• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe já taky piju pokaždý něco jinýho už sama taky nevím. ale jinak se to dá no.

Ted jsem snědla trochu paříže ale asi jen lžičku mi a salám a sýr a rohlík mnam., snad mě nic nebude z toho vlašáku
8. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Já si ted koupila poděbradku viškovou a moooc mi chutná, tedka jedna z mála :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
višňovou teda :grinning:
8. zář 2009 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
jj tu bych mohla zkusit taky to je tak jediný co jsem ještě snad nepila.
Holky mylsíte, že z toho vlašáku mě nemohlo nic být měla jsem jen malinkou lžičku.
Jinak jsem měla poo švestky a pak buchtu a ted na večeři to jsem psala výše a ještě si dám brambůrky. ale to mám dneska vyjimečně, tohle jsem ještě nměla takovou chut
8. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
Suny včera jsme řešili jídlo, dej si prosimtě na co máš cht a neřeš to. Víš kolik je těhotných co si dávají na co mají chut a neřeší zda to může nebo né, protože nemají net a taky si o tom nic nečtou? Nestresuj pořád :grinning: :wink:
8. zář 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
A jestli máš z toho strach, že Ti něco bude nebo tak, tak se na to vyprdni a nejez to :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
no jo to mi dovezla mamka
mě to bylo líto a měla jsem na to chut :unamused:
8. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
No vidíš, tak sis to dala a neplaš :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem přežraná toho štrůdlu snědla jsem dva celé a ten jeden jsem schovala na zítra, chce se mi hrozně spát, ale kdo ví, kdy to zalomí malý :confounded:
Vlastně tam mám VKV , tak pak půjdu spát, snad už bude spát i prcek :grinning:
Zítra na oběd dělám těstoviny se sýrovou omáčkou a šunkou :dizzy_face: - měla jsem to v plánu na véču :sweat_smile:
8. zář 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz
já zítra asi nebudu obědvat , dneska jsem toho snědla hafo moc. :wink:
8. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Holky my jsme ještě u rodičů na baráku tak tu odbíhám na net (to už je nemoc :grinning: ) a drtíme tu jablka a bude se dělat pálenka. Tak prý to budeme mít na svatbu tak jsem zvědavá:grinning:...
Holky to je stejně zvláštní, já nějak počítala s tou holkou, protože kdyby jste viděli moje čelo no hnus:grinning: a nějak mě to zaskočilo...Doufám, že nekecal, protože jak začnu kupovat modré věci a bude to nakonec holka tak budu zlá:grinning: Jinak já normálně přibrala jen za jeden měsíc 4kg, to byl další šok:grinning:

Doufám, že už pojedeme domů mám už hládeček a mám chut na zeleninový salát :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
tak tady byla tedka zachranka. deda zacal zvracet a zepry mu je zle. nic nezjistily, vsechno je v poradku, ma proste z toho prasku co vzdal, nabourany zaludek. on je totiz takovej trosku hypochondr. proste je mu zle a zvraci a on uz se kaci - to rika babicka, aby to nevypadalo, ze z neho neco delam. snad uz to bude dobry a snad bude mimisek v pohode, dost jsem se vydesila a jsou to nervy. nechapejte to, ze jim nechci pomoct a nejak to chci zhazovat, ale i tak ja tedka premyslim.
8. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Mabe , to mě moc mrzí. ale chápu tě že máš strach i o mimíska jsou to nervy ale neboj ten je v pořádku. uvidíš, dědovi bude taky líp a všechno bude ok.
Jen mám pocit že se všechny divný a špatný věci dějou když jsem těhotná. a okolo to vidím stejně.
Mony tak pálíte jo? no domácí je dycky nejlepší to je fakt. a kdy máte tu svatbu???
8. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak já toho jím každý den moc :grinning: Mám co chvíli hlad :sweat_smile: A jak přijede miláček, tak do mě bude zase cpát 3x denně oběd :confounded: :grinning:
8. zář 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
Ježiš proč tolikrát oběd??? stačí jednou ne????
Holky to je masakr dneska mě bolí břicho, záda a jde mě to do kyčlííí. uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
8. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
suny, ona jeste babicka je dost nepohybliva, chodi s choditkem a to jeste tezce. takze oni jsou radi, ze tady jsme, kdyby neco. pred 3 rokama babicce praskla zila na noze. plno krve vsude. deda se na nic nezmohl, tak manza sel babicce chytat zilu a ja volala zachranku. kdyz prijeli zachranari, tak se ptaly: tady se stala vrazda? vsude mooc krve. pak babicku museli odvezt hasici - je tlusta a velka. a potom manza s dedou jeli s hasicema do nemocnice a ja to uklizela. v tu chvilu me to neprislo, ale pak to na me druhej den doslo. uplne to na me padlo.
tedka jsem se jenom trosku polekala, jak tady byla dr., tak uz bylo vse ok. ale deda je fakt takovej plasan, nekde ho pichne a on uz ma strach, ze je to infarkt atd., ale tim si to jeste privolava.

m.o.n.i. me pripada, ze posledni dny nejak mam hodne hlad.
8. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
suny, jak do toho kycliiiiiiiiiiiiiii.

oni duchodci jsou nenapravitelni. vezme prasek co ma babicka na predpis a pritom bere spoustu prasku na srdce, cukrovku, tlak a tak. to bych si nevzala ani ja. kdyz je to na predpis, tak na tom asi neco bude, ne? me taky tedka boli zada a nemuzu zadnej prasek kvuli mimiskovi a vydrzim to. ach jo.

jeste manza tedka zrovna neni doma, sel na basket trenink. nechci ho tim otravovat, reknu mu to az prijde. ale s nim bych byla klidnejsi. snad uz deda nebude stresovat
8. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Mabe, tak to seš dobrá já bych viděla krev a zkácela bych se hrůza.
Jste moc hodní že se o ně staráte, starší lidi jsou rádi, že ví že mají pomoc doma no. je to fakt.
Chápu že ses vylekala. ale ted víš žeje dědeček v relativně v pořádku tak bud už v klidu, ju???
8. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Mabe snad už to bude ok.
Já jsem taky sama manžel je zase v práci, hrůza ted je tam furt.

no nevím bolí mě břicho a záda a od těch zad mi to jde do kyčlí a je to bolest jako kráva, taky neberu žádný prášky.
8. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
suny, snad uz to bude ok. on fakt umi udelat z komara velblouda. proste tedka zvraci a taky rika, jakej to je problem. tak jsem mu rekla, ze ja vim, jaky to je. ze ja taky zvracim. hlavne at moc nechodi rychle, nevstava rychle, protoze kdyz neji, tak bude slabej. je dobry, ze tady byla ta dr. a rekla, ze je to tim praskem a neni to nic jinyho. zmerily tlak, cukr, tep, prohmatala a kdyz se podivala na ten prasek, tak rikala, ze to davaji v nemocnici pro tezky pripady a on si to vezme na bolest zad. a s tou krvi - nezbyva me nez byt silna. ja vzdycky v techto situacich delam silnou,a le pak to na me prijde.

a ty mas problemy se zady nebo je to tim tehu, jak mimisek roste a vsechno se posouva a roste?
8. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
tak a jsme doma :grinning: a přítel ted bude dělat véču tak se těším:slight_smile:

suny my nemáme naplanovanou svatbu, řekli jsme si že až se malé narodí tak počítám za 2 roky plus mínus. Ale že by ta palenka byla dobře odležená víš co:slight_smile:
8. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Mabe , no mám s krční páteří ale to každej ale jako bederní to jsem nikdy problémy neměla a kyčle už vůbec ne se uplně rozpadám.

No jo staří lidi jsou někdy jak malý děti no.
8. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Suny, tak se stará a to si cením :wink: U malého jsem tak jedla běžně, né s donucením, ale stím že mi chutnalo a měla jsem pořád hlad, tak to mám i tedka. A ráda si dám, tohle neřeším :grinning:
No počkej si teprve na začátku, to Tě ještě bude bolet věcí tak skoro ke konci :confounded: Nic přijemného :wink:
Myslím si, že tady toto je idýlka :frowning2:
8. zář 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak to jo to bude uleželá tak akorát no. soused zakopal za každý dítě litr jeho vypálené slivovice a když jim bylo osumnáct tak je vykopal a vyžahli to. to je krásný, ale než to našel tak proryl půl zahrady nemoh si vzpomenout má tři děti no. :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Monako: Taky moc gratuluju ke chlapečkovi,to je super,ne?

Nám řekl doktor na uzv před 14 dny,že pohlaví ještě není dost dobře vidět,na další uzv jdeme až 13.10.to asi nevydržím,tak moc bych to chtěla vědět a přítel taky.No budeme si muset počkat :wink:

Jinak holky s těma jménama? Já mám hrozný dilema,když se mi něco líbí,tak to nejde k příjmení.Asi budeme vybírat až budeme vědět,co to bude. To se pak aspoň vyloučí holčičí nebo klučičí :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Mony já Mabe taky obdivuju. je hodně dobrá, vidět krev padnu.

Cipísku, se jménama má hodně lidí problém, my naštěstí ne.
8. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
holky s tema jmenama u tchanovcu jsou rody Milanu - dedy, tata, manzel. ale manza me prekvapil, ze by chtel antonina. ze by na neho volal: tondo, toniku,.... :slight_smile: rekl to jeho rodicum a oni se divily a mamka jeho neni nadsena. myslela si, ze to nechci ja a ja sem s tou tradici pocitala. takze tak, jinak zatim nevymyslim, ale chtela bych ceske jmeno. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
holky, nechte toho nebo se budu cervenat. :astonished: proste jsem to nemohla nechat na dedovi, ten nebyl schopnej niceho. ale reknu vam, bylo to husty. babicce to splichalo jako z tepny a jeste jak je tlusta, tak to manza nemel jak zaskrtit. on je hrdina, ze ji tam kamsi pod koleno daval ruku a snazil se to zastavit.

no nic, nejaky veselejsi tema.
8. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Za chvíli mám VKv už se těším :dizzy_face: A pak do hajan a spát, to se taky těším, jsem utahaná jak pes :confounded:
8. zář 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
ja mam ordinaci, i kdyz uz to je jakasi nuda. spis budu prepinat
8. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.