• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
MOny určo to zvládnou fakt, neboj se prostě v to každej musí doufát, to je šílený a měla před tím nějaký komplikace?
to je hrozný.
21. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
moni tak to je šílený, ale váhu má docela ok a vypiplají i menší ale radši sito nepředstavuju :unamused: . mě stačilo vidět na JIP ty 1,5-2kg mimina a proto našemu vypadali strašně malinký :unamused: . Tomu se asi nezabrání, tohle snad nehrozí, v 1 těhu mě sice těhu ukončili taky dřív ale dle všeho bych spíš přenášela. Třeba se otvírala ne?
21. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
To mi mamka neměla psát, bulím tu jak debil :cry:
Né žádné neměla, zničeho nic jí odtekla plodovka, uf jsem z toho ted na nervy. Volal mi ted Lukin a nebyla jsem mu schopná říct co se stalo Monči. Se lekl, že něco mě.
Chudáci oba dva, ted to záleží na něj, je to veliké riziko, že je takhle maličký, moc mu držím palečky aby vše zvládl :cry: A ona taky, fůj je mě ted na nic.
21. říj 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
HOlky nestrašte začlo mě píchat v břichu. :frowning2:
21. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
to je drsný jak v 6 měsíci dokáže někdo poznat že jí odtekla voda? muselo být něco špatně
21. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Markét, malý jak se narodil měl kilo a půl, a byl to piškvorek maličky, takže si nedokážu představit to 720g :frowning2:
A pod kilo mimčo vypitlají- taky to záleží na něm jak bude bojovat, ale může mít i následky :frowning2: Tak doufám, že to dobře dopadne všechno.
21. říj 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
prostě to neovlivníme a proto radši ani doma nevytíram a snad sex nevadí :slight_smile: . ale zase váha neni až tak nejmenší tak teď záleží hlavně na malym jak se se vším popere :unamused: . mě minule třeba můj doktor říkal že když jsem byla ve 30tt tak že kdyby se narodil tak už to bude ok. To byla v nějakym 26-28tt ne. protože kolem 30tt mají kolem 1500gr :wink:
21. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
já se bojím moc holky strašně. mony je mi to líto snad to zvládne ale já se bojím tedka moc nechci vědět že se takové věci stávají.
21. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Nevím, vím, že byla v 6stým měsíci. Mě dr. říkali, že pod kilo jak se mimčo narodí to zachrání, jen ty následky pak můžou být ..... ano se mě to nechce spát, no snad u nich vše dobře dopadne.
21. říj 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
Suny neboj, jsem z toho ted taky na měkko. Ale neboj Tobě se to nestane, jen dávat na sebe pozor.
21. říj 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
moni tak ty už máš zkušenost vi´d :unamused: . jo byli to drobečci ale viděla jsem jak tam vypiplali i půl kilovou holčičku, sice tam byli asi 4 měséce ale zvládla to :slight_smile:.
Suny strach nepomůže, to já si to zase přečtu ale tohle mě nijak zvláš´t nerozhodí, to bych se musela zbláznit, mam sice rizikový těhu ale naštěstí u mě ani minule nebyl problém že bych měla porodit předčasně i když nakonec malej byl o měsíc dřív ale to bylo z jinýho důvodu :wink: . proto radši v těhu nic moc nezvedam, nevytíram, to jsou snad nejhorší pohyby a stejně to neovlivníš, znam jednu co má 4 děti a 3 kluk se narosdil v 28tt s následkama a pak má holku a ta je na den přesně jako ten kluk a je ok. proto si myslim že když jednou porodíš dřív tak pak nemusíš ale máš větší šanci že se to bude opakovat a proto je lepší radši polehávat, odpočíbvat a ne se stresovat že nic doma nedělam. kdyby bylo na manželovi tak si max dojdu na WC a jinak jen ležim :wink:
21. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Jak mám dávat na sebe pozor? doma nic moc nedělm nic netahám těžkýho hodně odpočívám. nevím.

No markét tak to máme podobný jenže ty u toho máš dítko tak to odpočívání asi moc nejde no.

Já se snažím no já se stresnu hned proto radši takový věci nejradši nečtu
21. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Markét, tak u mě taky nebyl problém u malého, měla jsem celou dobu těhotenství v pohodě, ani rizikové nic, prostě normální a najednou jsem zničehonic začla krvácet a otvírat se. Monika měla těhotenství taky v pořádku, žádná rizikovka nebyla a najednou jí odtekla zničehonic voda, takže neznamená, že když máš vše v pořádku, tak se nemůže nic stát. Tedkom mám taky vše v pořádku nejsem riziková a taky nevím co se může stát.
Takže to je inviduální, co se má stát stane, bohužel, neovlivníš to :wink:
Ale snad se to nikomu nestane a budeme prožívat i nadále těhu v klidu .......
21. říj 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
Suny na sebe dáváš pozor tím že se nepřepínáš, víc odpočíváš a nic těžkýho netaháš. já sice mam malýho ale ven nechodíme, netaham ho, už jsem mu vysvětlila že je v bříšku mimi a že by se mu to nelíbilo ale poslední dobou chce víc chovat :slight_smile: ale ok.
moni já vim ale mylsim že někdo prostě k tomu má sklony. na druhou stranu se někdo otvírá od 20tt a nakonec dítě donosí :slight_smile: . lepší se nestresovat a oslavit každý další týden kdy je mimís v bříšku a myslim že po 30tt už by to bylo ok. Malej měl v 30tt 1500gr a v 34tt už 2950gr a narodil se v 36tt a měl 3600gr takže pak ta váha roste rychle,jen vydržet te´d to nejkritičtjší období a mylsim že jak začne prosinec tak nám to bude utíkat a pak budem ve 30tt :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
bojím se holky už o tom nebudeme psát ju??? děkuju
21. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Tak to já se malému musím věnovat pořád, netahám ho jen z vany a to mi ještě řekne, že se sním nesmím natahovat :slight_smile: Ale jinak ven chodíme, doma bychom to asi nedali ....
Někdo má 2,3 děti, čeká další a nezbývá jí nic než lítat kolem nich a má těhu třeba v pořádku. Znám hodně takových.
Nějaké ten pohyb zase musí být. No hlavně se nepřemáhat.
Už musím jít tak papa
21. říj 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
No já právě mam rizikové a spíš mam odpočívat a teď je zima tak už to neni ani na skluzavku a max dojdem na menší nákup a zase domů a malej je lenoch a nejradši se válí doma :slight_smile: .
tak suny co dnes máš v plánu dělat :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
tak jsem si uvařila najedla, utřela jsem prach, zametla země a ještě půjdu na koupelnu asi.

Kolem 4 nebo 5 se staví kamoška a půjdeme se na chvíli projít abych furt nebyla doma. nevím. ještě ale jsem taková ted nervní po tom co monča napsala. takže nemám moc na nic náladu. uaaaa

ale je to život, my budeme v pohodě jen mám chvílema křeče v břichu a nevím co to je, možná je to tím že mám zánět??? envím no.

Co vy? to je malej dobrej že vydrží doma.
21. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
holky, jsme zpet. tak jsem zrusila ucet u sporky, koupila si ty puncochace pro tehu za 300Kc, pak rolacek 275Kc v CA a tricko za 185Kc ,to sem teda zase utracela. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musim mit neco na sebe, ne? Do hodne veci se nevlezu, musim to zitra probrat a vyhazet je.
21. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
na obed jsem dostala od babicky sunkofleky, mnam. jdu na ne
21. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Mabe tak to je super jsi šikulka. a zrovna si nech chutnat.
21. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
suny, dekujuuuuuu. zvladla jsem to mesto dobre. ale uz su utahana, stacilo.
21. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
suny křeče jsou spíš z toho že se děloha pořád zvětšuje. malej nejradši kouká na dvd nebo si hraje s pistolema, autama legem a ven se mu ani chodit nechce :slight_smile: . To seš akční, to já neuklízim vůbec, tomu se fakt vyhýbám a manžel by mě asi i vynadal :slight_smile: . my máme vařeno z večera tu polívku a až manžel dorazí s nákupem tak udělam jen tu bábovku, to je rychlovka a tu omáčku na špagety, jinak nic moc doma nedělam. spíš polehávam ale určitě dělam víc než minule :grinning: . A zítra máme ten výlet do rizikovky :slight_smile:
mabe tak to se máš žes dotala oběd, to asi udělam taky v příštim týdnu zappečený těstoviny, už jsme je dlouho neměli. manžel to moc nemusí ale já a Viki to máme rádi :slight_smile: . Já asi o víkendu pojedu do CA a HM, ty těhu džíny se asi zmenšili :grinning: , mam je tak na 14 dní max a už teď jsou mě tak tak :unamused:
21. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
holky, vim, ze takovy pripady nam nepridaji, ale nestesujme se dopredu. stejne nic neovlivnime. proste se hlidejme a hotovo.

te kamaradky moni je me lito, ale snad to zvladnou
21. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
marki, jojo, mam sebe. mela jsem svuj obed vcerejsi, ale nepohrdńu. Nedavaji me najest kazdej den, ale obcas a hlavne babicka strasne dobre vari. :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
me tedka po meste picha v levym podbrisku, nevim, co to je. :unamused:
21. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Mabe skoro každá babička výborně vaří to je bomba mít tu babičku takk sjem jak kulička.

Já budu muset děcka taky koupit ty těhu rifle se mi fakt chce dávat prachy za to a navíc ještě ta podprsenka.

chjo ty prachy fakt chybí.
21. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Me bolí v podbřišku dneska. ale malej kope holky já ho miluju tak strašně moc že zase si řekl o sladký a já valím do sebe esíčka.
21. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
jojo, buchty mame a tak. ja sem si chtela koupit podprdu tehu, ale nakonec jsem od toho upustila. budto maji s kosticema, ale dela me to spicaty prsa nebo jenom takovy body a to me vubec nedrzi. takze jeste vydrzim do 8. mesice s myma a pak si koupim kojici, ta je pry pevnejsi. ja mam totiz ty kozy divny. Nemam univerzalni velikost. :grinning: malej objem, velky kozy. :grinning:
21. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
suny, on ti to sladky vytukava morseovkou nebo jak to vis? :grinning: :grinning:

ja ti tak pohyby zavidim.
21. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.