• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
ahoj luci, a ty jdeš jen na prevetivní prohlídku toho čípku? Nebo máš nějaký problém?? mě ho minule kontroloval, když měl podezření, že ho mám kratší.
22. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Mona, já to mám taky tak...vždycky, když si mám kýchnout, tak už vím, co příjde...takže bez slipovky už nedám ani ránu :pensive:
22. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Mona, já jsem mu včera na tom velkém Utz říkala, že mě poslední dobou píchá dost v děloze...tak jako by mi tam někdo píchal jehlou...šahal mi na podbřišek a říkal, že děloha je klidná, ale že se mám dneska sztavit za ním do ordinace a mrkne na čípek, tak mám trochu strach :frowning2: On mi včera ten Utz dělal ěkde jinde, nebyl tam ten vnitřní Utz, tak musím jít dneska...a taky mi vymění to magnesium, dsotanu ho v tabletkách.
22. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Aha tak at ti to dobře dopadne :dizzy_face: ..já jdu v útery na kontrolu, tak taky věřím, že se od poslední KO nic nezměnilo a je vše tak jak má být. :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Moni, taky Ti moc přeju, aby Ti to dopadlo taky dobře :wink: :slight_smile: On mi sice říkal, že si myslí, že to nic není, že ty potíže budou čím dál častější, obzvlášť pak ve třetím trimestru. Ale že na mě pro můj klid raději mrkne :wink:
22. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
luci jasně lepší se preventivně kouknout, než aby se to podcenilo:slight_smile:...mě taky dělal jen preventivně vytěry a vidíš měla jsem tam nějakou menší bakterii, tak ted to musím léčit. Takže nikdy není zbytečné, když se na tebe koukne ještě jednou:slight_smile:
22. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Moni já nevím, ale mimčo je tam kde má být. Mě často kope dole v podbříšku, tam nejvíc.
Sem tam cítím jak kopne uprostřed, ale to málo. Tak si myslím, že je to ok. Ono jak miminko roste tak rostě nahoru né dolů, tak je dole :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni tak snad je to ok a je to jen blbý pocit:slight_smile: , ale někdy mám fakt pocit, jako by měl vypadnout:grinning::grinning::grinning:
22. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Moni já cítím taky někdy hodně tlaky ve spodku, kolikrát si taky říkám, že je nějak nízko, ale to je jen pocit, mimčo tam roste :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni :grinning:

holky začiná mi pěkně téct to mlezivo. Je to takové zvláštní:slight_smile:...Dneska musím do školy, vůbec se mi nechce, tak snad to tam nějak zvládnu.

luci a co ta tvoje škola? Už se to nějak vyřešilo???
22. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpet. Kontrolu u dr. dopadla v poradku. Srdicko tluce, deloha vypada dobre. Ale ty tripple testy jsou na hovno. Mam zvysenou hladinu AFP, takze moznost 1:320 rozstepu. Sakra, jsem z toho mimo. Vim, ze ty testy vychazi falesne pozitivni. Nemela jsem tam chodit. Ted musim na ko na genetiku. Ten NT screening me vysel negativni uplne suprove. Nic na UTZ nenasvedcovala jakekoliv vade. Snad to bude ok, ale dr. mela pravdu, kdyz rikala at tam nechodim. Sakra. :frowning2:
22. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Mabe, neboj, opravdu jsou většinou falešné ty výsledky a když NT vyšel suprově, tak uvidíš, že to bude v pohodě :slight_smile: Neboj.....
22. říj 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
mabe neboj určo to bude v pohodě, ještě když víš, že vychazejí falešně negativně. Jestli u vás roštěpy nejsou tak to bude v pohodě uvidíš. :dizzy_face: A co pohlaví jsi se dozvěděla???
22. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Musím, tak zatím pa a mabe v klidu, vše je v pořádku, jen vyšli falešně.
22. říj 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
holky, fakt si to myslite? :frowning2:

pohlavi nerekla, protoze ma spatnej UTZ, takze az u Vlasina.
22. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
nejsou v rodine rozstepy. a s manzou jsme byly pred timto tehu na genetice a vsechno ok.
22. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
mabe no vidíš, pokud jste oba dva v pořádku a roštepy v rodině nejsou tak určitě to je ok. :dizzy_face: ...Co to je u Vlasina?:slight_smile:
22. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
aha, to je v genetickem centru jenom specializovany dr., je to kapicita.
22. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
ja se asi zblaznim
22. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
a kdy tam jdeš???a to tam jdeš kvůli těch triplu??
22. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
musim se tam tedka objednat. uvidime, kdy me objednaji, ale melo by to byt do toho tydne, 14 dnu
22. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
mabe tak jak tam budeš volat tak řekni, že by jsi chtěla co nejdříve pokud to půjde, at se zbytečně nestresuješ. neboj určitě je vše ok.
22. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
monako, diky za povzbuzeni, ale...

rikam si, co uz me zbyva, stejne to neovlivnim a kdyz se budu nervovat a neverit, tak mimiskovi moc nepomuzu. nechodim do prace, abych se nenervovala, tak to musim dodrzet. byla jsem za mamkou v praci, hned po ko, a to jsem nemela delat, ta brecela. vim, ze ma taky strach, ale ja potrebuju podrzet. manza je presvedcenej, ze je vse ok. tchyne taky, rikala me, ze dve z prace to mely taky a vse je ok. musime verit.
22. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
mabe jsem ráda, že to tak bereš. Taky jsem přesvědčená, že to nic není a je vše tak jak má být, určitě věř svému mimiškovi.:slight_smile:...by měli ty trppel testy zakázat :angry:
22. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
ja se tlucu do hlavy, proc jsem tam sla, ja krava blba
22. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak jsem objednana na pondeli 10:20h, kvuli tomu, ze odebiraji plodovku. Rikala me, ze se po geneticke konzultaci muzu rozhodnout jen pro UTZ nebo i pro plodovku.

Jsem rada, ze pujdu tak brzo a zaroven mam strach.
22. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
mabe ted už je to jedno, prostě to tak mělo být.

Já smažila housky k polívce a uplně jsem spalila tak větrám celý byt, brrrr :angry:
22. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
monako, ja si taky musim udelat jidlo, ale nemam hlad nejak. vecer pojedu k nasim se trosku uklidnit, aspon doufam. manza bude pryc, tak at tady nejsem sama. zitra vecer jdu s manzou na basket a v sobotu dalsi aktivity i v nedeli, takze se do pondelka zabavim.
22. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
mabe-ahoj mrzi ma to teras jedna holka co sme vjednej teme uz od zaciatku zalozenia vsetky spolu tak mala tiez zle vysledky a rozmysla ci pojde na plodovku nakolko je tam risk :frowning2:
22. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
moni ahoj, ja na plodovku asi nepujdu. uvidime, co me rekne na te geneticke kozultaci. ale je to velkej risk. ja mam tu hladinu zvysenou me rekla dr. takze nic asi katastrofalniho - jenom jednu hodnotu. ja sla na ty tripple testy az na konci moznyho terminu, trosku nachlazena, no uvidime. jdu uz v pondeli, takze se nebudu snad nervovat dlouho. musim verit.
22. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.