• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony tak to máš super petr byl rád ale koukal na ten utz a nic neříkal on prostě neumí dávat najevo radost. je jak jeho rodiče.

prostě mě to trochu mrzdelo třikrát jsem se ptala jeslti je rád a on že jo ale sám mi to neřekne.
20. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
moni, me by stacilo, kdyby treba kolem te druhe, treti napsal, ze nevi, kdy dojde. abych vedela, ze je ok.

suny, uz mam nadobi, tedka jdu vysavat. :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
suny ale naštval mě šef jako vždy!!!!

Moni přesně tak, Libor se už nemůže dočkat porodu, už má domluvenou kameru atd. až se toho začínám děsit:grinning:
Nedávno mi říká, že nevadí, že už tě tolik nemiluju??? a já prosím??? A on no už víc miluju toho maleho nevadí??:grinning: no jsem na něj čuměla jako puk:grinning:
20. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Mabe to je hrozný já furt sedím v pelechu a en a ne vylézt. chjo

Mony to je krásný bulím tu jak želva. chjo dneska teda fakt síla
20. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
holky, tak to manza taky jenom cucel. byl prekvapenej, jak je mimisek videt a co vsechno ma a tak. nebyl schopnej slova. to ja silim, co bude a tak a on ze to zvladnem. on je proste klidas a ja nervak. s tou hospodou a tak, nechodi takhle casto a ja jsem rada, ze pak takhle jde, ale mohl by se ozvat pro klid. zaslouzi si to - je uzasnej. ale to rikam jenom vam :wink:
20. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
hodne me podrzel a byl velikanskou oporou v tech dvou nezdarech a tedka na zacatku me dodaval optimismus a tak..... :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Mabe to je krásnýýýýý :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
ze?? :wink: :wink: ale uz toho necham nebo zacnu brecet :astonished:
20. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
jdu vysavat
20. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
No já už brečím, dneska mě dostává uplně všechno
20. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
mabe tak u nás je to uplně to samé já jsem stresmen a on ten klidas. Spíš mi někdy nadává, že vůbec vyslovím nějaké degativy. Nemá to rád, on totiž musí pořát myslet pozitivně :grinning: říká mi co se má stát se stane a až se něco stane potom to budeme řešit, ale jinak o tom nechce slyšet. A já se potom chytám za rypák co jsem to zase řekla. :unamused:
20. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
suny, neblbni. :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Mony ono je to asi v hodně případech podobný já pořád stresuju a on klíííííd. :wink:
20. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
monako, tak to mame stejne :wink:, ale jeste ze je mame, co? :wink:
20. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
No dneska teda nevím jeslti jsem ráda že ho mám dneska prostě jsem naštvaná a protivná.
20. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
holky přesně tak, někdo v té rodině musí mít chladnou hlavu, jinak by jsme se pořát zbytečně trápily. Já si jsem sakra vědoma, že kdybych ho kdysi nepotkala a nebyl by mi takovou oporou v mém těžkém období tak bůh ví jak bych zkončila. :confounded:
20. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Mony to já si říkám taky protože mě ne jednou vytáhl z brindy ale ted prostě jsme jakási naštvaná a je mi ho ted i líto no jsem blbá a nevážím si ho.
20. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
tak to Lukin, je hodně citlivý na chlapa je, ale dokáže být i tvrdý. Jak se malý narodil, tak začal plakat-úlevou, že je to zamnou a že je malý v pořádku. Ale do natáčení porodu by odvahu teda neměl, je akční, ale tohle by bylo na něj moc :grinning: Ani dopředu za dr. nechtěl jít se podívat jak malý vylezl, byl u mě z boku a držel mě za ruku :slight_smile: Myslím si, že to pro něj byl silný zážitek, tedka to bude lepší, ví co ho čeká :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny to si jen myslíš ted, protože jsi naštvaná. To tak mívá každy, ale neboj jak se uklidníš tak bude lépe. Taky se ted v poslední dobou chytáme, ale jsou to spíš kravinky a ty jak rychle vzplanou tak taky vychladnou:slight_smile:
20. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
No já jsem protivná vím to ale prostě si dycky tu pusu pustím no. prostě na pytel situace.
20. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Moni no to Libor se taky umí rozbrečet, hlavně brečel jak říkal svoji mamce, že čekáme mimi. Jsem čuměla jak puk. :grinning: No tu kameru chce potom po porodu až bude maly u nás, já bych mu to nedovolila při porodu natáčet, to bych ho asi vyhodila:grinning:...no sama jsem zvědavá jak se bude chovat, jestli bude takový hrdina jak tvrdí a nebo se tomu poddá:slight_smile:
20. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
tak uz mam vysaty a davam si bananek a chvilu odpocinku.

proste ti nasi chlapi jsou uzasniiiiiiii :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Mabe tak ted je mi to fakt blbý takže se jdu oblíct a vstávám. ale že se mi tak chce.
20. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
suny, to sem nechtela :slight_smile: , ja mam jenom dobrej pocit, tak sem to chtela napsat. me manza dojde brzo, takze pekne lez a uzivej si volna
20. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
No to vyznělo, jako, že máte kameru zamluvenou na porod :grinning: No většinou chlap dooost změkne jak vidí jak se trápíš a ták, Lukin děla taky předevšema hrdinu a nakonec mě držel a bál se co bude a ták :slight_smile: To si chlap nedovede představit až když to vidí. Ted snad bude přestřihávat i pup. šnůru, když už ví jak to chodí :wink: a nezměkne zase :grinning:
20. říj 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky....jakpak se mate?

moni-jakto ze 6.mesic zacina 24tt,pokud je to po ctyrech tydnech jak si psala melo by to byt 21tt

sun...manza se urco srovna,proste mu to zkus nejak vysvetlit,zebyste meli travit aspon obcas chvili spolu nebo nekam vyrazit...

no holky mate sladky chlapy :wink:
lez prikazuju ti to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
ahoj carcu, ja trosicku uklidove, jinak mam porad rymu, neni tak hrozna, ale nos mam ucpanej
20. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj car, 24tt je začátek 6 měs, :wink: a pak se to počítá logicky co měsíc takže 4tt. Jak jsem psala.
20. říj 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
Car ahojky , máme se dneska depkově. ale pomalu mě z toho dostáváte.

Mabe ještě ležím :grinning:

Mony nevím jeslti bych chtěla petra u porodu
20. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.