• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
teda Suny :grinning:
21. říj 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny já mám v práci oběd, takže já to neřeším zatím. A dneska máme na výběr dukatové buchtičky, vepřové na houbách a bramborové knedle, plněné uzeným a zelí. Takže ještě nevím jestli zvolit sladké a nebo ne:slight_smile:.
Jinak jak jste tu zminovali květakovou polévku tak tu si zrovna budu dneska dělat na véču:grinning:. Mám doma květák na který jsem zapomněla a měl by se spotřebovat :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Holky brutál co? Od kamarádky malý :grinning:

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2324078

Jsem byla v šoku. Většinou se dítě teprve půl roce přetáčí na všechny strany a její malý nemá ani půl rok a už stojí :confused:
21. říj 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni no já proto kolem te haly ani nejezdím protože bych ráno nestíhala do práce, ale moje zkratka mě taky dneska zradila těma bouračkama, ale tak přišla jsem včas, docela to rychle šlo. Jinak dneska se taky na mě nalepil jeden kretén, předjižděla jsem autoškolu a on už se chtěl posrat, by mě zajimalo co by dělal, kdybych tak dupla na brzdu, to by byl určitě ve mě, kretén :angry:
21. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Jo no, by nestačil ani zareagovat a vpálil by do Tebe, taky to nemám moc ráda, ale jak jsem třeba v pravém pruhu a vidím, že je na mě nalepené auto, tak jedu schválně ještě pomalu-50sátkou jak se má, jinak jezdím i víc. A kdyby zatrubil, by mi tak akorát mohl políbit, protože když není označeno jinak se má 50sátkou jet :grinning:
Ale jak řídím každý den tak mě to už nebaví, a už vůbec né jak jsem těhu. Se těším až se Lukáš vrátí a budem se v autě střídat. Protože tedka jezdím sama a všude i několikrát denně a jsem z toho auta víc unavená než odpočinutá. :confounded: I z toho provozu a ták, leze mi to ted přes hlavu :grinning:
21. říj 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
HOlky na těch silnicích to je mazec teda koukám.
Já jsem se převlíkla a už jdu na uklid jen obývák kuchyn a koupelna páč v ložnici suším práclo tak tam nechci prášit.

Mony malej má 5 měsíců a stojí? no to je teda šikulinka šikovná.

Jste dobrý že řídíte já jsem doma tak neřídím ale když jedu tak si to užívám i když ted s tím bříškem se bojím víc.

Já bych brala bramborový knedle
21. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Suny našla jsem Ti hezkou autosedačku a myslím, že je tam i dobrá cena :slight_smile:
Ale kdyžtak pokud chceš vem si od kamarádky, zasílám jen typ :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26856532&tab=9
21. říj 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
MOny ta je moc hezká uvidíme zítra a kdy se mi nebude líbit tak vemu z netu no. co už ale snad něco vybereme.
děkuju.

co máte vůbec v plánu?
21. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Suny jo no a v té době, ještě neměl 5 měsíců, měl skoro 5 měsíců, je to mazéc, malý ten ležel a začal se přetáčet, natož aby stál :grinning: Mazéc no. Jí bude chodit za chvíli :grinning:
21. říj 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
Mony to teda koukám takže je možný že v 5 měsících začne chodt ty jo to tea bude chudáček furt za ním lítat si malej pospíšil a prý jsou kluci pozadu
21. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Moni tak ty naschvály taky někdy dělám, když mě někdo sere:grinning:. Ale taky mě to neba, každy den chytám za tím volantem nervy, kdyby mě někdo slyšel, tak jsem sprostá jak dlaždič :sweat_smile: ..Ono mě baví řídit, ale na druhou stranu opravdu nikdy nevíš jaky blbec do tebe napalí :frowning2:...

Holky já fakt někdy nechápu některé ty baby. Mám kamošku, kterou mám moc ráda, ale bohužel už má rok ženáče. Ted se nedávno dozvěděla manželka, že asi někoho má, ale on to samozřejmě zapřel. Řekl te kamošce že asi zůstane s rodinou a víte co ta blbka udělala?? Řekla mu, že to ne a prý za něj bude bojovat, chápete to?? On má rodinu 2 malé dvojčátka kterým je rok a půl a ona řekne, že bude za něj bojovat? no nechápu vůbec nic. Samozřejmě on jí řekl, že on se s manželkou nerozejde, to by musela jedině udělat ona a pořát se s tou mou kamoškou styká. Můžete mi říct na co ona čeká? Chce rozbit rodinu a ještě k tomu on asi s ní i taky nebude tak nevím na co čeká.
No já říkám, že v životě se ti všechno jednou vráti a věřte, že jak ona chce někomu rozbít rodinu tak jí se to vrátí jako bumerang.
21. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
My jak jsem psala, bud příjde ta mamka nebo budem v té školce pouštět draky. Ještě vůbec nevím jak pojedu pro malého, tak se úči musím ještě zeptat jestli se bude pouštět drak nebo budou mít hodinku s dráčkem vevnitř.
Protože tam není žádný vítr, tak nevím zda jim drak bude lítat
21. říj 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
Mony já jsem sprodstá jen když jedu s někým ale jak jedu sama tak jsem v klidu a usmívám ase a říkám si blbečku si počkej. chacha ale snažím se jezdit svižně tady se totiž jinak nikam nedostanete.

MOny je to těžký oba jsou na vině a ten chlap je blbej když má malý děti a prostě stejně si odskočí a ta baba má mít víc rozumu. chjo teda co se děje snad se nám to žádné nestane.

Kamošce taky zahýbal manža když rodila hrůza.
21. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Suny jo no pospíšil, si ho moc ani neužije :grinning: Ale je to brutál v 5ti měsících stát, to se stane minimálně a její malý je jeden z těch mála :slight_smile:
Moni vím o kom mluvíš. Tak ať se na něj proboha vysere, vždyť takhle si nenajde pořádný vztah.
Bože ta holka má na ty chlapy smůlu, jeden blbec za druhým. Ale je to fakt, já bych to v životě nedokázala, protože mám rodinu, já bych se asi střelila kdyby Lukáš se tahal s nějakou k.... zprominutím-nechci jí urazit, ale zabila bych oba dva, ještě když máme rodinu. Víš co, jí je to možná jedno, protože rodinu ještě nemá, tak nemůže vědět jak se ta jeho manželka může cítit, ale i on je pěkný debil... Kdyby jí nechal být a nescházel se sní, tak by jí to za chvíli přešlo.
21. říj 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny samozřejmě když je nevěra tak je na to potřeba dva a spíš když chlap je nevěrnej tak by měl mít rozum, ale když jí řekl, že manželku neopustí tak ho měla nechat tak a ne že mu řekne, že za něj bude bojovat. To mi přijde od ní nefér!
21. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Mony to je pravda na vině jsou oba . no ale ten chlap to je blb.
21. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Moni ted jsem nemyslela Zuzku:grinning:, ale je to podobný případ, má taky toho turka, který sice není ženaty, ale má malé miminko. A taky ho nutí aby byl s ní. Já už se moc se Zuzanou nestýkám, protože tež na ní chytám nervy jak je blbá. Jsou spolu 3 měsíce a ona ti řekne, že by klidně s ním měla dítě no mazec. Asi taky se ještě v tom životě spalila. :angry:
21. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Někdy mám pocit že ty holky vůbec nepřemýšlí
21. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Jo ahá , tak to je zase nějaká jiná jo? :grinning: Tak to je mazéc no :grinning:
21. říj 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny víš ony ty holky stejně zkončí špatně, jestli by jsi s ním ted uhnala dítě tak pochybuju, že s ní bude do konce života, pokud je to jednou záletník, tak záletníkem zůstane. Moji rodiče ho moc dobře znají a říkalï, že ten snad měl každou tam kde pracovali.
21. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
moni jojo jiná, je fajn kamarádka, často je ted se mnou a prožívá se mnou mé těhotenství, ale jinak jí za tohle nechápu. Ona ví i můj názor tak se mě bojí už něco říct:grinning:
21. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky, vy stáváte nějak brzo ne :grinning: . přijdu a už jsou popsaný 2 strany. manžel odjel na nákupy atd. asi budu muset upéct bábovku, vůbec mě nenapadá co zítra vzít malýmu s sebou když jde s náma a jedem ráno, to ho budu muset budit :unamused: tak aby neměl hlad, on jí tak nějak celodenně a na oběd to 100% nestihnem. budem rádi když do 14h budem doma :unamused: . tak asi tu bábovku, ještě tady máme jogurty a kdyžtak něco z automatu :wink: . až mě doveze manžel nákup tak odpoledne ještě uvařim bolońské špagety aby byli zítra k obědu. manžel teda říká že mam odpočívat že to uvaří, ale sama vidim že je toho na něj moc, navíc odpoledne ještě veze matku za dědou, ale asi se jdou zeptat jak dopadlo vyšetření a to taky na psychice nepřidá :unamused: . ale kdy přiveze nákup nevim tak pak asi udělam šlehačkovou bábovku, ta je rychlá :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Mony to je těžký ji to vysvětlovat stejně si udělá to co chce sama.
a na nikoho nebude brát ohled no prostě to tak je.

Markét tak na zítřek udělej bábovku vem ovoce, jogurty a udělej třeba obložený bagetky. ty si dělám když jedeme někam pryč.
21. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Holky je normální že asi zase dopadnu na špagetách???
21. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj suny, no něco vzít musim aby nebyl ještě víc protivnej, už bude naštvanej že bude muset vstávat před 9 tak bábovku rád má tak jí vezmu, ten jogurt a pití si kdyžtak s tatkou koupí v automatu :slight_smile: .
Špagety jsou určitě lepší než pytlíková polívka, já tedy celý život ujíždim na pytlíkovkách ale teď rradši míń a kupuju ty lepší bez glutamanu :wink: . malej těstoviny miluje a s omáčkou je to ńamka, le s ničim jinym než s bolonskou bych to asi nejedla. sice to trvá nějakou chvilku ale máme to na 2 dny, jen je vždycky zázrak někde sehnat hovězí mletý :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Markét to je fakt ale já už budu mít špagety třetí den na oběd tak nevím no. jeslti to fakt už není divný.
21. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jestli tě chutnají, já zase celé těhu se nemlůžu podívat na nic rybího a správně bych měla mít rybu 2x týdně ale co naděláš. radši špagety než nějakou polívku z pytlíku a třeba si na ní udělej omáčku a´t máš nějakou změnu. malej třeba těstoviny by mohl jíst týden :slight_smile: . Nebo jsi psala že máš párky tak co br kaši s párkem, to je docela rychlovka. my dneska máme jen bramboračku a ta je taky rychlá :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak nakonec jsem si uvařila rýži a do toho konzervu kukuřice a hrášku zeleninu no. takže dobrý to se nadlábneme. a k tomu zeleninovej salát to bude mnamka
21. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: vidíš tak tohle bych asi nesnědla, potřebuju všude maso :slight_smile: a kukuřici nesnim, max popkorn. takymam dost omezený výběr pizzy. na většinu už dávají kukuřici :unamused: . ale máš změnu a zdravé to je 100%. tak jen si dejte, já tam dneska šoupnu jen tu bramboračku :slight_smile: a už to vidim že až k večeru udělam špagety s omáčkou tak asi neodolam :grinning:
21. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky mamka mi ted spala, že naší známé se narodil syn v 6sté měsíci, odtekla jí voda, váha 720g a měří 30cm :cry:
Božééé ted mám strach zase já :frowning2: Já si to zažila ,ale malý vážil víc, tak vím co to jsou za nervy. Bobek maličky....
21. říj 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.