• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
market,my taky musime vse koupit-nemame po kom dedit
23. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Holky to je mazec teda., jsem zjistila že bodyček teda moc nemám, tak ještě dokoupím asi body s dl rukávem a dupaček taky moc ne chjo. ale už to mám teda.
23. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
sun a kolik toho chces kupovat?
23. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
No nevím bodyčka 56 tak ještě 3 s dlouhým rukávem a pak nějaký dupačky 56 a 62 prostě dupačky jaksi moc nemám.
23. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
a kolik jich mas?

vubec nevim kolik toho mam koupit
23. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
No 4 krátký rukáv 56 a asi 3krát dlouhej

a u 62 toho mám trochu víc

Dupaček mám od každýho dva kusy tak nevím no uaaaaaa
nevím co ještě prostě nevím
23. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
sun...no taky se v tom pekne motam :sweat_smile:
23. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
já taky nevím nprostě..

je to na pytel potřebovala bych seznam. :wink:
ale asi fakt ještě bodyčka a polodupačky a pak uvidím. no teplých věcí snad máme dost a uvidíme
23. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
No holky já sice už dítě mam ale vůbec netušim kolik čeho koupi. V 50 mam ty 2 overálky a pak kouknu v Tescu ty jejich velikosti ale bodíčka v HM jsou v 50 strašně mini. takže já jdu do 56 a 62 ale vůbec nevim kolich jich koupit. nechci jich mít moc ale zase dost na to abych nemusela prát každý den.
23. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
sun ja sem si predbezny seznam napsala-ale veci celkove..a obleceni jsem nepisala,to vemu priblizne
23. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
No tak to já vůbec nevím
chudák malej já jsem z toho uplně mimo neví m co ještě ale zase toho nechci mít hodně tak nevím.
23. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
market to si presne rikam taky-a hlavne nikdy nevis jak ta 56 vydrzi dlouho(nekomu sotva prvni tri tydny a jinymu o dost dyl)ale zas kdyz mas 62tak to dyztak ohnes a mensi dokoupis pak kdyz budes mit malo...
23. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Tak malý dostal 2x sirup a atb, tak snad mu to brzy zabete a bude fit, bez nežadoucích účinků :unamused:
Ted tu blbne se psem, háže mu harčku a pes mu to vždycky donese, tak se těším až půjde v 8 do hajan.
Kdyby jste dnes slyšeli co zas vypouštěj z pusiny, už se začíná ptát proč? A proč? Předtím to bylo jen co to je, a to? Dělám čaj a říká mami jaký to je čajík, říkám ovocný a on proč? Říkám no, protože má příchut ovoce a malý no a proč? A dneska u babičky furt mlel, nepustil nás ke slovu, a to jsme vždycky říkali, že se těšíme až začne lézt- to jsem pak museli za ním byl všude, těšíme se až bude chodit, to bylo horší jak to lezení a ve finále už at mluví a začal celkem brzy a ted jenom otázky a už mi jde hlava kolem, není nad miminko jak to leží :grinning:
Ale je i sranda,je to zlatíčko(někdy) :grinning: , nejvíc jak Ti řekne, že Tě miluje :dizzy_face:
23. říj 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz
moni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Holky já u malýho taky vůbec nevěděla kolik čeho koupit, kupovala jsem prostě to co se nám líbilo, jak z dupaček tak overálů atd. :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
car tak 62 je fakt dos velký, to ani neohrneš :unamused: . přece jenom ty novorozenci jsou takový skrčenci a ty overálky v tý 50 mě přijdou akorát ale jinak budu brát 56, bodíčko i ohrneš ale overal je na nic velkej, to pak bude mít prázdný nohavice :slight_smile: . nakoupim pak v Tescu při slevách, to vyjde levně :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
market,ja myslela-jen provizorne nez dokoupis(kdybys toho mela malo)
23. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Mony je to zlatíčko, snad mu bude po sirupku líp. :grinning:

Já taky budu kupovat v tesku ve slevách a kouknu i do toho kiku.

Ještě tak dvoje dupačky od každýho. a nevím jeslti ty polodupačky maj cenu.
23. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
sun ja je vemu ale ty s tim sirokym pasem
23. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
já jsem v řiti holky fakt nevím

chjo teda
:grinning:
23. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Car já vim, ale mě se po porodu nebude chtít někde lítat a te´d jsem se ptala na MMB a čerstvá mamina mě poradila :slight_smile: . ale je fakt že v tescu se to dá a ten Kik je dobrý nápad, taky je to levnější. jen mě štve že všude je jen růžový nebo modrý a kdo chce překvápko tak netušim kde nakupuje :slight_smile: . nám 56bude ok i když budeme mít obříka , ale bude dřív a na cm bude mít míň a vim že tenkrát i dupačky 56 byly dost velký ale 50 už jsme nedokupovaly, protože to by bylo tak na 14 dní. pak to můžem prodiskutovat :grinning:
23. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Markét tak 50 nemám ani jednu tak ais ještě koupím pár dupaček, polodupaček a bodyček s dl rukávkem.
23. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Škoda, že tam nemáte někde ten obchod. Sklep, tam jsou nádherné věci za pakatel. Bodýčka za 40kč, overálky za 60,- a podobně. A mají různé barvy.
Kdybych si nebrala neutrál od kamarádky tak nakupuji rozhodně i tam :slight_smile:
Do Kiku se chystám taky malému koupit štrample. Ale uvažuji, že bych koupila u ťamanů, tady mají ks za 20,- :grinning: a hezké, až jsem čuměla.
23. říj 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz
v 50 toho fakt mc nekupuj, je to tak na 14 dní pkud se Tě narodí kasická váha. Viki byl sice velkej ale že byl dřív tak měl 48cm a prostě i 56 byla větší, bodíčka nevadí ale overálek je pak na nic, oni zkrčí nohy a už je nedostanou zpátky :slight_smile: . takže mam ty 2 overaly v 50 a teď jen vše v 56 a v 62 :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Mony tak to je škoda no že ho tu nemáme ale já kouknu do bazarů někde.

Jinak mám vyhlídlou autosedačku mrknite je za 360Kč.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27674091
23. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
market a co ti poradila??

moni..to mi taky stve byl by fajn naky takoy obchudek :grinning:
23. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jsme už konečně doma a po večeři. Mabe mi udělala chutě s prejtem tak jsem uvařila brambory, zelí domací a osmažila domací jitrnice od babči z SK, kupované moc nejím. :slight_smile: Mám na víkend segru na hlídání tak musíme vymyslet nějaký program na zítřek, asi půjdeme po obědě na bazen a pak na oslavu a pak ještě za strejdou a jeho rodinou, uvidíme jak budeme stíhat:slight_smile:

A copak tady nového? nedočítám:slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj Mony a jak je stará švíca? To máte nabitý program.
23. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
mona..ahooj :wink: mnam domaci jitrnice
23. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
suny jojo máme to nabité, ale uvidíme co budeme stíhat:slight_smile:...segře je 9 let, máme docela velký věkový rozdíl, ale ještě mám bráchu 18 letého:slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.