• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe já mám taky ordinaci ale psát si můžeme mě to taky moc nebere. :frowning2:
8. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
ok, tak co me napises? :grinning:
8. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
proc nemas tt u jmena? nechces?
8. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Cokoli ale ordinačka mě nebaví, jsem se na ni těšila a je to o ničem. jooooooo zážitek z rána, jsem se ráno probudila a na prostěradle flek tak 3krár3 cm. manža se začal řehtat že prý slintám a to bylo normálně z prsa. nechápu to do tedka
8. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Myslím, že suny psala, že pověrčivá či co :wink:
Tak holky, papa kdyžtak zítra a dobrou
8. zář 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
Mab nechci to zakřiknout i když vím že na to ma si nezáleží. no ve čtv jsme 16tt

Mony dobrou noc

BOjím bojím toho čtv když se blíží taková kontrola tak prostě zmatkuju ve všem.
8. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
já se ještě docela dívám na ordinačku, sice už to není co to bejvalo, protože je to furt na stejné brdo...
Holky od té doby co mi řekl, že budeme mít kluka tak farám nad jménem a nic mě nenapadlo :confounded:
8. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
m.o.n.i. ahooj

suny, ja mam historku taky dobrou. nase holcicka - kokr 16 let. jeste je dobra, ale po jidle musi jit hned ven kakat a sem tam to nevydrzi. preci uz je stara, ale je schopna, kdyz ma rapla, tak beha. a ona posledni dobou, kdyz ji nasi nechaji dlouho doma nebo se ji neco nelibi, tak se pocurava do postele mamce, ale neni to uplne moc, ale jenom tak. tak me mamka dneska rikala, ze skrabala v kresle, tak ju mamka sprdla a ona za se na truc pocurala do postele. takze zas tak blboucka, jak jsem si myslela neni, je pekne vychcana. :grinning:
8. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
suny, diky za info - nezakriklas to. jsme na tom stejne. ja po tech 4tydnech mam obrovskej strach. jdu az na 10:45 :confounded:

moni, jojo jmena. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahooooj holky...

mona,gratulace velika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a co jinak noveho holky??
8. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
carcu, ahoooj. nic noveho, cekame se suny na kontrolu ctvrtecni a nerviky jsou na pochodu
8. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
no jo ti pejsci to je taky případ sám pro sebe oni si prostě ochočí nás. a ne my je to je jasný.
My máme německýho ovčáka 5 let jí budou v říjnu. a ta nás má tak vycvičený. je to mazel.

Mony my jména už máme tak jsme v klidu tak mrkni do kalendáře a navíc si to dej k příjmení a je to.
8. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
suny, presne tak. ze zacatku ji tatka nechtel a ted je to jeho holcicka. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
no jasný pejsek si vždycky omotá každýho.

ta kyčla mě asi upadne.

tak jdeš ve čtv nakupovat???? po dobrém výsledku???? :grinning:
TEn pusenský je hroznej ale je mi ho líto jsem ho začla mít ráda. a ted tohle
8. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
suny, presne tak. jestli to dopadne dobre, coz by melo, zadny problemy zatim nejsou, ale u MA nikdy nevis. pryc s negativnimi myslenkami. tak uz neco drobeckovi koupim, i kdyz nevim pohlavi, tak neutralni barva. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
holky,kontrola dopadne super :wink:

jinak ja cekam na vysledky z genetiky,tak cvrcek musi byt v poradku :grinning: a pak mu za to hned neco koupim
8. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
jasný no já se bojím aby ty výsledky dopadly dobře. kdybych je aspon věděla hned ale bude to trvat.
Hrůůůůza. už bych taky nakupovala. :wink:
8. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
me ta ordinace nejak pomalu bezi.

uz abych mohla chodit cvicit s tema zadama nebo aspon teda plavat. pred tehu jsem chodila k fyzioterapeutce. hodne me pomohla bankovou masazi a ruznyma jinyma metodama.tedka mam pauzu, asi by to nebylo vhodny. nevite, jestli pozdeji muzu jit?
8. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
carcu, jak jsem psala, verim, ze bude dobre, ale .....
8. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
No jjá nevím já bych spíš asi chodila na cvičení, určo ne na masáže nevím no.
Ale záleží na tobě.)
jako že ti to pomalu utíká, že je to nuda?
8. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
holky,tak od 2.trimestru muzete na tehu masaz :grinning:
8. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jo? já většinou co jsem šla na masáž tak mě pak boleal hlava dva dny a záda v jednom ohni tak že asi byla špatně provedená nebo nevím.

Car ty jsi teda v 17 nebo mín?
8. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
suny, co je nuda? nejak nerozumim.
uvidime s tema masazema. ted jsem si dala koblizek.
8. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
car děkuji moc, nečekala jsem to :slight_smile: ... Ale je to tak, ted mám jen strach s tím žaludkem, tak snad příští týden se objeví :unamused: ...a co ty? ještě jsi nebyla na kontrole? Že by ti potvrdili to co ti řekli?
8. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
holky, co pijete? ja fakt nevim. tedka sem si dala bublinkovou vodu a navaluje se me. sakra, asi za chvilku ten koblizek vyvrhnu. jinak dzus - moc kyselej aji ovocny caje sem tam kysely.
8. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Holky já se nějak nechytám, car něco špatně co ti měli potvrdit?
No Mabe jako ýe ti to pomalu utíiká ordinace znamená že je to nuda nebo jak jsi to mylsela?
8. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
jo, je to dost nuda a ta moravkova s tim flintou - hruza. to jsou kecy.
8. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
suny já myslela, jestli jí potvrdili pohlaví, však víš :grinning:

mabe já piju vodu se štávou a jsem spokojená...
8. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
mona-zaludek urco bude :grinning: ,uvidis..a jinak jdu az po 20.zari :frowning2:

sun..nene ete jsem 16tt(jsem 15 plus 4)a ukazuje mi to debilne,pritom TP mam 24.unora-coz ukazuje dobre,tak nechapu...jinak monca myslela,potvrzeni pohlavi vis
8. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
to jsou zase temata - potraty atd. :confounded:
8. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.