• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, nevim, jestli sem se vyjadrila dobre ohledne te kamaradky Monci. Je to hrozny jaky veci se stavaji. Je me ji lito a uplne me mrazi. Snad budou v poradku, ale jenom sem chtela napsat, at se my ostatni tim nenechame vystresovat, musime i pres tuto udalost myslet pozitivne.
21. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Mabe tak myslíš že to nemá cenu? nevím mrknu na ně ale jsou dost drahý a navíc moje podprda je mě už fakt dost malá a připadá mě že si ty prsa ničím
21. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
pokud uz se nevlezes do podprdy, tak si musis asi nejakou koupit. ale ja vyzkousela 3 ruzny typy podprd tehu a hruza.
21. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
no já nemam nikoho kdo mě uvaří ale jsem vyučená kuchařka tak si uvařim co chci :grinning: . furt mě lákají ty palačinky tak bu´d dneska nebo zítra :wink: . přece jenom dneska budu vařit už na zítra a ještě tu bábovku tak asi až zítra.
Sunny na co těhu podprsenka. tu kupovat nebudu, to mě přijde zbytečný. Já jediný co jsem si kouoila byli 1 džíny a ty jsou ěm už malý a tak koupim ještě 1 a nic víc. A pak koupim jen tu kojo podprsenku i když ani nevim jestli kojení půjde :unamused: .
mabe pohybů se dočkáš, já v min těhu je měla až někdy ve 22-23tt, te´d jsem měla 1 náznak v 17 as te´d to nejvíc cítim když ležim a už i když sedim :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Mabe no prostě na to mám chut a když jsem řekla esíčka tak kopl tak nevím :grinning:

já se snažím myslet pozitivně ale prostě tyhle věci i dkyž se stávají tak mě nedělají fakt dobře
21. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Mabe nevlezu no :wink:

Markét no mě je ta moje s kosticema malá víš i přes objem tak neví mprostě co si mám na ty kozy dát. :wink:
21. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
marki, tak pozde?? jezis, to nevydrziiiiiiiiiiiiim. :slight_smile: ja chci driv. :wink: babicka me nedava jidlo kazdej den. preci jenom chci byt samostatna. ale jednou za 14 dni me da. a hlavne kazdej patek buchtu. ona totiz pece vzdy v patek. :slight_smile: ja jsem rada, ze tady bydlime, bude to vyhoda s mimiskem. babicka teda ven nechodi jenom po baraku a to jeste stezi, ale deda je mobilni, takze kdybych potrebovala neco koupit a tak. on porad nekde lita. a babicka na hlidani na dvore a tak.

suny, tak to mate dobry dorozumivani.jasne, ze nam nedelaji dobre. proto nectu ostatni diskuze.
21. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
tak si kup novou, ale nevim, jestli tehu. zkus to.
21. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Suny tak si kup normální ale větší, do těhu ybch asi neinvestovala :unamused: . mě jsou ty moje naštěstí ok :slight_smile:
mabe, no možná proto že jsem se ani nepozorovala a až můj doktor se ptal nna pohyby tak jsem se na ně zaměřila. my taky bydleli s prarodiči a už to nejde. dědu te´d odvezli na psychiatrii a bude tam až do konce :unamused: a babi půjde ke tchýni, ale vy máte barák a to je jiný. my máme jen 2+1 a ten jejich pokj manžel přesdělá a budu tam pak s mimísem a je to neskutečná úleva že už je tady jen babi a za měsíc by měl manžel mít kšeftík na stěhování a bude půjčovat dodávku tak při tom přestěhuje i babi a manžel může začít s rekonstrukcí :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Mabe no jo to my se co se týče jídla dorozumíváme, jinak mě kope ale jak dojde manža tak přestane.
No s tou šprndou si to ještě rozmyslím.

Markét a vy máte 2+1 i s tím pokojem prarodičů nebo ted budete mít tři plus jedna
21. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
tak už jsem doma a po cestě z rpráce jsem se stavila na kočárky a už mám asi vybráno.-)..jen to musí přítel schválit, jen možná bude asi s barvou problém:grinning:
21. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
marki, s prarodici v 2+1 to bych asi nedala. my mame tripatrovy barak, v kazdym patre dva pokoje. my mame prizemi, svuj zachod, svoje koupelna, takze kdyz je nepotkas na chodbe, teda jenom dedu, babicka nechodi dolu, tak ses jak v byte. oni jsou spokojeni, ze nejsou sami, protoze sem tam volame tu sanitku a tak.

jak me picha v podbrisku vpravo asi kazdych 5 minut me pichne, tak uz vcera me tam jakoby skroukalo a tedka kdyz si tam chytnu, tak to citim to skroukani, ze by se mrskal mimisek? nevim, asi se moc pozoruju. Zadne velke bolesti nemam, takze je vse ok a zitra jdu konecne na tu ko
21. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
monako, ahoj, tak hod odkaz na netu, jaky sis vybrala. jsem zvedava. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
mony tak šup sem s tipem na kočárek.

mabe to je ono, to je malinký
21. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
suny, myslis, ale me tam picha, ze by me jakoby kopl lehce? vcera jsem myslela, ze jsou to vetry,ael neprdela jsem :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
holky jsou tam různé barvičky a ještě nevím přesně jakou chci, ale nejvíc se mi líbí tahle, ale ve skutečnosti není takhle křiklavá aby jste si nemysleli, když pojedete dolů jsou tam různe bravy. A ještě nevím jaky budu mít podvozek ten vybere asi přítel, jsou na výběr 3. Na těchto stránkách je vyšší cena, ale já ho můžu mít za 7.990,-

http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=7491&kategorie1=1&kategorie2=29
21. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
monako, pekny kocarek a to je cena za kombinaci, ze?
21. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Suny jo 2+1 i s nima :unamused: . tenkrát jiný východisko prostě nebylo ale te´d manžel říkal že 1. ledna bude byt volnej a nakonec se to vyřešilo nějak rychle a babi mluvila s tchýní a že je schopná se zbalit a jít hned :slight_smile: , ale kvůli posteli to nechánmme až manžel bude mít tu dodávku. babi je v pohodě a kdybych nebala těhu tak to neřešíme, ale aby jsme byli 4 a pes v 1 pokoji a ona taky v 1 je blbost :unamused: . jen byl problém kam s dědou a nakonec se to yvřešilo spíš samo a i babi se oddechlo :wink:
mabe tak to jo to je ok, my jsme tady od narození malýho a už se těšim na prázdný byt. přece jenom to bude větší pohoda a prostě všichni by jsme se nevešli, jen kdyby mimís v noci brečel tak s nim nemůžu být ve stejnym pokoji jako je Viki a právě že babi je ráda že bude bydlet s dcerou, přece jenom tady je furt sama, my zalezlí v pokoji a ona taky, max se vidíme v kuchyni :slight_smile: ty máš taky ko :slight_smile: , já taky. většinou 1 pohyby jsou strašně slabounký a někod to zamění s pohybem střev :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
ano když pojedeš dolů tak tam je korba, sporták a sedačka, ale byli tam hezké kočárky i nekombinované kdo nechce.
21. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
monako, uz sem to videla, podle me paradni kocarek i ta cena ok :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
dobra je nastavitelna rukojet, manza ma o 20cm vic. :slight_smile:

marki, i to pichani k tomu patri?
21. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
mony ten kočárek má kamoška akorát černo bílý a je moc pěkný. :grinning:
21. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
pchání ne :slight_smile: , ale to budou vazy jak se tam vš roztahuje, mě tam kolikrát tak píchne že si musim sednout ale mimís potřebuje prostor a přece enom je to pro tělo taky nezvyk tak pokd to nejsou křečče tak je to tak :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
marki, krece ne, jak jsem psala jednou do peti minut me pichne a pak chvilku nic. mozna je to i tim mestem. hodne jsem toho nachodila.

tak devcata, jdu si dat buchticku, koupila jsem si satecek s orechem a jdu si lehnout. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
mabe jj je to supr v polsku jsem viděla podobný za 7.000,- tak přemýšlím, že spíš připlatím a kdybych s ním měla nějaký problém, můžu ho kdykoliv reklamovat a nemusím jezdit do polska. Poradím se ještě s přítelem, ale já už mám v hlavě jasno:grinning:.

jojo ta rukojet je supr. A ty tu korbu můžeš klidně připnout naopak, aby třeba malému nesvítilo sluníčko do očí nebo tak:slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
suny je to možné po ostravě je taky vidím hodně jezdit, jinak jak jsem psala tato barva mě zaujala v tom obchodě na fotce není tak pěkný. Ale pokud by neprošla u přítele tak se mi líbí třeba ještě tyto

http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=7488&kategorie1=1&kategorie2=29

http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=7836&kategorie1=1&kategorie2=29

http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=7794&kategorie1=1&kategorie2=29
21. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
mabe to bude tím neboj se. zítra bude vše ok.
téééda mnam šáteček ted ujíždím na sladky a to jsem na to nikdy nebyla. :wink:

Mony je dobrej a docela velká korba vypadá hezky a dá se s ním lehko manipulovat. má myslím dva podvozky. různý můžeš si vybrat teda aspon tu v brně jo.
21. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
suny tu jsou na výběr tři podvozky, ale ten vybere přítel, on je přes tu techniku:grinning:. No mě hlavně cena příjde přijatelná. Tady stojí 7.990,- ....
21. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
To jo tady stojí asi o 500 víc ale je super jsem si ho zkoušela vozit a docela fajn
21. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahoj holkyy, tak jsme vzhuru. jezis, ja su prespana. vzdycky kdyz se poprve probudim, mela bych vstat, dneska jsem se otocila a lezela dal a jsem prespana
21. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.