• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, tento tyden mam toho moc, ale pak se muzem domluvit pristi tyden a jit ven spolu. co na to rikas? klidne dojedu k vam a pujdem na chvilku na vzduch
21. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
prvni liga chlapi brno hrajou na kounicove. zapas je cca 1,5h pokud neni prodlouzeni.

muzes mrknout na koho jdu. zadni fesaci, ale ty tela jsou pekny, namakani, .... :grinning: http://www.basketballbrno.cz/a-tym/
21. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
a kde je ten tvůj?????

No klido můžeme záleží jak ti bude.
kamoška psala že dojde později, že tady ještě není tak nevím možná večerní procházka
21. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
muj nejhraje nejvyssi soutez v CR :slight_smile: . hraje mestskou ligu. ale jak jsem psala, tak me to neva, i tak hrajou kluci dobre. v patek maji prvni zapas, uz se tesim. takze mam dva kluby na ktery chodim. i sem tam jdeme na baby, mame v brne dve druzstva. :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
suny, tak se pak kdyztak domluvime
moje švíca taky hrála dlouho první ligu myslím dorostenky za Imos ale pak si posrala koleno. je jí škoda byla fakt dobrá
vidis, takze taky znas prostredi basketu :slight_smile: . ja to fakt hodne zeru, vic nez manza, kterej to hraje. oni to maji s klukama jako konicek ne jako povolani.
21. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
To je fajn si takhle jít na zápas si zafandit je to super když tak vypadneš a nemáš čas přemýšlet nad kravinama jak já.
21. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
jojo, ja su nekdy sprosta jak kanal, piskam, rvu.... :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
No to já jsem taky ale jen když jedu jako spolujezdec v aute jinak ne.

Aspon to ze sebe dostaneš. chjo zase se nudím a fakt už mě to neba.
21. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
suny, a uz mas namyslenej kocarek a tak?
21. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Jojo to už všechno mám jen přemýšlím kdy ho půjdeme objednávat.

Musím to dát všechno do albíčka.
21. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
suny, tak vidis, rikas, ze nemas co delat, ale dluzis nam fotky :wink:
21. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
tak sup najit kabel....
21. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
ten jsem hledala a ani nevím jak vypadá takže budu muset počkat na manžu.

Ale mám toho docela hodně na focení i když si mylsím že věcí moc nemám ale třeba po tom zítřku mít budu nevím.
21. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
tak budu na to cekat. :slight_smile: ja uz bych taky chtela jet pro ty oblecky,ale tento vikend to asi jeste nebude :confounded:
21. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
no jo já manžu dneska přemluvím at ho najde máme tady takouvou splet kabliku a nevím kterej to je manža děla v elektru tak asi víš proč to tu tak máme :wink:

No chci to všechno nafotit to je fakt no. a sepíšu si co máme abych to měla na zítra kamoška říkala že mě s těma věcma jako myslím s velikostma poradí páč nevím o čem je řeč
21. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Už se zase zatáhlo chjo žádná prohcázka se asi konat nebude.
21. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
suny, pekne si udelej pripravu :wink:

nemusi z toho zatazeni nic byt, treba jeste pujdete.
21. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
No uvidím motá se mi hlava achjo podle mě fakt trpím na ten tlak v těhu ho mám sice dobrej a le furt nižsí tak to možná bude asi tím já nevím a jsme dneska taková jako že mi je všechno fuk.
21. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
suny, tak to je proste asi tehu. s tim se asi budes muset smirit. :confounded:
21. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem zpět z Utz, bylo to krásné a vše je v pořádku...pan doktor stále opakoval, výborně, takhle to má vypadat :wink: Jsme si oddychli :sweat_smile: :dizzy_face:
Jinak musím zítra odpoledne ještě na klasický Utz a pro recept na magnesium v tabletách.

Ovšem nemůže být pořád dobře, takže mě chytla bolest na pravé ledvině a už se ani neohnu,při ležení i sezení trpím, takže jsem si koupila léky (které se v těhu můžou) a snad to pomůže. To mám z toho, jak se v noci odkopávám a pak mám úplně studené záda :pensive: Při čůrání potíže zatím nemám, tak snad jsem to zachytila v začátku. Máte s tím někdo zkušenosti, co pomáhá?
21. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jsem zpět, byla jsem s kamoškou a její malou, je to pěkný raubíř:slight_smile:

luci gratuluji ke kontrole :dizzy_face:

hodila jsem fotečku s bruškem do alba :grinning:
21. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: bříško je super :dizzy_face: fakt krásný pupík :wink:
Já jsem dneska byla ještě u ségry a dostala jsem ohřívačku na lahve, vaničku a zase nějaké oblečky :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Luci no za ty dva tydny tam moc rozdíl vidět není:slight_smile:, ale už si připadám jako koule:grinning:

jojo je to fajn, když máme možnost si od někoho pujčit ty věcičky. Já budu mít nakonec pujčené od přítele sestřenice ten monitor dechu, tak jsem ráda, že nemusím kupovat:slight_smile:. mě už toho moc nechybí, ještě jen povlečení do postylky, vanička a do toho ten držák, kočár a kosmetika. Pokud jsem na nic nezapomněla:slight_smile:
21. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
ahoj holky,copak noveho?nedocitam :slight_smile: tak se pochlubte

luci,gratuluju k uspesne kontrole :slight_smile: :wink:

mona..krasny brisko,fakt moc :wink: :wink:
21. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
carcul děkuji moc, jinak nového není asi nic. A co u tebe?? :slight_smile:
21. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
mona..no u me vubec nic..jen ze jsem si vcera koupila tehu kalhoty :grinning: a jsem z nich nadsena..

jinak ted odpocivam a pak asi pujdu neco varit
21. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
a postylka ete nedorazila :frowning2: a taky mi to nedalo a uz jsem objednala to povleceni :slight_smile:
21. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Moni, tak to máte super :wink: My ho dostaneme od našich na vánoce. Já jsem strašně ráda, že můžeme něco podědit, ale je fakt, že už to pomalu nemám kam dávat...I když spousta věcí je už docela jetá, ale bydlíme na baráku a mimčo bude určo pořád, jak čuně, takže je mi to líto vyhodit, určo to užijeme :wink: :grinning:

Ahojky Car, děkujeme :slight_smile: Mě akorát trápí ty prochlazené ledviny :rolling_eyes: Snad ti nedojde do fáze, kdy budu muset užívat antibiotika :frowning2: A co je nového u Vás? :wink:
21. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.