ale nmáme kdo by ho hlídal tak dlouho tak malej pojede na výlet s náma :slight_smile: . Zítra na nákupu budu muset nakoupit pro něj zásobu jídla :grinning: .
moni no na palačinky bych taky nešla, to je jedno z nejednodušších jídel ale nějak na ně mam chuť i když při cukrovce si tam max dam kakao :wink: .
dneska jen v rychlosti uvařim a víc nic nedělam :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Mě se včera ty palačinky povedly ale díky vám taky už sjou zbaštěný. :grinning:
20. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
holky letim musim ist vybavovat este niake veci zasa paierovacky pomooooc potom na vas pridem zasa mrknut :wink:
20. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Taky bych to drahé půlce neřekla po telefonu, není to ono, taky bych to nějak vymyslela aby to bylo překvápko :slight_smile:
Já mám poslední dobou nějakou nakupovací náladu :slight_smile:
Miláček nedostal ještě výplatu, že jí dostane na konci měsíce, tak se těším až přijede př. týden o víkendu zase a půjdem nakupovat něco málo už malému, jelikož, mu drahá polovička chce koupit docela drahé dárky, tak at nás to pak nezkolí :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
Mony to jo ty penízyk jsou bída no.

Já bych třeba dneska nakupovala malýmu taky. ale čtv to jistí. už se těším jak malá, jak zas budeme brouzdat po ěch obchůdkách a vybírat věcičky. musím si to všechno sepsat co a ajka no.
20. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak to my když někam jdeme na kávičku nebo tak, a dělají tam palačinky, tak si dám a ráda třeba polité s čokoládou a karamelem, mňááám. :dizzy_face: Kdybych nebyla sama tak bych je udělala, jen je to škoda, sama sním tak max. 3 a malý to nejí :grinning:
20. říj 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
suny, ja fakt uz musim. za hodku budu obedvat, pak lehnout a odpo uz chci jenom zehlit.

marki, aha, tak ja na to nejak zapomela. manza byl se mnou na tom NT screeningu, to cucel. :slight_smile: Je to zazitek pro ne.

moni, nechci to rikat do telefonu, bude si muset pockat, pak jdou na nejakou rozlucku s kamosem. jede na pul roku do australii hrat baseball profesionalne. nevim, proc chodi v tydnu, magori. minule sef v 4h rovnou do prace, vul. jeste s kamosem. nastesti ma svyho nadrizenyho kamose, takze mu to projde. :unamused: nemaji rozum. takze pocitam,ze to tak zase udelaji a v poledne jsou doma. akorat jsem mu rikala, ze me da v noci vedet, ze je ok. ja vetsinou pak od 3h nespim.
20. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
ale zase to chapu, ze se potrebuje odreagovat. :slight_smile:
at si uzije dokud muze. od brezna bude mit dite, bude stavet barak, prace, nebude mit uz cas.
Suny, no ani nemluv, ještě ted kdy je fakt vše před námi, tak peníze jen letí. Naštěstí, že malý je už na zimu vybavený, že jsem mu už koupila vše, jen ještě dokoupím nějaké štrample a rolák a mě akorát zimní boty, jinak jsem všichni vybaveni.
Taky chodím ráda nakupovat, jak sama tak s drahou půlkou. A ještě raději, když vím, že to budou dárečky pro prcka a ták :slight_smile: Taky se těším, je to pro mě takové odreagování :wink:
20. říj 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky o penězích mi ani nemluvte zase jsem nasraná jak šlak :angry: ..ale musím se dát do pohody ten debil mi za to nestojí :rolling_eyes:

No my měli štestí, že pohlaví šlo vidět hned a vlastně i poprvé jak byl se mnou přítel na UTZ. Taklže nejen že měl radost z toho, že viděl malého, ale ještě jsme se spolu dozvěděli pohlaví. Fakt něco krásného. Jen mě štve, že když jsem se dozvěděla, že jsem těhu tak jsem to příteli hned volala z šoku, ale jen proto že jsme to neplanovali. Mohla jsem mu udělat nějaké překvápko :frowning2: tak si to musím užít u příštího těhotenství :grinning:
20. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Mabe, taky jsem vždycky nespala jak někde šel, jen on nenapsal a nezvedal telefon, nechtěl se asi ponižovat, že ho mladá nahání jak tomu říkají :grinning: Tak já vždy nervy do 3 rána vzhůrzu, malý kolem 7 vstával, tak já nevyspaná jsem musela fungovat on si vychrapával, no jéžiš to byli nervy, ale je to za náma , naštěstí :grinning:
20. říj 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
Mabe tak utíkej já se snažím vylézt z pelechu ale nechce se mi. :frowning2:

Mony no já už se mocinky těším až se budu přehrabovat ve věcičkách od kamošky prý mi poradí já jinak prostě nevím co a jak no.

MOny kdo tě tak naštval????
20. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Mony tak to Petr nikam moc nechodí kor ne ted když ví že jsem tu sama ale taky byly takový časy. já tady sama neusnu takže na něj čekám noa le odreagovačka musí být. chápu to.
20. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Moni já si taky pamatuju jak kdyby to bylo dneska, že jak řekla dr., že to bude kluk, tak mu vyhrkli slzy do očí a říká tak to mamka bude chudák, bude doma převaha a s dr. jsme se začli smát a taky se pořád ptal, ukázal třeba na nožku a co to je? A furt se vyptával, jsem si připadala, že je těhotný on, né já :slight_smile:
Byl semnou skoro každý utz. Ted když jsem mu řekla at jde, tak prý už to má za sebou, už ví jak to chodí :grinning:
A jak si vzpomenu jak mě odvezli do nemocnice, stím, že budu rodit dřív, nemohl do sanitky, tak vzal taxíka a jel za náma, byl celou tu dobu přo mně, semnou, podporoval mě, tak si fakt řeknu, že je to zlatíčko a teprve chlap ukáže jak si Tě váží, opečovává, bylo to supér :slight_smile:
Tedka se strašně těší taky... :slight_smile:
Vždycky mě baví jak se ptá, co kontrola, mu to řeknu a ptá se pak ještě 2x :grinning:
20. říj 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.