• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
car tak že má od vel 56 a 62 po 10ks bodíčka a overálků má míń ale používá i dupačky. takýe vezmu 10 a 10 protože min 1x denně převlíkneš, viki občas i zvracel tak někdy i 3x za den a prát každý den nechci a když koupim někde 3 packy tak to neni taková pála :slight_smile: a kdo chce i dupačky tak overálků stačí jen 5. Já koupim i ponožky ale pak musim kouknout do pytle, myslim že nějaký ponožky tady budou :slight_smile:
suny ta autosedačka vypadá dobře :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
car ahoj, jojo domácí jsou nejlepší. ještě když vím, že to dělala rodina a vím, že oni tam nic špatného nedají:slight_smile: navíc oni je nedělají s kroupama jako u nás, ale s rýží a to je mnamka:slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
mony tak to máte super to už je velká holka. to je bomba já budu mít nuda víkend manža je v práci a naši v čudu i s pejskem takže jsem fakt sama. uaaaaa.

Markét já bych nakupovala ještě možná objednám ty dupačky ale ještě musím koupit tatkovi dárek k 50 a máme na 14 dní 2400 kč tak nevím a jetě musíme mít jídlo a taky benzín bude to zase fuška.
23. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
suny jojo je to už slečna:slight_smile: a já si pamatuju jak byla ještě miminko:slight_smile:...když jsme se s přítelem dali do kupy tak jí byli 4 roky a je na něj ted strašně závisla. Říkala, že jiného kluka u mě nechce vidět:grinning:.
23. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
mona..ti zavidim jitrnicky domaci...

market dekuju..myslim ze tech deset urco taky budu mit..dyt mimi nekdy musi maminy prevlikat i vickrat..a myslim ze naky se muzou koupit fakt pekny a naky treba v akci :slight_smile: a budes kupovat i malinky kalhoty nebo tak neco na ven?jabych chtela laclacky aby neskrtili a pak od 3.mesice i naky kalhoty-z nextu a tak-kvalitni,lehoucky,mekoucky..nekde maj takovou fuj dzinovinu nebo latko

sun..ja autosedajdu vybirala dle bezpecnosti jelikoz budem hodne jezdit
23. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Mony tak to bys teda ji měla poslouchat. oni děcka řeknou pravdu a nelžou takže asi je přítel pro tebe ten nej.

Jo a už máte vybraný jméno???
23. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Car tak to my moc nebudeme jezdit tka to moc neřešíme. jinak já nevím jeslti bodyčka i s krátkým nebo je lepší víc dlouhej?

Chjo musím počkat na penízky at je listopad už
23. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
mona..segra ma recht a ted tuplem kdyz budete mit prcka :grinning:

sun..ze zacatku spis dlouhy-pry-zvlast unor,brezen,duben..pak uz i kratky-bude teplo a prcek vetsi..
23. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
suny jméno, ještě pořád není definitivní, pořát se spekuluje. Ted přišel zase do vedení Simon, přitel teda říkal, že se mu to jméno líbí. Uvidíme ještě, kurnik ale už bych mu chtěla nějak říkat:-/
23. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Holky tak já se rozhodla pro toto křesílko :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26204471&tab=2

Je to do 18kg. A mamka mi vymlouvala to co jsem chtěla, tak jsem dala na ní a budem brát toto.
23. říj 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul jojo:grinning:...hlavně ona má největší radost, že budeme mít mimi, už nás d toho hnala dávno:grinning:
23. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
CHjo teda to bude pakec. sepíšu si co chci a budu chodit po bazarech protože na nový věci fakt nemám.

Mony my taky kubíkovi říkáme ještě žabko protže nikdo z rodiny neví co čekáme abysme se neprořekli
mona a mate naky pracovni nazev?? :grinning:
Mony je krásný. to já nevím kam budeme dávat žabu. protože ty křesílka jsou brutálně drahý.
23. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Suny jsou no, ale co naděláš. My dostaneme penízky na Vánoce tak uvažuji, že to koupím z toho :slight_smile:
A nebo prostě z výplaty po Novém roce. Kdyby jsi chtěla něo takového, tak si to kup z porodného :slight_smile: . Porodné Ti mají vyplatit do měsíce, tak z toho :wink: Jen si to předem třeba zaplatit půjčit si od mamči, pak by jste jí to vrátili.
23. říj 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
mona..tak to je super :wink:

moni..moc hezky :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Mony no ono je toho ještě hodně nakupovaní , ještě matračka a peřinka do postýlky, nějaký oblečení a ted nevím asi odsávačka deky dokočárku a já neívm co ještě je to fakt pakec.

Naši nám budou kupovat kočárek. takže od nich nemůžu nic chtít.
23. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
sun..to nejak zvladnete :wink: treba vas ete nekdo podaruje
23. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
já už jsem uvažovala že si udělam do počítače tabulku abych věděla na kolik vyjde jen výbava :slight_smile: a kočár prostě necham na posled kolik zbyde, navíc ještě budem dělat nový pokoj tak uvidíme. je to pak fajn už mimísovi říkat jménem :slight_smile: , amnžel má taky pracovní název a u Vikína se mu tak říkala snad do roka :grinning: . Minule kočár zaplatil tchán tak uvidíme jak to bude letos :wink:
23. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
no nevím nechci na nikoho spolíhat víš???

ale s penězma bojuje každej no.
23. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
market,a kolik do toho chcete dat nejvic penez?(do cele vybavy se vsim vsudy)
23. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
carcul pracovní??:grinning:..no já mu říkám malé zlobidlo a přítel malý zbuj:grinning: jak kdy, někdy zlatíčko, pořát se to mění:slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Suny to zvládnete neboj, jen to nepřeháněj až moc s miminkovskými věci, fakt roste rychle a bude to mít na chvíli, tak kup ještě pár věcí a zbytek se zaměř na ty peřinky :wink:
23. říj 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
mona..jsem zvedava jaky jmeno nakonec vyberete :grinning:
23. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Mony ještě pár dupaček a polodupaček a pak valíme na to ostatní no ale itak je to masakr.
23. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
carcul no to já taky a vy už máte jména definitivní??
23. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
car tak to jsem fakt nepřemýšlela, šetřila jsem skoro celou RD ale z toho šlo vše co jsme malýmu platili navíc a i Vánoce a ostatní svátky a tak mam asi 40 000 a ráda bych aby něco zbylo. pokoj manžel spočítal na cca 15 000. tak uvidim, prostě jsou věci co koupit musíš a kočár vezmu až co zbyde, přemýšlela jsem a mě se drahej nevyplatí, malej v kočáru být nechtěl a v 7 měsících šel do golfek a byl spokojenej tak uvidiim, asi pak koukneme u chmelařů :slight_smile: ale až někdy v lednu :slight_smile:
suny to má fakt každej, já mam jediný štěstí že mam nějakou rezervu jinak nevim z čeho by jsme to koupili.Manžel rozjíždí podnikání a tak je to spíš od výplaty k výplatě a moc toho nekupuj, spíš tu 62 a pak 68 tu jsme měli dlouho. já vezmu 100% 10 bodíček v 56 a 62 a pak overálky taky po 10ks, tim že nechci dupačky tak musim mít víc overálků a zásobu pomnožek, pak 1 zavinku, nějaký teplejší overral a nějaký oblečení od nextu ale to určitě od vel 62. Jo a čepičky, na ty bych zapoměla :slight_smile: ale taky ne moc. pak musim probrat tašku kolik toho mam ale v těch malejch velikostech je toho minimálně :unamused:
23. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
mona..nene nemame..pro holcicky mame ale aspon vyhlidnuty,ale manzilek rekl ze az budem vedet co to bude tak se pustim do vyberu ze at se nenervujem zbytecne
23. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Suny to Ti věřím, my nemít tedka něco po malým tak nevím nevím. Hlavně si vše schovávej, pokud nechcete mít v budoucnu jedno dítě :slight_smile: Je to fajn jak něco máš po prvním dítěti. Ale i tak nám taky chybí celkem dost věcí. :grinning: Hlavně ty nejdůležitější, kočár, postýlka a ták......
23. říj 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
Markét tak to chápu, rozjíždění podnikání sežere hrozně moc penízků viděla jsem to u našich.

No já uvidím akorát bych chtěla postupně kupovat i drahý věci jako sedačku zavinovačku a tak protože pak naráz to bude masakr. nevím jak to zvládnu a to budu mít 7500 kč to je hrozný.
23. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.