• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci..hodne pi cistou neperlivou vodu nebo caj...a kup si suseny brusinky a basti je...
trpim na mocak i ledviny od mala a posl.dva roky na casty zanety ledvin a i pri blbym nachlazeni nebo jen kdyz malo piju me boli ta jedna(jsem skoncila v nemocnici s tou jednou s hodne tezkym zanetem)..ale timhle se to da celkem podchytit...jinak pak mam vychytany leky co pomahaj ale v tehu se asi nemuzou
21. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Car, jsi zlatá :slight_smile: zítra nakoupím brusinky a budu dlabat :wink: Jinak já si koupila Uroval a ten se v těhu a při kojení může :wink: Horečku nemám a při čůrání zatím taky dobrý. Jak poznám, že je to silný zánět...abych něco nezanedbala, víš? Mám z toho docela vítr :confused:
21. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
carcul neboj všechno ti dojde:slight_smile:

luci tak to jsme na tom stejně mám toho tolik, že bych potřebovala ještě jednu skřín:slight_smile: a nebo spíš udělat pořádek ve skříni v obyváku:slight_smile: taky tam mám starší kousky, ale určitě se to užije. Jestli ještě to dítě bude po mě tak bude určitě jako čuně:grinning:
21. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
luci,ver ze silnej zanet poznas(ibalgin 600-tri za sebou nepomohli,tyden me to palilo,mela jsem bilkovinu v moci(takovy slemy) a ta kolika(v nemocnici mi rekli ze uz mam za sebou takovy mensi porod) a ja debil jeste prisla az po a to uz sem temer nemohla ani chodit-pocit jak kdyz se ti trhaj vnitrnosti(trpela jsem jak pes,ale mela jsem dr pokrk a myslela jsem ze se to zlepsi)-jinak i jinej zanet ledvin mirnej(ty preleci doma,taky poznas-problem moceni,hrozny bolesti ledvin,slemy v moci..leci se pak antibiotikama)..pak muzes mit jen mocak-problemy s mocenim,paleni...jinak uroval je vytazek z brusinek a musim rict ze mi vic pomahaj ty suseny(kup si nkolik balicku)..ale jestli si jen pristydla tak te proste jen poboliva a zadnej zanet(kdyz nemas jiny problem),to se stava..me od ty koliky poboliva ledvina kazdou chvilk-staci fakt ze jen malo piju pres den a uz boli(a neni to zanet)...
21. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
chjo ,my nemame co podedit :frowning2: tak hold koupime :grinning:
21. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Car, děkuji za rady :wink: já jsem to nikdy neměla a fakt se toho bojím. Moje ségra musela v 5 měsíci těhotenství užívat na zánět a bílkovinu v moči atb. a dlouho se toho nemohla zbavit :frowning2: Snad jsem jen prochladla a ty močové cesty budou v pohodě :pensive: :wink:
21. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
luci,rikam papej brusinky a hlavne hodne pi aspon tri litry...nejlepe neper.voda...a zeptej se v lek.jestli maj nakej caj urologickej kterej muzou tehule..
21. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
jo a jestli bude nakej ten urol.caj pro tehule davej si tam na spicku noze jedlou sodu...zabranuje usazovani bakterii na moc.cestach(aspon trochu)
21. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Car, já jsem se ptala i na ten čaj a obsahuje hodně bylinek a já jsem alergická, takže žádné bylinky ani čaje s jejich obsahem nemůžu, obzvlášť teď v těhu :unamused:
21. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
luci tak kdyz to das i do normalniho nebo ty vody tak si myslim ze s tim taky nic nezkazis
21. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
holky tak to vám vůbec nezavidím, nebude to nic příjemného. :frowning2: Já jdu v útery do poradny tak doufám, že ten čípek se nezracuje a nebude s tím problém.
21. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Zdravím :slight_smile: nedočítám, jsem utahaná jak pes, tak se mi nechce. Se těším do hajan :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
moni ahuuj

mona..urco to bude dobry :wink:
21. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
carcul taky si říkám.:slight_smile:

ahoj moni tak co drakiada?? já se byla dneska podívat na kočárky do světa kočárku....
21. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
mona a vyhlidlas nejaky?
21. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Moni my tam nebyli, nebyl vítr tak by mu drak nelítal a navíc kdo by sním lítal, já určitě nemůžu, tak jsme jeli domů a přijela mamka, před chvíli odjížděla. :slight_smile:
A vybrala sis nějaký?
21. říj 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul ano i jsem si zamilovala jednu fajnou barvu, ale ještě jí musí schválit přítel:slight_smile: je tam na vyběr ze tří podvozků co taky přítel vybere a mě se líbí tato barva, ale ve skutečnosti není takhle křiklavá je moc hezká.:slight_smile:

http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=7491&kategorie1=1&kategorie2=29

http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=7809&kategorie1=1&kategorie2=29

http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=7808&kategorie1=1&kategorie2=29

když pojedeš dolu tak jsou tam na výběr různé barvy.
21. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
hezoucky kocarek a fakt jsou tam nejaky moc hezky kombinace barev..a jaky chces podvocek?ta zuzena ctyrkolka(trojkola s dvojitym koleckem)vypada pekne
21. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
moni aha tak to je škoda....... jojo líbí se mi tam ty kočárky a jsou tám různe barvičky hezké. Zatím mám favorita, ale ještě si to bez tak rozmyslím:grinning: jinak stojí 7.990,-
21. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
carcul to nevím jaký, musím se poradit s přítelem. Říkal, že podvozek si chce vybrat sám:grinning:, prý aby se s tím všude dobře jezdilo, takže spíš se bude dívat na kolečka.
21. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Moni moc nás to nemrzelo :wink: Kdo ví, jestli by malý draka sám pouštěl, to asi né, někdo by musel sním a já nemůžu, to se musíš rozutíkat aby Ti lítal a dneska nebyl ani vítr tak by z toho nic nebylo :slight_smile:
Jak dojede tatínek, tak sním půjde pokud bude počasí.
Kočárek je hezký.... A tady ten mají i ve špalíčku?
My asi zůstanem u té Cortiny, uvidíme jak dojede se spolu podiváme na kočárky a pak se rozhodnem, ale zatím vede nejvíc ta Cortina :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni ano, ta prodavačka mi dala tuto stránku, ve skutečnosti i ta barvička vypadá o hodně lépe. Jak jsem ji viděla tak mi hned padla do oka, ale na netu je moc křiklavá. Paní říkala, že si můžu z toho netu vybrat jakou chci barvičku a že by se to objednalo.
21. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Tak to je supér, hlavně at není moc křiklavá na to jdou mušky a různá verbeš :grinning:
21. říj 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
Normálně tak jak jsem dnes hotová, jsem dlouho nebyla :unamused: Čekám až malý usne a jdu hned taky..... :pensive:
21. říj 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
moni a v kolik maly usina?
21. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
moni já docela taky, dneska jsem celý den chodila venku. Musela jsem využít pěkného počasí a bolí mě docela záda a hlavně mi už vadí sedět za pc s tím bachorem, bolí mě z toho žebra šíleně. Tak se za chvilku natáhnu k telce a budu se dívat na modré z něba. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Car chodí jak kdy, většinou do 9 spí. Ale chodí i odpol. a spí tak do půl 4.
Moni já bych taky nevydržela sedět, sedím chvíli a jsem hotová, tak u notase většinou ležím :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
moni,ja taky u nej lezim :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
to se vám machruje s notasem:grinning: já mám pc, notas ne:slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Moni, ten kočárek je moc pěkný :wink:

Car, ještě jednou díky za rady :slight_smile: Doufám, že se to nerozjede :confused:

Holky, kupujete tu podložku do vaničky? Jsou nějaké univerzální? Ségra to do vaničky nepoužívala, tak si s tím nevím rady :sweat_smile: :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.