• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe já jsem taky na chvili schrupla zas mi není nejlíp. přemýšlím jeslti s tou kamoškou půjdu ven ale měla bych no. bolí mě v podbřišku a nevím co to je.
21. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
suny, jak te boli v podbrisku?
21. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
ja uz to pichani nemam
21. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
No jako na ms nebo když máš jako zánět a mám takovej vodovej výtok, tak nevímjeslti je to od něho no asi jo. musím si asi na to něco dát. chjo teda
21. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
ty tema zanetama trpis, co? :unamused: urco se ti zvetsuje deloha. kdy jdes na ko?
21. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
mabe jdu 13.listopadu tak nevím. no trpím právě tak snad je to od toho jinak nevím fakt.
21. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
suny, a nechces zavolat dr.? co kdyz je to nejakej zanet? jestli se ti vytok nezda, tak bych mu brnkla, at se neco nepropasne preci jenom ko je az za 3 tydny.
21. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
to te nechce strasit, ale je lepsi se preptat
21. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
nee je to zánět tak nějak normálka vodovej to já občas mívám takže asi uděláme výplach nevím no. štve mě to ale už jsem to měla asi dvakrát a pak to přešlo.
21. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
a rikalas to dr., ze se ti to stava?
21. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
ne ale ono mě to pak přešlo tak nevím no

jsem vylekaná z toho dopoledne. apak si všímám všeho
21. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
tak se priste zeptej. a ted kliiid a odpocivat. urco te boli podbrisek kvuli roztahovani delohy. hlavne jestli to nejsou krece. ty krece ja znam, mela jsem je minule, to byl mazec a mimisek se drzel jeste tyden, ale to te nechci strasit.
21. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
mabe promin ale já o tomhle fakt slyšet nechci. a jestli se tady o tom chcete bavit, tak v poho chápu to ale chodit sem nebudu. mě to fakt dostává a vím že to myslíte dobře ale já jsem pak fakt rozhozená. jako dneska třeba. a to nechci. :frowning2:
21. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
suny, promin, vubec jsem to tak nemyslela. nech :frowning2: tela jsem te nijak podrazdit. uz mlciiiiiiiiiiiiiim. :zipper_mouth:

mas uz objednany nejaky ten kojici polstar? nebo jeste si o tom nepremyslela? Ja nasla dlouhej za 389Kc a premyslim, jestli si ho teda koupit nebo ne. :confounded: nechci mooc utracet.
21. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Mabe nepodráždila to nééééééééé. já to chápu vím že to myslíte dobře al ejá jsem dneska rozhozená z toho rána a ted se pořád pozoruju a bojím se.

Kojící polstář je prý dobrej ale na mě je moc drahej ale ty 400 se dají.
21. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
nasla jsem takovej obchudek http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/kojici-polstare/, tak nad tim premyslim.

a prihazuju jeden vtip na rozesmani:

# # # # Mladík jede v kupé s neznámou slečnou.
# # # # Když ho dlouhé ticho přestane bavit, osloví ji :
# # # # "Proč pořád mlčíte, slečno?"
# # # # "Mlčím, protože chci," odsekne slečna.
# # # # Mladík vyskočí a spráskne ruce:
# # # # Tak vona chce - a mlčí!"
21. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
jdu si skocit umyt hlavu a hned jsem zpet.
21. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Tak ten polstář vypadá dobře docela.

Vtip je dobrej. :grinning:
21. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
tak uz je hotove. :slight_smile:

tak ti hodim dalsi

Pár jde do lesa...
# # # # Ona: "Mám takový blbý pocit, že mě chceš přefiknout."
# # # # On: "Ani ne.!"
# # # # Ona: "Stejně mě přefikni. Ať se zbavím toho blbého
# # # # pocitu..."
21. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
tak jsem hodila novou foto pupka do alba (kdo by mel zajem :slight_smile: )
21. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
Tomu říkáš velký břicho????? tak počkej až konečně :angry: najdu ten kablík k tomu fotáku a uvidíš co je to pupek. mám 8 kilo tahoře a to jsem v půlce chjo teda. zas mi začíná být nějak slabo už jsem fakt nasraná :angry:
21. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
suny, me to teda pripada jako velky bricho, tobe ne? je me to lito, ze je ti tak slabo. holt, nekdo ma tehu takovy a druhy jiny. nekdo si to vyzere se vsim vsudy a nekdo ne. :confounded:
21. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
pujdes s tou kamaradkou ven? mozna by ti to udelalo dobre.
21. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Mabe ona se ještě neozvala víš takže asi ji do toho něco vlezlo už si na to zvykám. :frowning2:

No je to větší bříško ale až jeslti teda uvidíš to moje mega břicho tak padneš smíchy. :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Mabe ty máš vlastně dneska o zábavu postaráno že? jdete na ten basket.l

No já si to těhu vyžírám se vším všudy ale je to fakt že prostěkdyž je miminko zdravý je mě to fakt fuk teda není ale zkousnu to co nadělám
21. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
jojo, za hodku prijede manza a jedem na basket. uz sem mu udelala dva rohliky s majkou a koblizek sebou.

presne tak suny, pokud je mimisek zdravej, tak prezijem vsechno :wink:
21. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
jojo tak zas dneska budu doma sedět jak pecka no ale co už no. je mě slabo ale třeba venku by mi bylo líp nevím
21. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
to je důležitý mít sebou jídlo to já mám taky všude bez toho se nehnu. :wink:
21. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
ja jim tedka a beru si sebou piti a koblizek :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
to chválím co kdybyste dostali hlad že? a jak dlouho tam tak býváš a kde to vůbec je?
21. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.