• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car právě to je na nic no co mám kamošky s dítkama tak mají svý programy a navíc sjou daleko.
Takže mě nezbývá nic jinýho než být sama no.
20. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
holky dneska je fakt divnej den, ještě jsem ani nezačla vařit, fakt se mě nic nechce a spíš jemě na zvracení, ale je 12h tak asi budu muset něco uvařit. manžela si přijede až večer a včera jsme do noci probírali jak to vše včera probíhalo, místy k smíchu ale jinak spíš smutná story :unamused: . naštěstí už je jedna kapitola za námi a možná někdy běhemlistopadu už bude byt prázdný a pak to tady začne. už vidim všude ten bordel :unamused:
20. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj market..urco vsechno pekne zvladnete :wink:
20. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Markét já ti přijedu pomoct. :grinning:

Dneska je divnej den no to je tím počasím ale mělo být dneska hezky tak to nechápu.
20. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
sun..u nas je fakt hnus..a k ranu bylo pod nulou :confounded:
20. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jé car já nevím kde bydlíš ale určo v čr protože je to fakt hnus asi tady všude. blééé

Car a ty jdeš na utz kdy??? jeslti jsi to psala tak promin
20. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
sun v pondeli na ten 3D..jinak zapadni cechy :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jééé tak určo malý ukáže co je, už nakupuješ hodně nebo ještě ne??
20. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
sun..no sun,nejak ne..cekam na to pohlavi :grinning:
20. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Aha no my čekali taky a ve čtv jdeme nakupovat zas něco no to víš do výplaty je daleko ale něco malýmu koupím za to že kope a že je zdravej pusinečka moje malinká. udělala bych pro něho fakt všechno
20. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
tak ja musim..tak se mejte s mimiskama krasne a vecir se ukazu.paa :wink:
20. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Car to víš že to zvládnem, teda spíš manžel :grinning: . ale jsem ráda že to bude už te´d než až v lednu, to by bylo fakt ve stresu. takhle říkal manžl když bude dělat nové zdi že je nechá vždy dobře proschnout a bude na to prostě čas. manžel má za měsíc akci pro jednu doktorku a bude půjčovat dodávku na stěhování tak i babi přestěhuje při jednom :slight_smile: a tak tady nebude skladiště a bude se moct vše kupovat dle potřeb :wink: a postýlku koupíme až bude pokj hotovej a vše v klidu. jen teda jsem na malýho zvědavá te´d ve čtvrtek jak zvládne to čekání :unamused: , budu mu muset nakoupit pití a něco k jídlo. teď sněd babi půlku oběda :grinning:
tk v pondělí jsem zvědavá jestli už to budete vědět, já tak nějak doufam že 3d to odhalí, my jdem 2.11 :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
car papa
20. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
holky, tak jsem napapana a jdu si lehnout, zatim
20. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak jsem zpet, vidim, ze jste taky spinkaly. :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Nespinkali koukám na telku takže prostě zase dneska se válímza chvíli tam nic mít nebudu takže envím co budu dělat. a jak se spinkalo?
20. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
spinkalo se vyborne a jak jsem vstavala, tak sem rikala mimiskovi, at uz se ohlasi. divas se na medium nebo na co?
20. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
ja uz chci ctvrtek, chci videt mimiska a uz bych chtela vedet pohlaviiiiiiiiiiiiiii
20. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
mabe dočkáš se, koukám na supermana za chvilku ale jinak tam nic nemám telka mi jede celý den a manža od rána nezavolal ani jednou
20. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
asi ma toho moc. ja s manzou komunikuju pres messangera. jinak bysme se taky spatne kontaktovaly. takze takhle jsme porad na prijmu. ja budu delat za chvilku buchtu, uz tady mame kousicek chleba a nakoupit se me nechce. za chvilku si dam jeste malej krajicek a pak uz necham manzovi.
20. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
Ty jo zase budeš něco dělat??
ty seš fakt aktivní to je děs. uplně se stydím
a jakou budeš dělat??
20. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
A ten mesanger je co???

čas má ale je naštvanej si mylsím
20. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
suny, nejsem aktivni nebo aspon me to tak nepripada, kdyz jsu doma celej den. Uz se 14 dni chystam udelat poradek ve vecech ve skrini. Ze vyhazu veci, co uz jsou me maly a letni veci dam nahoru do skrine. Budu delat normalni hrnkovou, obycejna a asi to udelam do formy pro babovku a dvojbarevnou. messanger neco jako skype, proste chat. uvidis, jak dojde domu, ale to asi uz budes spat, co?
20. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
Jo tak an to se chystám taky ale nemáme ty pytel aby sme to mohli dát do postele.

Nebudu spát neboj já neusnu bez nej
20. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
to manza jde dneska na basket na 20:30 a chodiva kolem 23h domu. Vetsinou uz si jdu lehnout v 22h, pak se teda proberu, plkame a pak spolu usnem. zitra pujdem odpo na basket prvni ligu chlapi, ve ctvrtek budu sama vecer a v patek ma zapas, takze pujdu s klukama se na ne podivat. Pani rozhodci v teto lize uz me znaji, pisu klukum zapis na domacich zapasech a sem tam me povazuji za kouce. :slight_smile: Jsem vzdycky jedina baba v telocvicne. Kluci se me ptaji, jestli se na ten jejich basket da divat, kdyz chodim na prvni ligu chlapi. Me to bavi. :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
No vidíš aspon máš zábavu já nic no. :angry:
20. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
to jo, od te doby co znam manzu, teda co s nim chodim - to uz je 13 let :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak chodime pravidelne na basket. on ho hraje od mala a ja se do toho zblaznila. nekdy kdyz nemuze jit na zapasy, tak jdu sama. proste jsem vetsi fanda nez on. :slight_smile: ale jinak jsem guma na sporty. :grinning:
20. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
no já myslím jako že máš aspon nějakýho koníčka to je bomba, já se dim doma jak pecka
20. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
to jo, je to muj velkej konicek. Ja su mezi klukama takovej inventar. Baby se stridaly a ja zustavala a hlavne ostatni baby to nebavi ten basket. takze jsem v hospodach byla s nima jenom ja po basketu a tak. takze me kluci berou jako sebe rovnou. :slight_smile:

ty nemas zadnyho konicka? a ty nejsi puvodne z brna?
20. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Jsem z brna ale nemíám ani moc kamošek teda jo ale jsou na baterky. no takýe nic.

koníčky nemám no
20. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.