• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jezis, ja su nejak vtipna, co?
23. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
aspon nepremyslim nad blbostma
23. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
suny ty menčestrové zahradníky hnědé máme stejné:grinning:

mabe asi ano, se tu taky natáčím:grinning:
23. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Už to máte přetočené no. tak jsme amatér já jsem vám to říkala :grinning:
23. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
to už je lepčejší:grinning:...to nevadí, že jsi amater, příště už budeš vědět:slight_smile:
23. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
suny, neva.

tedka organizuju vecerni zapas. manza napsal v kolik a kde a kluci se jeste na neco ptaji, tak jim odpovidam za manzu. nema to dneska s kocovinou jednoduchy. :grinning: uz se tesim na zapas a pak pujdem na chvilku na pivko, aspon prijdu zase na jiny myslenky.
23. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
jojo, ale každopádně bodyček mám hafo a to vám fotit nebudu, zkusím tak nějak postupně no. ještě to není všechno ale je to tak jako že to ze včerejška.

Mony už si sepisuješ co máš??? a já přemýšlím že to naskládám do komody a nebudu to mít už v igelitkách co myslíš,,????
23. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
suny, to uz mas velky veci, ze?

taky se tesim az budu nakupovat a tridit. pockam po pondelku, uz bych mohla vedet pohlavi, kdyz jdu na geneticky UTZ, ten bude podrobnejsi.

holky, jak dlouho se pece prejt a na kolik stupnu? ja to jeste nepekla, tak at to mam dobry.
23. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Mabe to je všechno 56 a 62 takže malinký ono to jen tak vypadá na velký. :grinning:

Mabe prejt no to poznáš já bych si to osmažila na pánvičce.

Já se bojím že dkyž jsem dala ěco do alba tak aby se malýmu něco nestalo jsem fakt blbá
23. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
no, tak ja ho pecu v troube a uz me praskl, takze to bude taky jak na panvicce. :slight_smile: ale nemam okurky. :unamused:

suny, to se bat vubec nemusis ani s tema tt. co se ma stat, stane se. to neovlivnis fotkama nebo tt.
23. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Já vím já jsem nějaká pověrčivá nebo co no.chjo :frowning2:
Ale je fakt že si to sepíšu at mám všechno pohromadě a naskládám to do komody, at to nemám po igelitkách nebo já neívm no. jsme jak praštěná si myslím že když s těma věcma něco udělám tak se malýmu něco stane.
si to budu pak vyčítat no jsem já normální?
23. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
suny já už to mám vše naskládané v komodě a nic sepsané nemám, oblečení mám hafo, takže oblíct ho do čeho mám, spíš mi chybí jiné věci než oblečení. Jinak prát to budu tak měsíc před porodem:slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
suny, to vecme neovlivnis, fakt. nejses magor, proste chces mimiska. :wink:
23. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
No jo no ale stejně jsem nechápu to co je to za úchylku když něco udělám jinak tak že se může něco stát :unamused:

Mony já si to sepíšu radši já jích mám taky víc ale tohle je jen výběr takvoý ty frajerský no. :grinning:
Tak je asi lepší to mít naskládané v komodě že? než po igelitkách. prát budu v lednu. :grinning:
23. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
suny taky toho mám víc než v albu, navíc já tam ani nedávala věci, které jsou pujčené, jen které jsou moje a taky jenom ty frajerský:grinning: Já to mám radši v komodě než po pytlích, takhle mám přehled co mám a co ne.:slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
To je fakt no ted máme dvě prázdný komody a já nevím kterou jeslti s 5 suplátkama nebo s jedním a otvírací ale asi to dám do té druhé. já už přehled trochu strácím ale bude to ok.

Už bych chtěla mít dodělanou i tu postýlku abych mohla začít šít povlečení.
23. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
suny t\ budeš šít povlečení?? To jsi tak šikovná jo??:grinning: já mám problém i zašít si díru:grinning:
23. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jjo v albu mám zlomek jinak dupaček a bodyček mámfakt hodně ale to je asi zbytečný tam dávat.

takže ted si jdu uvařit špagety, pak to budu třídit a sepisovat no a pak asi udělám tu koupelnu a vyžehlím a nádobí. čeká mě toho dneska docela dost a je mi jasný že zas půlku neudělám. :grinning:
23. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
:slight_smile: Mony já to řekla blbě, mamka mi to bude šít já se to budu učiti.

Dírku zašít? já tak tak dám poutko na utěrku když se urve ale to je dřina na půl dne :grinning:
23. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
no já holky fičím, jdu s tou sestřenkou posedět, tak se mějte hezky papa:slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Mony papa a užij si to
23. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
tak jsem pekne napapkana. klidne bych snedla jeste tu dalsi jitrnici, ale to prece nejde se takhle precpavat. takze az po o.
23. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Mabe ty už jsi jedla? to je mazec ty seš rychlovka teda. já ještě nemám postavenou ani vodu na špagety. přemýšlím co všechno dneska musím ale teda se mi nechce.

Ten basket je super ale jak to manža zvládne hrát s promilama? :wink:
23. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
suny, bude to muset nejak zvladnout. dobre mu tak, bude hodne unavenej.

tak po nekolika tydnech mam prujem. mozna to bude prejtem nebo i nervama. :confounded:
23. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
nic holky, jdu si lehnout
23. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
holky, tak tady mrtvo..... :confused:
23. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
holky, tak vy uz neprijdete? :unamused:
23. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Mabe jsem tu :grinning:
23. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
ahoj holky, tak srdíčko máme ok, žádná vada na UTZ nebyla vidět, ale máme kontrolu hned po porodu ještě v nemocnici. při cukrovce se rodí větší děti, což vim :unamused: a můžou být zbytnělé orgány ale Viki měl jen šelest na srdíčku a jinak je ok tak i te´d věřim že to bude ok. pak jsem si koupila kalhoty v HM, jsou hezký a snad už vydrží do konce a zjistila jsem že v neutrálu je fakt problém něco sehnat a bojim s ekupovat jen modré, protože když ěm někdo řekne že to vypadá asi na kluka neni pro mě na 100%, tak snad 2.11. na 3D už budem definitivně vědět. Ale neodolala jsem a koupila jsem 2pack overálků bez tapiček v neutrálu ve vel 50 a už jen vel 56. tohle je velikostně ok ale ty bodíčka se mě zdají extra malinký :slight_smile:
23. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahoj markéto, tak to moc gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
To je fajn a neboj všechno bude ok.

Já potřebuju nějaký oteplený gatě na zimu pro sebe a zatím se k tomu moc nemám. ale pujdu se podívat.

My jdeme na 3D 3 listopadu což je za chvilku. ale u vás jsem teda fakt zvědavá co to bude. :grinning:
23. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.