• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
56 je nejmenší no
22. říj 2009 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
no tak na naše malý to bude stačit tak na měsíc no velká už je moc velká si myslím
22. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
sun,tak ta kombinezka mi neprijde uplne silna-neco jaky ty chlupaty overaly s ouskama :grinning: akorat na unor,brezen-myslim
22. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Budeš jí používat max.2 měsíce tak větší neber 56 bude stačit
22. říj 2009 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz
Holky já byla dneska v obchodě myslím, že se to jmenuje sklep a jaký tam měli krásný kombinézy chlupaty jen za 110,- různé barvy, no fakt paráda, dost dětských věcí a ty ceny paráda. Jen už mám po malém, ještě si něco vezmu od té kámošky a stačí, takže je to škoda, tak bych nakoupila toho hafo :grinning:
Ale jak se znám, tak tam vytáhnu mužíčka a něco vyberu :sweat_smile:
22. říj 2009 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,zrovna dneska jsem řešila,jakou koupím kombinézku,našla jsem tohle: http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c.o.20091026.p.Detska_zimni_kombineza tak na to mrkněte.

Jak se jinak máte? Já jsem dneska v noci byla na pohotovosti se dvěma osmičkama.Mám v nich zánět,bolí to jako čert.Udělali mi výplach a zítra tam musím znova,jelikož mi nemůžou dát atb.Takže trpím a trpím...snad si všechny ty bolístky odbydeme v těhotenství a pak už bude jen hezky :wink: :wink: :wink: :wink:
22. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahoj cipi, kombinézky jsou krásné a tyk za supér cenu :slight_smile:
Jnak at je Ti brzy lépe :wink:
22. říj 2009 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz
jeee moni a fakt pekny?anemaj nekde stranky??u nas stoji pres 500 a ete nic moc...
22. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
Holky valím k našim děkuju moc a zítra jsem vám k dispozici. ju, a budu fotit slibuju. i mega pupek.

tak papa a mabe drž se.
22. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Moni,díky. Snad už bude dobře.

asi si tu kombinézku koupím,přece jen budeme mít nejspíš únorňátko a kdo ví,jaké bude počasí,třeba bude tuhá zima :wink:

Holky a budete někdo chodit na předporodní kurzy? My jdeme s přítelem za 3 týdny.Docela se těším,až se to všechno dozvím přímo od porodní asistentky :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
cipis...ahuuj..my pujdem na jednu mega lekci... a pak na lekci-pece o miminko...

sun papaa
22. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Car myslím si,že nemají, je to takový normální obchod tak pochybuju, že by měli stránky :frowning2:
Suny papa
Cipi, já chodit budu, ale chci až měsíc před porodem abych si procvičila jen pánev :wink:
22. říj 2009 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz
Carcul ahojky a kam půjdete, do Plzně? My budeme chodit do Mulačovky.Stojí to tam 500,- a partner může chodit celou dobu se mnou :slight_smile:

Suny,měj se fajn,pa
22. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
moni..to je skoda :frowning2: bych koupila

holky ja se tak tesim na ten nas kocarek..ale prijde az v zime a do porodu bude v obchode-ale aspon tam na nej dojedu juknout
22. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Carcul,jaký máš vybraný kočárek?Já ještě žádný vybraný nemám,tak mě inspiruj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
cipis,hodim odkazek,jen ho najdu..uz mame objednano....

jinak my mame jit na lochotin ,maji se mi ozvat..prave ze uz meli plno na lekce normalni..tak nas vzali na mega lekci a pak zvlast na tu peci o miminko...a oboje s manzilkem..a u mulacu to teda taky delaji jo?a nemaj uz plno?
22. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Car:asi nemají plno,paní mi řekla,že mi zavolá před zahájením dalšího kurzu,takže tak za 3 týdny. Jinak jsem se pořád rozhodovala kam jít rodit a všichni mě od Lochotína odrazují,tak já nevím. Spoustu mých kamarádek rodilo u Mulačů a byly hrozně spokojený,hlavně s poporodní péčí,hodně se tam těm maminkám věnují,i dětičkám :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Čaute kočky :wink:
Tak Utz dopadl dobře, čípek je v pohodě i placenta i děloha :wink: A od ledvin ty bolesti nemám, dělal mi Utz obou ledvin a mám je v pořádku. Je to prý zakloněním dělohy a jsou to záda :rolling_eyes: Pan doktor říkal, že už bude bohužel s rostoucím bříškem a zvětšující se dělohou jen hůř :confused:

Market :dizzy_face: super zprávičky ohledně těch cystiček :slight_smile: gratuluji :wink:
22. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
http://www.kocarky-teutonia.cz/products/kocarek-spirit-s3-hb/

http://www.kocarky-teutonia.cz/products/fashion-korba-1-cosmo-fun-system-lambda-spirit-s3/
ale misto ruzovy tam je tento design http://www.kocarky-teutonia.cz/galerie.php?id=82 cislo 3430

http://www.kocarky-teutonia.cz/products/fusak-mini-nest/

http://www.kocarky-teutonia.cz/doplnky/vlozka-do-sportovniho-kocarku
takoveto vlozky do sportaku-vzdy jina kombinace a trosku jiny kocarek-si naky objednam az budu vedet pohlavi

a pak mame nanoznik,autosedacku,moskytieru,slun.strisku,prebal tasku,proste vsechny doplnky

jo a ty vlozky pak vypadaj v kocarku takhle http://www.pingpong-online.de/osc/popup_image.php?pID=3023
maji kopec barev a vzoru(tak dve vemu urcite)plus ete to z mininestu se da pouzit jak podlozka do sportaku a drzi krasne prckovi hlavicku

a pak k tem vlozkam vemu povlaky na slun.strisku at mi to ladi :grinning:
22. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Luci tak to je fajn ne. Já taky dneska v rizikovce říkala že problémy nemam ale jen že mě bolí záda a prý to je normální a bude čím dál horší :grinning: . jinak kojo polštář nejvíc využívá malej a manžel :slight_smile: . jsem fakt ráda že ty cysty tam nejsou ale dneska UTZ se mě ani nelíbil, doktor nic moc přístup, 10 min koukal na obrazovku tak jsem neviděla vůbec nic. jediný co se zeptal jestli jsem byla na plodovce a vše ostatní jsem zjistila ze zprávy :unamused: a s tim pohlavim je to taky divný, žádná jistota ale hlavně že je vše ok a zítra srdíčko a hlavně aby mimís změnil polohu jinak asi nic nevyšetří, přes pátř je jasný že nic moc nevykoumá :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
Market, zase si říkám, že pokud to jsou jen záda, tak je to dobrý...to budeme muset nějak vydržet :wink:
Mimčo vás teda pořádně napíná :sweat_smile: :wink: Ale pokud bude zítra dobře otočeno, tak se určo zeptej i na pohlaví, za to nic nedáš a třeba budeš mít štěstí :wink: Jsem ráda, že máte vše ok :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
luci,tak super,ze vse je v poradku :wink: gratuluju

cipis..ja na loch.taky slysela dost veci(ale ja tam rodit nebudu a ani u mulacu) :grinning:
22. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
hlavně že se mě ptal jestli to víme a já mu řekla že pokud je to dobře vidět a´t to řekne a on že to vidí asi na kluka :grinning: ale jisstej si neni a tim jak leží zádama na obrazovku :unamused: . hlavně že je mimís ok, to je nejdůležitější a v 50 nic kupovat ani nebudu když prý asi malý miminko mít zase nebudu :slight_smile: .
no jo car si udělá rovnou výlet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
market :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Luci,tak to je fajn,že je vše v pořádku. Ty záda mě bolí taky a bohužel taky slyším ze všech stran,že bude hůř,pomalu si zvykám spát jen na boku. Prý je to pak nebezpečné spát na zádech,kvůli ucpaným cévám a omdlení (jak je břicho těžké)

Market,ty si taky z Plzně?Supr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky loučím se,jedeme nakupovat.Pa
22. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: hele dneska mě ten iteligent v rizikovce) mam na něj spadeno od doby co zastupoval mýho doktora a prý mimoděložní těhu :grinning: ) a oznámil mě že budu rodit u nich, což vim a ještě jsem ani nebyla těhotná :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
holky ja muzu spat jen na levem boku,jinak nee...a zada me taky boli jak prase a pry to muze byt i tim jak mam zaklonenou delohu ta se rozpina a tlaci na pater ete vicnez by tlacila normalne
22. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Car tak to máme dělohu stejně ale ta by se do 12tt měla srovnat ale i tak je jasný že ja se vše roztahuje a napíná tak to bolí. jsem zvědavá co tady budem psát v lednu :grinning:
22. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Nedočítám :slight_smile:
Ted jsme po večeřeli, no já si ještě urči večer k telce něco dám, ale malý už asi nebude a jdeme na procházku se psem :slight_smile:
Holky Vás už chytli záda? Tak já musím zaťukat, ťuk,ťuk,ťuk, že i když dost trpím od porodu na záda tak mě ještě nic nebolí a to mám taky dělohu vzadu... No jsem zvědavá kdy mě to chytne, to bude horor :frowning2:
22. říj 2009 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz
market,nevim-ja to slysela...jinak jsem zvedava jak tu budem narikat :grinning: a co uz neco nakupujes?
22. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.