• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci-ja asi koupim tu penovou...

mona :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Luci já jí taky neměla a v pohodě jsme malého koupali, jednou rukou jsem ho držela a druhou umývala, bylo to supér, takové prtě umývat :slight_smile: Ted nevím, ale asi spíš né, zase pak bude ve vaně a tam bude mít lehátko, ale do vaničky nic nepořizujeme :wink:
21. říj 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahá :slight_smile: My vanu nemáme :confounded: tak musíme koupat v malé vaničce :wink:
21. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Máte sprcháč jo?
21. říj 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
ahojte, devcata, tak dneska je den D. V noci jsem byla 4x curat a zdaly se me sny o mrtvych zviratech (moje andulky, ktere uz nejsou a tak), pak o tom,ze jsem na zachode zacla krvacet a jedno postizeny dite bylo ve snu. Ja su z toho magor. :confounded: Uz jsem teda nervozni. Za hodku jdu. :confounded:
22. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj Mabe, drž se kočko myslím na vás ale bude to dobré, neboj se. i když já měla strach taky. ale fakt určo vše dopadne ok.

Mrzí mě že tu nebudu že se tu zprávičku nedovím hnedka jak sem příjdeš. :frowning2:
22. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Mabe co se děje? Máš poradnu?
22. říj 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mony jojo dneska se Mabuška možná doví co to je :slight_smile:

Mabe nebojse. určo to bude ok. jinak by jsi tak nejedla ne?? :grinning:
22. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahááááááá, tak to je supééér... Mabe držím moc palečky at víte pohlaví :dizzy_face: Neboj vše bude v pořádku, ale chápu Tě před poradnou se taky vždycky bojím i když nemáme čeho, mimíška krásně rostou :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
suny, a kde budes? ja tomu verim, ale vsak vis.

moni, mam poradnu presne tak i s prohlidkou. takze vysetreni a UTZ.
22. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Mony já mám co říkat :grinning: jsem se minule klepala jak osika i v čekárně takže chápeme že??? :grinning:
Ale bude to ok a možná se dovíme nějakou novinku že tu přibude princezna?????
22. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
No někdo to prolomit musí, není možný, že samí kluci, tak snad to bude mabe :dizzy_face:
No já i když cítím pohyby, tak i přesto jsem nervozní a ještě jak jsem na té koze ona čučí do té obrazovky a divně se tváří a pak řekne, vše v pořádku, no mě by v tu chvíli trefil šlak :grinning: Vždycky si myslím, že to dělá schválně nebo se tak tváří pořád :confused: :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
Mony no já čekám že to prolomí Mabe.
To sou doktoři.

Mony prosba, stávalo se ti někdy že tě sem tam píchalo v konečníku???
22. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Mabe já jedu k té kamošce se podívat na nějaký věci pro malýho
22. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Suny v konečníku mě nepíchá mě sem tam píchá dole .... no víš kde :grinning:
Ale píchnout Tě sem tam může všude si myslím. Pokud to není bolestivé a časté.
J ty se máš, tak pak dáš foto věciček co sis vybrala :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
neee bolestivý to není, to ne a je to sem tam no.
ale před týdenm bylov še ok takže to by se nestalo jen tak něco hned.jo tam? tak tam to občas taky. jsem měla dneska křeče v břichu a pak jsem šla na záchod a prděla jsem jak hrom tak sjemse začla smát :grinning:

Mony snad už to albíčko rozšířím už mě to štve.
22. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
suny, me sem tam picha v konecniku, ja si myslim,ze to ma z toho zeleza. a ty pokud mas zacpu, tak si myslim, ze je to ok.

holky, tak pekne dekuju, ja si tam teda pujdu sednout. :confounded:
22. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Mabe drž se moc na tebe myslíme i s kubíčkem. tak snad se sem dostanu brzo abych se dověděla co a jak ale nejdřív tak ve 4 chjo.

Já se bojím té cesty, nerada ted jezdím autem.
22. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
suny, a kam az jedes autem?
22. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
holky, tak ja jdu.
22. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Mabe neboj, vše bude v pořádku :slight_smile:
Suny pokud máš zácpu a často nechodíš na záchod, může to být i tím.
Suny neboj, jak si sedneš za volant, tak ta nervozita z Tebe spadne, než když tam vlezeš, v autě je to jiné to zvládneš :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
Mabe do hrušovan. ale v poho.

ty ted mysli na vás. tka se drž a myslím na vás. papa :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Mony on řídí manža. chjo.

ale v poho. monyyyyyyyyyyyy našel se kablík k fotáku takže budu fotit. třeba dneska něco vybereme. tak my jedeme tak papa
22. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Holky papa
Já jdu do banky. :confounded:
22. říj 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky, tak já až ted vstala, včera mi psal kretén (šef), že mám do pátku volno. Tak jsem si dneska alespon pospala.

holky začinám mít pěkný problém s močákem. Ještě to není taková katastrofa, ale když smrkám tak to mám na krajíču a nebo si cvrknu a včera jak jsem si pčikla tak jsem si docela dost cvrnkla :frowning2: , jsem z toho neštastná, že to bude jenom horší. :sweat_smile: :frowning2:

mabe držím pěsti:slight_smile:...jinak já tipuju u mabe holčičku, dneska se mi o tom zdálo a tak to musí být už konečně holčička:slight_smile:
22. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Tak já ted došla a jsem pěkně zmrzlá, hlavně ruce už budu potřebovat rukavice a ráno v autě ani nemluvím, měla jsem je jak led :grinning:
Moni :grinning: :grinning: :grinning: Tak to nejsi sama, já mám kapku na kalhotkách i po čůrání :grinning: Né, že bych se špatně utřela, ale jak si třeba sednu tak to cítím :grinning:
22. říj 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni takže v tom nejsem sama?? :grinning: já už začala přemýšlet jetli jsem normální. ono je i nejhorší když to pořát držíš a pak máš pocit, že nedoběhneš na záchod. A když si na ten záchod sedneš tak ti to pořádně ani nejde. No je to hnus:-/.
Jinak moni nemá být mimčo ted někde výš v bříšku?? Já mám pořát pocit že ho mám v podbřišku a jak sedím a zvednu se, tak mám někdy pocit že vypadne :sweat_smile:
22. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
:wink: ahooj holky
22. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
ahoj carcul:slight_smile:
22. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Já měla noc docela v pohodě, akorát mě ještě trochu bolí ty ledviny, ale užívám léky a koupím si ty brusinky, tak snad se to zlepší...

Mabe, myslím na Tebe :dizzy_face: vše bude v pořádku :wink:

Já jdu na Utz v 15 hod., vlastně mi bude kontrolovat jen čípek, takže budu mít jen ten spodní Utz :pensive:
22. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.