• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
moni,tak snad te to potka co nejdyl :wink:
22. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
car, já neměla problémy u malého, nic mě nebolelo ani ty záda. Jen jsem si je zdupčila tím epidurálem, a mám křivou páteř od mala, takže ted to čekám, že mě to nemine, ale tatka masíruje :slight_smile: Jak tu je a jak tu bude nastálo, tak chudák jeho ruce :grinning: :sweat_smile:
22. říj 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz
moni a ted chces epi?
22. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
car tak u Vikína mě byla asi líp a to jsem spíš jen ležela a záda nebolela ani v den porodu :slight_smile: . zatim jsem nekoupila nic, ale uvidim zítra jak budu dlouho na tý kardiologii a pokud to půjde rychle tak možná pojedu do olimpie a asi neodolam :slight_smile: a radši zatim ten neutrál a třeba zítra na srdíčku doktor pohlaví pozná líp bnež ten doktor dneska :slight_smile: . kdyby radši mlčel ale takhle vim stejně kulový ale v neutrálu asi něco koupim. Dle dnešního UTZ začínam 22tt ale vel 50 brát ani nemusim tak kouknu :grinning:
22. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
market,50 taky kupovat asi vbec nebudu,dyztak ji pak dokoupim kdyby to bylo aktualni...jsem zvedava co teda cekas :grinning:
22. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
no já právě musim zjistit jak je velká 50 od nextu, říkají že větší ale zase 56 alespoń chvíli vydrží. ty to taky ještě nevíš vi´d. Já byla přesvědčená o holce ale po dnešku si tím nejsem tak jistá i když ten přístup doktora mě aky na 100= nepřesvědčil. každej normální doktor to neřekne pokud si tim neni fakt jistej a říkat asi amyslim je trošku mimo. ale jsem fakt ráda že ty cysty tam nejsou i když dnešní UTz nestál za nic, ani jsem neviděla mimíse na UTZ :frowning2: , tak si to vychutnam zítra na srdíčku :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
market...no ja co jsem slysela,ze dziny a cepice jsou o trosinku vetsi a zbytek pry tak normalne...ale nevim..objednam z nextu asi 62 a vetsi a vyzkousim...objedname teda v zime pres tu holcinu?a i bysme se s ni mohli poradit
22. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Carcul, né teďkom si ho asi nedám po té mé zkušenosti, kamarádka to vydržela 2x bez tak já to snad taky vydržím... :wink:
22. říj 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz
Jo ted jsem si vzpoměla, když tu píšete, že budete obj, přes holčinu :grinning:
Moni ptala ses mi na tu autozavinovačku? :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
moni,myslim ze to urco vydrzis :wink:
22. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
car tak já vezmu i 56 a určitě až budem obě vědět 100% a jinak asi budu muset vzít neutrál. asi bych to viděla v prosinci ne? a já bych se jí i zeptala, přece jenom to vidí často tak ať řekne jak to je velikostně :grinning: . tak zrovna čepice jsou malý, loni už vel 3-5 na 3 letýho mě sama rozmluvila že mu z toho polezou uši :unamused: . většinou je to větší ale ty miminkovský jsem právě nekupovala. začla jsem až na věk kolem 2 let :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
No pokud to bude rychlý tak snad ano :grinning: Nevím co v tu chvíli budu dělat, to tak nejde říct, ale budu se snažit si ho nedat, řeknu i drahé půlci, at mi to zakáže kdybych o něj prosila :grinning:
22. říj 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

vy jste teda toho propsali.:slight_smile:...my ted přišli ze školy jsem nějaká hotová. už se těším na ordinaci, že si k tomu lehnu:slight_smile:...Co nového tady??? :slight_smile:
22. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
market..no tak se ji pak optame,myslim ze nam poradi nejlip :wink:
22. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
car až pak sepíšem objednávku tak se jí zeptam ale 56 beru 100%.
už máme palačinky a jsou dobrý, konečně jsem našla recept který je super a manžel až dorazí tak mu je naplnim na slano :slight_smile:
22. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
market,no ja uvidim..ale urco to musime dat v zime do kupy :grinning:
22. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
já myslim že to bude ok, už jsmem koukala a musí se dobře koukat na overálky, ne každáý má zapínání od shora až dolů. 50 je fakt pidi ale 56 jsme měli tak do 3 měsíce, takže vezmu hlavně 56 a pak víc v 62 a 50 bych dokoupila kdyby se blížit termín porodu a mimís byl malinkej ale zatim to tak nevypadá :grinning:
22. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Moni víš jsem se Tě ptala jestli ses mi ptala na tu zavinovačku :slight_smile:
22. říj 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz
market,nejhorsi e ze vubec neusim jak s tou 56-naky deti ji maji na tri tydny a naky na tri mesice
22. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Moni já nedočítala tak nevím, jinak říkala jsem to liborové mamce, ale nevím jestli se už ptala, pokud s ní budu tak se jí zeptám.
22. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak mi to zkus zjistit co nejdřív děkuji :slight_smile:
Jinak bych si obj. z netu- mamka jí chce totiž už koupit víš, nic jí nenapadá, tak jsem jí říkala, že toto by mohla koupit, tak stím souhlasila :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpet. Ta navsteva me pomohla, nejdriv jsme jely s manzou k tomu dedovy, pak tam dosla mamka a ja s ni jela k nasim, takze jsem prndaly s tatkou, mamkou. tedka jsem dorazila domu. pekne jsem si jeste sama zaridila. verim, ze vse bude ok. proste neco malo bylo spatne, neni to tak zase hrozny a ko bude ok.
22. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
ahojte.musim vam to napisat dneska som isla autobusom a ako somnou natrasalo asi malinke sa zobudilo a citila som ako keby som mala motyla v brusku ale uz to bolo aspon minutku nie ako minule par sekund a sama som si nebola ista aj u vas to tak bolo ci ste hned citili kopanecky?
22. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
moni, tak to gratulujuuuuu. ja uz takhle mimiska citim tak 2 tydny a kopanecky nic. vzdycky si rikam, jestli je to opravdu mimco nebo mam nejaky halucinace. :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
mabe-ale dneska to bolo uz take ze z jednej strany potom druha proste uz som si bola ista ze je to ono bolo to aj dlhsie :grinning:
22. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
mabe-ale minule si pisala ze nic este necitis nie?neboj ziadne halucinacie to niesu aj ja som si doteras myslela ale dneska to bolo pekne zretelne :wink:
22. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
moni, citim jakoby vitr nebo tak neco, ale jenom chvilicku, kdyz se na to chci soustredit, tak je to pryc.
22. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
mabe-tak to neviem za chvilku nas budu okopkavat :wink:
22. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
doufam, moni. dr. me rikala, ze klidne pravy pohyby muzou prijit za mesic. jeste je pry cas.
22. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Dobre rano devcata,

tak manza dosel v 2h. Byl hodne, hodne napitej. Tedka jeste spi. Takze ja se moc nevyspala, porad jsem otevirala okno kvuli vyparum :grinning: , a zdalo se me tolik snu - o mimiskovi a rozstepu. Nic moc noc. Tedka jsem byla nakoupit, nasnidam se a hura spinkat.
23. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.