• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe-hlavne sa nenervuj mimisek to citi vsetko a bud v klude viemze sa to lahko pise ale musime sa aj premoct kvoly tim malym uzlickom :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
uz zacinam byt trosku klidnejsi, ctu o tom tedka na netu. na plodovku me neposlou, protoze rozstep se da zjistit z UTZ. genetiku uz mame pred tehu a ta je ok, takze geneticka me asi vic nerekne. a riziko 1:320 neni vubec nic podle diskuzi.
22. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
mabe-no vidis tak sa neboj :wink:
22. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
moni, diky. ale aby to nebylo plany utesovani,ale verim tomu,ze to bude ok.
22. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Mabe, mrzí mě, že se teď musíš stresovat, ale jsem toho názoru, jako holky. To, že vycházejí falešně se všeobecně ví a pokud ti vyšel NT v pořádku a ten je moc důležitý, tak to bude všechno, jak má :wink: Drž se, bude to dobrý :wink:
22. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
luci, ahoj, diky moc. ja to taky vim, jak vychazi. nevim, proc jsem na to sla.... :confounded: ted o tom furt ctu a jsem klidnejsi.
22. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Mabe, ty tripl testy jsou fakt děsný... Vše máš v pořádku tak na ně se neohlížej a bude to dobré i na genetice :slight_smile:
Holky malý má zas kašel :frowning2: Učitelky mi dneska říkali, že kašlal celou dobu bez přestávky, že jedna z učitelek ho furt hlídala až měla strach, že má něco na průduškách či co.
Tak jdu zítra sním k dr. a pokud mi zas napíše ta kráva jako vždycky stoptussin, tak už se naseru a řeknu jí at mě pošle na rentgen nebo krev a dá mu antibiotika. Ať to řeší , protože na ten kašel trpí docela dost, takže mám radost :cry:
A to zítra musíme na hřbitov dědečkovy, má narozeniny, tak mu odnést kytičky s rodinou, tak snad nebude moc zima.
22. říj 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
moni, ja vim, ze me to rikate porad dokola, ale...diky
22. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
holky, jdu spat. v noci jsem toho moc nenaspala. az dojde manza z prace jedeme k dedovi a pak ja sama autem k nasim, tak musim byt vyspinkana. tak zatim
22. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Malý spinká, uvažovala jsem, že taky půjdu, ale večer se mi špatně usíná a ráno brzy zase vstáváme k dr. tak to kašlu a půjdu večer po vkvečkách spát. :slight_smile:
Jsem ted dojedla ještě kuře ze včerejška, bylo dost velké, a dám si mandarinku a budu relaxovat na notasu :grinning:
22. říj 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky tak jsme zpět z rizikovky a Viki te´d usnul :slight_smile: . vše je ok a mimís má už 417gr a dle UTZ jsem už 21+0 a ne 20+4 :slight_smile: . nejlepší zpráva je že cystičky v hlavičce už nejsou vidět což je super a z pohlaví moc chytrá nejsem :unamused: . doktor řek že by to mohl být kluk :grinning: ale že si tim neni ani jistej, navíc mimís leží tak že záda má k obrazovce a mezi nohama pupeční šnůru :wink: takže jsme tam kde jsme byli. zítra jdu na srdíčko a tam asi pohlaví zkoumat nikdo nebude a pak teda spoléham na 3D UTZ :slight_smile: . Hlavně že je vše ok a zatim cukrovka nepůsobí negativně na mimčo :wink:
22. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
ahoj mabe tak co ted jsem dojela a napsaly jste toho hodně
22. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
marki, ahoj, tak to je dobre, ze je vse ok. :slight_smile: jen tak dal.
22. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
ahoj suny, ve zkratce:

Ahoj holky, tak jsem zpet. Kontrolu u dr. dopadla v poradku. Srdicko tluce, deloha vypada dobre. Ale ty tripple testy jsou na hovno. Mam zvysenou hladinu AFP, takze moznost 1:320 rozstepu. Sakra, jsem z toho mimo. Vim, ze ty testy vychazi falesne pozitivni. Nemela jsem tam chodit. Ted musim na ko na genetiku. Ten NT screening me vysel negativni uplne suprove. Nic na UTZ nenasvedcovala jakekoliv vade. Snad to bude ok, ale dr. mela pravdu, kdyz rikala at tam nechodim. Sakra.

ted uz jsem ok, precetla jsem si vsechno mozny na netu. verim, ze mimisek bude ok.
22. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
mabe četla jsem co se stalo, byla bych v klidu. na plodovku bych nešla 100=, protože jakákoliv rozštěpová vada se z plodovky nepozná a genetický UTz je super. uvidíš vše naprosto přesně a rozštěp by na UTZ poznali. mě teda i z tripplů rozštěpy vyšli ok ale pokud jsi byla trošku nachlazená tak je to jasný, nebo jestli tě to nenabrali moc brzo nebo už dlouho :unamused:
22. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Mabe neboj kamoška měla podobný riziko snad 1: 340 nbo tak nějak taky na rozštěp, na pldovku nešla a má krásnou a zdravou holčičku. takže bud v klidu vyhcází blbě nechápu proč je ještě dělají.

Tak fakt klid, prostě akorát stresujou a fakt ta kamoška to měla stejný ale ne plodovku nešla.a to neměla ani screening v 12tt. takže toho věděla ještě mín
22. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
ja se potacim uz delsi dobu s tou rymou. nevim, jestli jsem ji mela presne na odber. :confounded: je to mozny. na plodovku asi taky nejdu. byla jsem 17+4tt
22. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
ja tomu holky verim, ale je jasny, ze je to brouk v hlave. no kdyz jsem se to dozvedela a vysla z ordinace, tak jsem brecela. tedka po precteni nekolik diskuzi jsem celkem ok. tedka jsem si povidala s mimiskem a rikala mu, ze vim, ze je v poradku. a v po by me uz mohly rict na velkym UTZ pohlavi.
22. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Nee mabe já bych kvůli tomu taky nešla neboj se. prostě vychází fakt blbě no. neboj eště vzít ty triply a kamoška má známou dr tak si to ověřila ještě u ní.a ta ji taky řekla nechod na plodovku to je velký riziko.
22. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Mabe to bude v pořádku fakt. neboj se i když chápu jak ti je no.

My jsme teprve ted dojeli, chtěla jsem jít na obídek a místo toho žvejkám rohlík páč manža má jen dnes za 14 dní volno a pak příští týden a jinak ne tak se to vyřizování snažím natřískat do dneška a už padám na hubu

u kamošky jsem nechala 1500 za oblečení a docela hezký
ale sedačku nemáme chce za ni 800 a nic moc teda navíc ji ještě používá tak se s tím ještě něco může stát.
22. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
nepujdu, vzdyt ti pichnou do bricha a muzou narusit placentu, ze?

a jak si se mela? Zvladla jsi jizdu autem v poho? Me to ceka v 17h prijde manza z prace domu a jedeme k dedovi a pak ho na 18h hodim na kravak na nejakou rozlucku a jedu sama k nasim do Liskovce. Trosku se odreagovat. Pak nekdy asi po ruzovce domu. casto sama neridim, tak jsem nervozni, ale pak mam ze sebe radost. :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Mabe nasraně. takže nic moc no.

Autem jsem to nedávala navíc jsme jeli objízdkou bolí mě záda a petr přehlídl auto málem jsme se vymeleli tak jsem ho začala mlátit a už sjem byla fakt vzteklá.

Já od ted budu řídit sama protože se s ním fakt bojím. kor dneska jsem se fakt nasrala.
22. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Suny 1500 ? :confused:
Tak toho musíš mít hafo né? Šup sem sněma :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
tak stačí být nachlazená a odběr taky docela na hraně. rozštěp by viděli na UTZ a myslim že při 1 screeningu by něco taky vyšlo blbě :unamused: , ale chápu že je to zase starost. mě jak řekli že jsou tam cysty tak i když tě řeknou že to je častý a žesami zmizí tak stejně neřekneš ok. Sice se nebojíš postižení ale je to něco co tam být nemá :unamused:
22. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
tak jsem tu zas :grinning:

market..tak snad na 3Dse pohlavi ukaze:?-)a co maly byl hodny?a co ty kalhoty,mas?a gratulace ze zmizly cysticky

mabe..vse bude o.k. uvidis...zvlast kdyz sreening vysel dobre :wink: tak urco je mimis v poradku
22. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
marki, naprosto te chapu. vzdycky kdyz se neco objevi, tak se bojis.

ja nevim, jak tomu mam rozumet. mam tam napsany zvysene AFP v ramci TT riziko 1:320. me rekla dr.ze je tam podezreni na rozstep. To znamena, ze ne na Downa, ale jenom na rozstep? Nekde jsem cetla, ze na Downa jsou spatny jine hodnoty a ja mam jenom tuto zvysenou. Ale je zajimavy, ze dr. nepise tu hodnotu. :confounded:

suny, tak to ses teda vytocena. hlavne ze mas oblecky, ja cekam do po, ale to je jasny.
22. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
ahoj carcu, snad mate vsechny pravdu.
22. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Mony je toho hafo ale za chvili jdu k našim tak to nafotím zítra aspon budu mít co dělat.

Dneska jsem fakt nasraná a to mě ještě chytly záda bomba faktr
22. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
suny, tak si to u vasich uzij,ale zitra uz nam hodis do alba veci!!!!! :wink:
22. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
ahoj car, no Viki byl celkem hodnej ale furt jen stál a ani bundu si nesvlíknul a te´d spí :slight_smile: . No víš co kdyby mě doktor řek že je o jasný ale ne že spíš kluk a že prý by vá´ýbavičku nekupoval :slight_smile: . navíc prostě mimís leží v blbý poloze ale hlavně že je vše ok a třeba zítra na srdíčku se to ukáže líp:slight_smile:))). na kalhoty pojedu bu´d zítra nebo o víkendu, už jsou docela nutný.
mabe AFP je zvýšené riziko rozštěpu, DS s tim nená nic společného to bu=d v klidu a rozštěp i mě hledala doktorka v 20tt a vše ok a na genetice budeš mít fakt zážitek. jak jsem tam byla v 18tt tak jsem viděla do detailu i nožičky :grinning:
22. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.