• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
dobre ranko devcata,

tak ja myslela, ze budu prvni a suny je ranni ptace. :slight_smile:

suny, tak co manza? Ja byla tedka pro rohlicky a po snidani musim do mesta. Zrusit ucet ve sporce a koupit si ty tehu puncochace a jeste se mrknu k tamanum na tricka s dlouhym rukavem. Mela jsem jit vyridit to prehlaseni voziku za auto,ale nejak sem mela vcera z toho nervy, dokonce jsem aji brecela, ze budu za blbce, tak manza sel sam, chudak. On me do toho nejak nestrkal, ale je pravda, ze on chodi do prace a ja mam cas tam stat a cekat. Ale nakonec si rano asi rekl, ze me do toho nebude tlacit. Papiry tady k tomu nejsou, tak tam asi sel.
21. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj Mabe, no dneska jsem raní ptáče nemohla jsem v noci spát bylo mi hrozný vedro pořád tak nevím co to bylo. jinak manža došel kolem půl 9 a byl jak vyměněnej tak jsme se k ránu už nevraceli.

Ráno jel odvézt mikrovlnku do opravy nějak nám blbne a to ji máme rok :angry: :angry: dneska nic nevydrží no a pak pojede zase do práce no.

A já jsem si řekla, že bych měla konečně uklidit tak to budu muset dneska nějak zvládnout.
opět se mi ale nechce. navíc od včerejška je mi hodně slabo protože se asi zase mění tlak už je to fakt hrozný.

Mabe tak mě pak řekni jaký sjou ty těhu punčochy, jási musím koupit těhu podprsenku a rifle na zimu ale zítra dáme asi kolem dvou tisíc za malý a to už budeme přežívat do konce měsíce.
21. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky
Tak já budu dnes taky uklízet a dám si péct kuřátko odpol. příjde asi mamka, ale musím jí ještě napsat, protože mají ve školce drakiádu tak pokud by nepřišla šli bychom tam.
Tady je pěkná mlha a samé bouračky hlásili na Ostravsku v rádiu :frowning2:
Nedalo se vidět ani na 30 metrů.
21. říj 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mony tak opatrně tady je docela fajn, sice pod mrakem ale dobrý.

Já přemýšlím co na oběd, už dva dny jsem měla špagety tak dneska vůbec nevím se mi nechce vařit. :wink:
21. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Suny já když nevím co vařit, tak se kouknu na uložené recepty z mmb a vařím podle toho den dopředu si koupím suroviny a ták. :slight_smile: Mám uložené výborné recepty i dezerty a ták :grinning: Dnes a zítra bude kuře, pokud ta mamka nepříjde, protože sama celé kuře nesním. A pak bych udělala špěnát, pak asi řízek, nebo pangase :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
taky se me nechce do mesta, ale musim. v noci jsem taky spatne spala, tesim se po o. tedka se podivam na herkulesa a jdu. mam to tak na hodku. na obed budu mit fazole. mam je v konzerve a smicham je s tou majdou na spagety a dam si to s chlebem. :slight_smile: odpo jdeme s manzou na basket, uz se tesim.
21. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
No to já ještě nevím co bdu jíst asi si udělám jen polívku z pytlíku nebo nevím.

takže vůbec fakt netuším. nebo třetí den špagety. to asi už ne. tak to vypadá na polívku asi.
21. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Ty jo ale dlouho jsem neměla párky nebo si dám vaječnou omeletu ale musím si vytáhnout všechno včas páč nemáme mikrovlnku.

Mabe to si dáš fazole jen ajko z konzervy ohřeješ a k to mu myslíš že bychsi mohla dát párek??
21. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Suny tak si něco dobrého uvař, třeba zeleninovou polévku, nebo květákovou, ať má vitamínky :wink:
Mňáám květákovou bych si dala, asi jí udělám na víkend :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
suny, do te majdy spagetky dam fazole a ohreju. ty fazole v konzerve jsou mekky, takze staci ohrat. Ja myslim, ze by sis mohla takhle udelat fazole s parkem. :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Nemám květák musím něco vymyslet.
asi si dám z pytlíku nevím jako bych si udělala nic moc tu jako nemám no.
21. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
No já něco vymyslím musím začít jest pestrou stravu a ne žádný špagety pořád.

ale když já na nic nemám chut no. tak to byste mě fakt zabili.
21. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
fazole s párkem určitě jo :slight_smile:
Prodávají i v plechovce fazole s párkem ...
21. říj 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
Já si vydělám chleba a párek a uvidím pro co se rozhodnu, ale zítra půjdeme asi někam na obídek tak to dneska trochu ošidím.

Já nevím jako fakt jen samotnou konzervu fazolí a k tomu párek? to envímjeslti jde dohromady
21. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Suny tak vytáhni manžílka a běžte na nákupy. Jak je tady Lukin, tak ho taky tahám na nákupy a snažím se nakoupit co nejvíc abych pak nemusela chodit, jen já jsem vždy taková, že když mám doma dost jídla, tak furt něco jím a za chvíli je to fuč, tak musím si pak chodit nakupovat sama, o to nejde, to mi nevadí, jen tahám ty těžké tašky, ale co už nadělám.
21. říj 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
Mony manža chodí nakupovat někdy sám jako spíš zeleninu tu nemáme jinak ostatní jo no. ale abych si udělala zeleninovou polívku to tady nemám musím něco vymyslet za včas páč nemáme tu mikrovlnku a já nevím jak bych to pak na rychlo rozmrazila
21. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
holky, tak ta zeleninova u me nee. nesnasim ji od narozeni. jinak samotnou zeleninu muzu. vubec se mi nechce do toho mesta. jsem moc unavena, spatne jsem spala, ale musim. kdyz manza sel vyrizovat, tak ja to chci mit taky za sebou. takze se jdu oblikat a jedu.
21. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Mabe tak držím pěstičky snad to budeš mít brzo vyřízené a k tamikum jdeš na olomouckou??
21. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
ja si rikam, ze dopo tam snad nikdo nebude. mozna duchodci, to je pravda. ja pojedu na silingrak, tam pujdu na zachod do spalicku, jinak bych to nevydrzela. pak ta sporka na janske, pak na orli do tehu obchodu, a vezmu to josefskou zpatky na nadr.
21. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
ale boli me ty oci a trosku zada :unamused:
21. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Jejda mabe to je kus cesty, koukám že taky musíš koukat na zastávky na záchod.

Holky jsme se rozhodla udělám si rybu a kaši. asi. to je rychlý. a malý bude mít i salátek snad.
21. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
aspon se projdu. tak to budes mit dobrej obidek :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
No nevím žaludek mám na vodě ale zkusím to no. ještě nejsem rozhodnutá ale asi jo tkaže se jdu ted oblíct a začít trochu uklízet bo nevím. chce se mi spát, byla to noc na nic.
21. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak nevím co to se mnou je, ale už druhá noc kdy jsem pořádně nemohla zabrat. Pořát jsem se co chvíli budila a pes taky:grinning: :sweat_smile:

Moni jojo samé bouračky jsou, já potkala po cestě do práce dvě, všude zácpy no hnus. Jela jsem uplně pomaličku.

mabe at dobře nakoupíš:slight_smile:
21. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
AHoj mony to je u vás fakt tak hnusně? to je síla. tak hlavně jezdite všichni opatrně. ani se ti nedivím že jsi jela pomalu já tohle počasí taky moc nemusím za volantem. :frowning2:
21. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
tak holky jdu, ukazu se pak :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Jasný mabe tak opatrně.
21. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
suny od rána je hrozná mlha tak nejde vidět ani na krok. Takže opravdu hnus :confounded: . Mohlo by zase chvili svítit sluníčko, abych nabila energii :unamused:
21. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
No to mohlo ale myslím že se ho jen tak nedočkáme. mony jak to máš ty s obídkem, co budeš mít dobrého?
21. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Mabe mlha už není byla ráno, teď už je to v poho.
Moni taky jsem jela opatrně, jen někteří uspěchanci byli na mě nalepení jak nevím co.
Trochu chaos dneska ráno a o zácpech ani nemluv, ty jsou věčně u haly v Zábřehu směrem na Vítkovice, protože tam jsou 3 semafory za sebou, mají to tam debilně udělané. :confounded:
21. říj 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.