• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahojky a dobré ránko všem.

Mabe jak ti je? Chudinko takový sny. jsme si mohly psát já byla od půl 3 do půl 6 vzhůru protože se kubík rozhodl, že si udělá ranní párty. :wink:
Jinak dneska počasí teda zase hnus oproti včerejšku.
23. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
ahoj suny, noc nic moc. Nejdriv sem cekala na manzu, teda spala jsem, ale porad sem se budila. A pak ty sny. :confounded: Verim, ze to bude ok, ale mam strach. Kdyby me geneticka rekla, ze mam jit na plodovku, nevim jestli pujdu. Bojim se toho.
23. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
manza jeste spi, usnul v 3h, ale totalne na srot. tak ho jeste chci nechat spat. tak do 10h maximalne a pak povali do prace.
23. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Ty jo teda, tos měla noc. :frowning2: no jo chlapi to musí nějak ze sebe všechno dostat no.
Já bych na plodovku asi taky nešla ale nevím to sto pro. je to těžký. třeba kamoščiné sestře dělali plodovku ve 20tt a říkala že se to dalo tak nevím. a má ted v listopadu mít holčičku a dobrý.

A co sis koupila na papů na snídani?? já nevím co si dát mám chut na buchtu ale sladký sjem si už zakázala.
23. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
koupila jsem v prve rade cerstvy rohliky a parek se syrem. na obed jsem si koupila jitrnici. uz jsem ji dlouho nemela a tesim se. ale nevim, kdy budu obedvat. :confounded: pujdu si tedka asi na chvilku jeste lehnout nez se manza vzbudi.
23. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Mabe tak běž já sem pak příjdu taky se jdu najíst ale nevím co si dám ještě. no a pak asi taky ještě zalehnu
23. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
tak po spani pa :slight_smile:
23. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj, jdu Vás jen pozdravit, za hodinu jedu na to srdíčko a pak do olimpie. Do HM a CA a v hypernově ještě platí leták na dětský zboží tak taky kouknu :wink: .
mabe plodovka u tebe nic neřeší, plodovka je na chromozomální vady a s tim rozštěp nemá co dělat, na to stačí genetický UTZ :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak my ted došli od dr. byla pěkně protivná baba jedna :angry: Jak kdyby jí vadilo, že jsme tam s kašlem přišli podruhé :confounded:
Dala mu plno léků a atb najednou :confused: Tak snad ho to nezkolí, že může mít i horečky :frowning2:
No snad mu to brzy zabere at máme klid a bude to bez horeček, už tak že jsem úplně hotová :unamused:
23. říj 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

Markét at ti to dobře dopadne a pak dej vědět.

Mony chudák Lukášek. ti doktroři jsou na baterky fakt. jak se dětská dr může takhle chovat. hrůza fakt by ji měli vyhodit. s dětma se musí hezky a ne tak.
23. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Ona jako s malým hezky jedná, dá mu vždycky něco dobrého a obrázky a on se jde oblíkat, jen stebou se baví jak se smradem pomalu... Ptala se mě jak dlouho ten kašel trvá, říkám celou dobu, ale že od včerejška začal v kuse bez přestání a ona jak můžete dát malého do školky když kucká? Jí říkám kuckal sem tam, že to nebyla hrůza a kdyby něco by mi učitelky řekli, učitelky mi řekli akorát, že včera kuckal v kuse bez přestávky, že měli strach at se nezadusí a ona no tak to řeknu, jsem si v duchu říkala krávo, vždyt jsem to říkala. Jsem se držela abych jí něco neřekla, protože víš jak po ránu unavená,malý od rána protivný, pořád do mě něco hučel, že chce to a to a pořád prostě něco, ted příjdeš tam a ještě ju protivnou poslouchat :angry:
No pak musím vyzvednout léky a snad mu zaberou. Jinak rána jsou pro čím dál horší, nechce se mi vůbec vstávat, je to děs.
23. říj 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
Mony to je hrozný, lituju i tebe i malýho protože ho chápu že mu není fakt dobře.

Mony mám prosbu, chtěla bych objednat polodupačky. vel 56 ale mají jen bavlněný nemám spíš vzít teplý jako fleecový někde?? nebude malýmu v tom zima?
23. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Suny ve fleecových by mu bylo určitě tepleji, ale i bavlna je fajn. Jak chceš :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
Aha no já právě nevím no. tak bych vzala bavlněný tak 3 a pak 62 tak 2 unosí to?
Mrkni ještě na tohle. co myslíš.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26780399&tab=4
23. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Vypadá to hezky. Ale moc toho nekupuj at to vynosíte, když sis koupila hafo věciček od té kamarádky, tak at Ti to pak zbytečně neleží doma, miminko fakt rychle roste, ale chápu Tě, mi toho máme taky dost po malém některé nevyužité vůbec a nakupuji dál, je to droga :grinning: že chce pořád něco kupovat a ták :grinning:
23. říj 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
my teda :sweat_smile:
23. říj 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
mony já to musím všechno sepsat. no abych věděla co ještě, ale vím že budu mít asi něco navíc no. zas tolik toho nemám.

tak uvidíme.

dneksa mě bolí záda jak čert. tak neavímjesli budu uklízet nebo ne. ty záda mě fakt zničí
23. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
co máte v plánu vy
23. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Aha, já myslela, že toho máš dost za tolik peněz :slight_smile:
Já ted uklízím, a pak jedeme pro babičku a na hřbitov za dědou, mu tam dát kytičky, má dneska narozeniny.
Zbytek rodiny tam dojede do auta by se všichni nevlezli :slight_smile:
Ale vůbec se mi nechce, jsem fakt vyčerpaná...
23. říj 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
no to mám no ale asi ještě ne to co jsem si přeedstavovala.

Mony to je blbý a to jedeš i s malým když je nachcípaneJ?
23. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zpet. Schrupla jsem si jeste hodku, pak udelala manzovi snidani a vyprovodila ho do prace. :slight_smile:

marki, drzim palecky na sridicko a diky. :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
jinak uz se tesim na tu jitrniciiiiiiiiiiiii :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
suny, dneska mas velkej ukol ty fotky. nemysli si, ze sme na to zapomely :wink:
23. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
no já myslela že jo :grinning:

Dneska mám v plánu vyžehlit a udělat koupelnu a roztřídit ty věcičky ale nechce se mi nic bolí mě hodne ty záda
23. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
dobré ráno holky,

tak já až ted vstala:grinning:...nějak jsem v noci nemohla usnout tak jsem si to do ted vynahradila:slight_smile:
23. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
suny, tak ty budes delat radsi kachlicky nez abys nam dala do alba fotky??!!!! :grinning:

opatrne s tema zadama , neprehanej to. myslim, ze zehleni a umyvani koupelny neni dobrej napad. :unamused: ja tedka nic, akorat si uvarim a pujdu si po o lehnout. ale odpo si chci udelat poradek ve vecech. vecer jdeme s manzou na jeho prvni zapas v sezone, uz se moc tesim, prijdu na jiny myslenky. :slight_smile:

monako, ahoj, to ja spala tak dohromady 3-4h, takze po o si to poradne dam. :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
ahoj mony dnešní noc koukám byla pro hodně nás teda nic moc.
já taky ještě ležím.

Mabe to ne, vrhnu se na tys věcičky já jsem vám to slíbila. neboj se
23. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
suny, tak to beru. :wink: a co budes mit dneska na obed?
23. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
mabe tak tomu jsi moc nedala, musíš to dohnat odpoledne.

suny mě malý strašně kopal než jsem šla spát a tak jsem kvůli toho nemohla usnout a ted mi to dělal nad ránem, tak jsem se co chvíli budila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

musím jít do vany, trochu pouklízet, vyvenčit psa a pak jdu se sestřenkou na kafe tak snad to všechno stihnu:slight_smile:
monako, moc jsem nenaspala, jeste ze jsem doma.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.