• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahojky :slight_smile:
Tak my jsme ted vstali, ale spali bychom dál, vzbudil nás telefon :slight_smile:
Za chvíli příjde kamarádka s malou, tak si jdu ted něco udělat k jídlu a vyhlížet je :wink:
Jééé, to počasí je tak akorát na spaní.... :pensive:
20. říj 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz
suny, tak mas nas :wink:

moni, pekne jste spinkaly. :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
tak jdu si vzit ten chleba, uz to nemuzu vydrzet. :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Mony počasí je fakt jen na spaní. to je pravda, to jste spali dlouho docela. :wink:

Mabe mám a jsme ráda, jinak dobrou chut
20. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
dekuji za chut, ted se kouknu na uvolnete se prosim a v 16h zacinam zehlit
20. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Ty jo ty mě dneska fakt provokuješ a fest teda s tou prací. :grinning: :sweat_smile: :wink:
20. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
suny to nechciiiiiiiiiii. ty me zase budes provokovat priste :grinning:
20. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
no tak to nevím kdy teeda asi si dám malá kafe
20. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
dej si kaficko. ja kafe odjakziva nepiju
20. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
já taky ne nechután míi to ale prostě slabo je slabo a zvednu si tlak. su zvedavá kdy se manža ozve a jeslti se ozve. to jsem asi ráno přehnala.
20. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
neprehnala, musi vedet, co te trapi.
20. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
no tak to doufám ale oslední dobou je divnej i on tak nevím co se deje
20. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
tak uvidis. jdu zehlit :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
no uvidím já jdu dělat ten salát jinak ho neudělám nikdy. ty jo holky dneska půl dne v pelechu. :grinning:
20. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Suny, už je líp? A co salátek? Pochutnali jste si? :wink: Já bych tě vytáhla někam ven hnedka, ale mám to trochu z ruky :pensive: :sweat_smile: A kde v Brně vlastně bydlíš? Já mám celou rodinu z mamčiny strany v Radosticích :slight_smile:

Holky, dneska to byl děs!!! Jsem měla den blbec...pořád jsem byla taková podrážděná a když jsme nakupovali, tak jsem tchánovi podávala tašku a najednou se začal sypat cukr krupice...a on ho inteligentně vytáhl a začal tam s ním šaškovat a posypal úplně všechno...dokonce i ochranka přišla :grinning: Pak jsem doma musela vysávat atd., ale teď už sedím a odpočívám, jelikož mě píchá v bříšku :pensive: :frowning2:

Joó holky, koupila jsem si HM punčocháče pro těhu, snad budou pohodlné :wink: Máte je některá?
20. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj Luci salátek jsem nedělala jen pomazánku.

Máš tchána srandistu. :grinning:

No mě je dneska docela ok nechci to zakřiknout. zítra odpol přijde kamoška tak pujdeme ven asi a ve čtv jedeme pro ty věcičky snad ke kamošce za brno. tak si uděláme vejletek možná skočíme na obídek.

Tak tos toho měla dneska teda dost toj e fakt.
20. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
ahoj luci, suny,

tak ja mam dozehleno, upecenou buchtu, tedka si ji davam s cajem. jeste nadobi, ale az si oddechnu, jsem unavena. budem cucet s manzou na ulici, pak jde na basket a ja se budu koukat na ordinaci
20. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Mabe já se dneska k tobě nevyjadřuju seš hrozně aktivní. :grinning:
kde se to v tobě bere nechápu. :sunglasses:
20. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Suny, jakou pomazánku? A četla jsem, že palačinky už jsou v bříšku :grinning:
Já jsem teď úplně odpadla :confounded: Zítra jdu po obědě na ten velký Utz, takže se dneska zase moc nevyspím :pensive: To máš super, že něco dostaneš pro malého :wink: Ségra přjede v sobotu na oslavu manželových narozek a taky mi prý něco přiveze po synovečkovi :wink:
20. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
suny, vidis a me to tak nepripada.ale trosku me boli v krizi a brisko citim trosku, ale to je tim hejbanim. na ordinaci si lehnu k telce.
20. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
luci, jee, ty se mas ze jdes na ten UTZ. :slight_smile: tesim se s tebou
20. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Jojo palačinky padly dneska. :slight_smile: ale dobrý asi si je budu dělat častěji.

To je fajn když máš po někom dědit protože to nový je fakt drahý.

tak zítra budu držet pěstičky.
20. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Mabe jsi aktivní.

Luci dělala jsem budapešt a už se s ní ládujiu
Mabe, já jsem chtěla taky péct, ale nakonec jsem koupila vánočku...dneska už bych to nezvládla...teď jsem ještě pověsila prádlo a čekám na manžu, až dojde a navečeříme se :wink: Jakoupak buchtičku jsi pekla? :grinning:
takovou obycejnou hrnkouvou. dala jsem to do babovkove formy, takze pulka svetla a pulka kakaova. proste obycejna.

holky, nedelejte me chute. ja mam doma uz tedka jenom buchtu, pecivo uz je snezeny. koupim si zitra cerstvy.
20. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Mabe já jím rohlík vytaženej z mrazaáku bud v klidu taky není čerstvej
Holky, děkuju Vám :dizzy_face: Já se taky těším, manža jde se mnou...ale mám i trochu nervíky, ale to je asi jasné, že? :sweat_smile:
já byla nervní jak hrom neboj se.
20. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
suny, ale ja nemam pecivo uz vubec. takze jenom buchta.

luci, je jasny, ze mas nervy. ja budu mit zitra vecer taky. a na kolikatou jdes?
20. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Mabe, jdu tam na 12 15 :wink: Jsem zvědavá, jestli už se taky dozvíš pohlaví :slight_smile:
20. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.