• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
marki, ja uz na te genetice byla kvuli tomu NT screeningu v 12t a to jsem teda cucely. :slight_smile: uplne krasne vsechno bylo videt, pater, nostni kustka, mozek, zaludek,....vsechno. dik za vysvetleni, ze se jedna o rozstep.
22. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
no neužiju oni jedou zítra na oslavu a já jsem mamce řekla že jí pomůžu dělat saláty a tak.
Jinak koukám na autosedačku
22. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Suny, tak jo :slight_smile:
Já výbavičku budu kupovat i když ještě nevíme co to je, mám vybarný set do kočárku zelený a to se hodí pro obě strany :wink:
Pak i povlečení do postýlky mi příjde zelený, kočár chci zeleno šedý tu Cortinu a věcičky si tedka budu kupovat od kamarádky neutrál. Kdyby to byla holčička tak nějaké růžové máme a vždycky se to dá dokoupit a když kluk, tak zase modré po malém. Nebudu čekat než mi to řekne, a kdo ví jestli :grinning:
22. říj 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz
suny, budes aspon ujidat :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Suny zkus se podívat na ten mmb na použité, jsou tam levné, ta co jsem Ti poslala mi připadal fajn za tu cenu.
A ty nebudeš kupovat trojkombinaci kočárku?
Jo a pošli salát i mě :grinning:
22. říj 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz
tak sunny jsi mě nalákala v posledních dnech a už mam těsto na palačinky, mam recept na madarské tak uvidim. jako malájsem právě v madarsku jedla palačinky a do dneska na tu chu´t nezapomenu. Vyndala jsem z mrazáku borůvky tak si mylsim že by to mohlo být i zdravé :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Mony to chápu já bycht aky kupovala i kdybych nevěděla co to je. dneska jsme koupili náky věci i na větši mimčo i spací fusak snad ho využijeme a sedačky mám 3 chicco po brně tak uvidím která z nich se ozve a jsou všechny do 400. to se dá.

Mabe mě ty saláty nic neříkají takže uždibávat nebudu.
Mony budeme kupovat dvojkombinaci kočárku na náš kočárek stojí sedačka 3000 což je dost.

Markét tak snad se ti povedou mě se teda moc nepovedly ale ty který jo tak byly fajn. a dobré

HOlky já mám furt jaký si tlaky v konečníku. chjo coto může být??
22. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
asi bych holky potrebovala, aby me nekdo odstihl od netu. porad hledam dalsi a dalsi clanky. ach jo.
22. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
nehledej a bud jen u nás na diskuzi
22. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
sun..muze to byt od zacpy...

market,tak pak pisni jak si dopadla s kalhotama:wink:
22. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
sunny povedou, na nich neni co zkazit a ještě mam v živý paměti když jsem před 11 lety dělala v učnáku 200 palačinek :grinning: . Ale tenhle recept je trošku jinej tak ho musim vyzkoušet a do těste nejde vůbec cukr tak simyslim že i na cukrovku by to mohlo být ok. Docela se na ně těšim a mimíse musim taky odměnit i když asi malý miminko mít zase nebudem :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Suny, jez víc zeleniny a ovoce a budeš častěji chodit na ten záchod a uleví se ti :wink:
22. říj 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz
holky jsem tak zvedava kdo prolomi ty kluky :grinning:
22. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
suny, kdyz me to neda. :confounded:
22. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
car možná je příští týden už na mě uvidíš :grinning: , já doufam že si vyberu hned v HM a ještě kouknu do CA, třeba překvapí aněco mít budou.
mabe nečti nic, já taky kvůli těm cystám to četla takže radši moc neradim. Stejně budeš hledat dál až do UTZ
22. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
uz koncim, nectu a jsem jen tu. musim jeste umyt aspon nadobi. jinak jsem dneska nic neudelala.
22. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
market,tak snad vyberes :wink:
22. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
jdu umyt to nadobi a u toho si poustim Toma Jonese :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
sun jooo a az zitra budes fotit veciky tak povinne i brisko :wink:
Holky potřebuju poradit. mám brát zimní kombinézku když máme fusak?
Suny nevím kdy máš termín, ale jestli v únoru tak určitě něco teplého do fusáku nej kombinézku
22. říj 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz
Mony termín mám 25 února a máme zimní fusáček ale koukni pošlu ti odkaz na kombinézku
22. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
mrkni a porad prosím mě se zdají kombinézka a fusak už moc ale nevím no
22. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
Sunny fakt nevim, jen ym na malýho kombinézu vůbec nevyužili, byl v lednu a furt byl zpocenej tak asi jedno nebo druhý. my budem asi v únoru a nekupuju ani jedno. když budou velký mrazy tak stejně ven nesmíš a pak už bude líp. já koupim jen tu zavinovačku do autosedčky ale ne zimní ale jen jarní apokud budeš mít teplý zimní pytel tak už je to moc :unamused:
22. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
sun-ja ho vemu az dalsi rok..mam mininest fusak(pro mimi i na jaro)a pak se z nej pouzije ta podlozka do sportaku...kombinezu taky neberu-koupim ten teplej chlupatej overal(jako kombineza)..takze prcka oblecu,dam do overalu a strcim do mininestu a prikryju dyztak dekou a nanoznik dam...pry by to melo stacit
22. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
22. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
To je krásné :slight_smile:
Suny zdát se Ti to mic nemusí , malý jak byla zima měl asi půl roku něco přes půl roku a měl zimní kombinézu a ještě byl ve fusáku a to byl větší, a miminko tím tuplem musí být v teploučku. A tady ta kombinézka vypadá hezky.
22. říj 2009 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz
tak si ju mám vzít ? a tu 56??? za ty prachy.
22. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Tak kamarádka má obě děti v zimě a chodila sněma normálně ven, měla jak fusák tak zimní kombinézu... A chodila sněma každý den nejprve na hodinku a pak to prodlužovali, v porodnici řeknou, pokud je vše ok tak po 4 dnech po týdnu se ven může.
22. říj 2009 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.