• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
pred chvili mel manza na mym klinu nohy a me pripadalo, jakoby me dvakrat mimi koplo jemne anebo to taky mohl byt tep manzovych noh. ale ze bych to tak citila? :confused: no uz se nemuzu dockat
20. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Mabe to byl mimísek. neboj se.

Papa
vidis suny, tak pa :slight_smile:
Papa holky a ještě jednou děkuju za podporu dneska. :grinning:
20. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jo to věřím. My jsme taky v té době kdy se malý narodil kupovali vše nové, nic jsem nekupovala použité, takže to byl záhul, ale vycházeli jsme perfektně, do toho podnájem jsme platili pálku co 3 měs. dopláceli za služby.
Tedka mám výhodu, že dědí malé po Lukáškovy, ale i tak, kočár, postýlka, nějaké věcičky dokoupit a nějaké drobnosti jako je nosní odsávačka a ták. Ale to už je v pohodě, od toho co jsme kupovali vše nové a od začátku.
Takže věřím, ale i tedka jak už to dítě je, tak něco stojí, školka, různé akce v ní, ted se budou fotit, na zimu mě výbava pro něj stála skoro 3000 a to jsem se snažila kupovat co nejlevněji, ale dneska to nejde.
Už kdybych měla první dítě bych nekupovala v drahých obchodech, jako je třeba H&M, C&A, reserved a podobně, krásné věci se dají pořídit i levněji, jen my blbí museli mít značku :grinning:
Ale využijeme 2x, takže ještě že tak :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
já si jdu dát banán s tvarohem a šlehačkou a koukat v klidu na vkv, tak papa :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
ahoooj holky,nedocitam..jakpak se mate??

holky mam ohromnou radost,koupila jsem si prvni tehu kalhoty a fakt krasnoucky
20. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
ahoj car a kde. o vikendu asi pojedu do olimpie a prý v HM jaí hezký kalhoty ale jsem zvědavá na tu cenu :unamused: a kdyby na UTZ se ukázalo co to bude tak možná už i 1 věc pro mimčo :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
market na doubravce je kram dva v jednom..v hm maji pekny,ale me nesedi(jsem v nich jak kdyz cekam velkou vodu-jsoui kratky)
20. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
to ani nevim kde to je, kdyžtak mě písni adresu. mají velký výběr? ty co mam jsou tak na 14 dní :frowning2: , no kdyby v HM měli kratší tak to nevadí ale záleží jak budou sedět :slight_smile: . Máš džíny nebo něco jinýho, já te´d koukam po manžestrácích, na zimu by to bylo lepší než džíny :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
ja ma dziny,uzky ze je vemu do kozacek nebo nakejch vyssich bot ete chci jedny sirsi...no a docela vyber maj a hlavne zbozi kazdych 14dni...no presnou adresu netusim,me tam navedla kamoska...ale kdyztak mi pak brnkni a ja ti to vysvetlim..jinak jako myslim ze kdybys ty kalhoty mela nad kotniky tak byse ti to taky nelibilo..ale ty jsi mensi tak by nemel byt problem
20. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
tak já se zkusim podívat na netu, nad kotníky je to blbý ale co vim tak vvětšinou mě jsopu džíny spíš dlouhý tak tam o vikendu kouknu a když se mě to nebude líbit tak sjedu pak v týdnu na doubravku :wink:
20. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
market ale rikam,ty jsi o dost mensi takze tenhle problem ti nehrozi
20. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
:grinning: stačí když budou dost široké, hlavně si nechci kupovat každý 2 měsíce jiný kalhoty tak snad tyhle budou poslední :wink: ale dneska jsem je vzala na sebe a normálně se snad zmenšili nebo já zvětšila :grinning:
20. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
market,ja me tyhle prijdou super a pani rikala ze se i pekne vytahnou..a taky tam maj takovou gumicku na utaceni a povoleni..(fakt vychytavka,ktera vubec neni videt)
20. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
:grinning: možná tam příští týden zajedu uvidim jak mě sednou v HM a když ne tak tam by měli mít víc na výběr :slight_smile: . právě že te´´d mě břicho roste nějak víc než u malýho :unamused: a lacláče nechci :wink:
20. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
market,a tam ti i pani treba objedna kdyz nebude tva velikost
20. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
no vidíš tak alespoń vim kam jít. přes net se bojim, přece jenom tu veliksot nemusim odhadnout a jaký jsou tam ceny? V HM asi to budou pálky vi´d :unamused: . jestli třeba hned zítra nemamject rovnou na Doubravku?
20. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
market na doubravce je to krapet drazsi..hm-kolem 1200-1400..a ja na doubravce davala 1590 ale jsou fakt uzasny..
20. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
tak koukinu v HM a pak kdyžtak doubravku :slight_smile: . to zase takový rozdíl neni a potřebuju je docela akutně :slight_smile: . V pátek jdu na srdíčko tak možná když budu brzo hotová tak třeba na doubravku sjedu. kardio je někde u tesca tak to budu mít i celkem blízko :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
jo tak od tesca je to kousinecek :wink:
20. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
:slight_smile: snad tam nebudu moc dlouho, jinak na to kašlu. mě vždycky to čekání tak odvaří že už pak nikam ani ject nechci :unamused: . mam tam být v 11 ale otázka je kolik tam bude těhulí, přece jenom ten UTZ netrvá 5 minut :wink: ale ve čtvrtek v rizikovce 3-4 hodiny a tentokrát i s Vikínem :grinning:
20. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
market 3-4hodky je fakt mazec
20. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
:unamused: napřed jdu na diabetologii, tam to v minulém těhu bylo taky na hodiny, te´d tak na 30 minut, pak UTZ ten je rychlej tak max do hodiny a pak čekáš dost dlouho do poradny, která je naprosto zbytečná, jen se zeptaj jak se cítim , jestli ma problémy a řeknou abych přišla zase za 3tt :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
market,tyjo to nezavidim..cekani nesnasim a takovyhle uz tuplem
20. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
co naděláš, jediná výhoda že vidim mimíse často, ale to čekání je na nic. když si vezmeš že faklutka je pro celý západní čechy a jen ve čtvrtek dělají rizikovku :unamused: . takže až přijedem tak jsem vždy slušně odvařená a manžel pak veze ještě otce do konstantinek apřijede ve 20h :wink: . ale jestli se dozvíme pohlaví tak si i počkam a konečně i manžel se dočká poprvé UTZ :slight_smile: a snad malej nebude moc vyvádět, přece jenom to pro něj bude tuplem dlouhý :unamused:
20. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
market,a uz nechce dat miminko psovi?
20. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz
ne už ne ale chce jedině kluka :grinning: , tak uvidíme ve čtvrtek a pak ho budem už cíleně připravovat. je o pokrok že mimčo už mu nevadí ale prostě holku nechce,a le spíš mu nedochází že to bude ležící a ne aby si s nim hrálo s autama :grinning: . dobrou, manžel dorazil tak končim :slight_smile:
20. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz
tak brou market :wink:
20. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu, jak se máte??
Dneska vypadá že bude pěkné počasí. akorát se mění tlak tak jsem zas jak přejetá.
21. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.