• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
MOny no já je schovávat budu to je jasný no. ale i tak.

Tak postýlku budu mít po mě snad ju dáme dokupy a kočár od našich i tak nám hafo pomohli no. prostě žabka dostane co budu moct no. ale zvládají to lidi i s dvouma dětima no.
23. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
HOlky je ta aukce dobrá?????
23. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Suny to zvládnete fakt. Já měla 3600,- a to byl masakr a zvládli jsme to hezky :slight_smile: Ale asi taky záleží jak chlap vydělává :unamused:
Postupně, to jo, jinak naráz by to byl masakr
23. říj 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
suny začal v březnu a až te´d se to pomalu rozjíždí. Ale prý má asi za týden akci na celý den a když se prý osvědčí tak od ledna by z toho mohlo být víc :slight_smile: tak uvidíme. je těžká doba a zvládnout se to musí. je to lepší kupovat postupně, já zatim nekupuju že nevim na 100% co to bude, ale mylsim že po 3D se taky rozjedu a jen tesco necham na poslední chvíli :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Suny tak to je supér, ty nejdrahší věci Vám pomůžou rodiče, to je fajn :slight_smile:
Mě mamka na postýlku přispěje, ale málo, je sama a tak má taky sama co dělat živí 2 děti i když ségra už je dospělá a mohla bý někde na brigádu, ale víš jak a platí sama byt.
A tatka ten má svou rodinu.
Aukce jak kdy, a jak na co narazíš :slight_smile: Ale dá se říct, že jo.
23. říj 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
No právě jak chlap vydělává, petr má docela málo víš takže nic moc veselýho to není.

No já chci ted ještě sedačku a pak další věci z příští nemocenské no.
23. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Mony tak kočár je 9000 což je hodně pro nás a ten zbytek utáhneme musíme no. jenže do toho jsou vánoce a tak pro rodinu no tak nevím. a ještě ted troje narozeniny
23. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Suny mě to vykládej. :grinning: My krom Vánoc a narozenin (každý měsíc někdo) budem mít ještě Mikuláše, focení a besídku ve školce+ karneval. No uff... Ale to se nějak zvládne :slight_smile:
23. říj 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Opět vás nedočítám :pensive: Byli jsme na oslavě taťkových narozek a jsem totálně přejezená. Teď jsem ještě manžovi chystala dort na zítřek...má narozeniny zase on a přijede celá rodina na oběd, tak budeme od rána vařit a uklízet.
Pokud bude čas, tak se určo ukážu...
Všem přeju hezký víkend a opatrujte se :wink: :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
sun..to zmaknete,pak kdyztak neco dokoupis z matersky a toho porodnyho
23. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Mony to je fakt musí se to zvládnout nic jinýho nám nezbývá a vy navíc máte ještě lukáška takže ty besídky a vánoce a mikuláš to je jasný no.

Ahoj luci drž se , mnáááám dortík.
23. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Luci, tak si to hezky užíjte :slight_smile: A hlavně se moc nepřejez, at ti není špatně, zbytky pošli k nám :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz
ahoj luci..tak si to moc uzite a pekne oslavte manzilkovo narozky :wink:
23. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Holky, děkuju :dizzy_face:

Moni :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Suny já už taky začla tedka kupovat pomaličku zvledem k tomu, že máme ještě právě toho malého a on pořád něco potřebuje a hlavně mu chceme udělat pěkné Vánoce :slight_smile:
Já marně čekám až ten nezbeda usne, že půjdu taky a on ještě nespí. Spal chvíli v autě po cestě zpět a tak se mu nějak nechce :unamused:
23. říj 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: MOny no jo nebudese mu chtít spinkat když zrovna chceš ty, já čekám na manžu ještě tak hodinku no. záda bolí tka jsem na balone.

No kubík začíná tancovat tak to se zase asi moc nevyspím to jsou už perdy jak kráva
23. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
moni..a je mu lip?
23. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Suny jo on je expert na naschvály :grinning:
car, kucká pořád :confounded: Tak snad mu ty atb brzy zaberou, zítra jedem na celý den k mamce, viděla mě dneska hotovu, tak jsme pozváni na oběd, když jsem jí ho nechtěla dát na noc. Bere ty atb a kdyby měl nějakou reakci hned u prvního užívání tak se raděj o něj postarám já i když vím, že by to mamka zvládla, ale i tak :slight_smile:
Mě normálně štípou jak blázen :pensive:
23. říj 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
oči, už i vynechávám slova :frowning2: :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz
Mony co tě štípe???
a manža nedojede????

Mamka je hodná co my bysme bez nich dělaly.
23. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
moni,tak hlavne at to brzy zabere a pekne lezi,ikdyz to jde asi tezko,vid
23. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Suny oči :grinning: :grinning: :grinning:
No ten dojede př, týden o víkendu. :angry:
Car, on a ležet ? To je dáblík, ten když leží tak to vím, že je fakt zle, že má horečky a něco ho bolí, jinak lítá jak čert i kdyby měl 10x horší kašel jak ted, on nevydrží sedět natož ležet :confounded:
23. říj 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
Mony pak jsi dodalal oči já jsem právě nevěděla.
Ty jo tak to je blbý že je tak pryč hodně. mě manža jede na služebku z pondělka na úterý a jsem z toho hotová nejsem zvyklá tu být sama.

A lukášek to zvládne ale chudák antibiotika dávají dětem zahulit taky docela.
Prý jsou dobrý laktobacilky. berete je? je to na imunitu.
23. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
holky,mate fajn ze vase mamky jsou v pohode,ne kazdy ma to stesti..
23. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Car copak ty nemáš mámu? promin že se ptám
Já mám tchýni na prd ale mamka je zlato
23. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Suny on je pryč jen od konce srpna do prosince a jezdí tady... Jinak jsme spolu byli denně a taky bych si nedokázala představit, že by tam byl delší dobu jak mužíčci od kamarádek, kdy dojíždí domů jednou za 3 měsíce, to je masakr. Tam jel, že musel :confounded: Ale ještě tak měsíc, měsíc a půl a vrací se :slight_smile:
laktobacilky? Né ani nevím co to je, na imunitu máme vitamíny co nám říkala dr., že si máme koupit, no je to spíš na období chřipkové-Preventan
23. říj 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
sun,mam ale jako kdyz nemam...umi jen ublizovat a nezalezi ji na me
23. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
No my s mamkou jsme si někdy taky pěkně vyměnili názory, až mě to kolikrát sral* , že jsem na ní nadávala, ale to bylo ze vzteku a taky tím, že jsme tam chvíli bydleli, bylo nás tam celkem dost a málem se všichni pozabíjeli.
Jinak na mamku nemůžu nic říct a ani na ní nedám dopustit, moc nám pomohla i když jí nic jiného nezbylo, ale i tak. Jen mě mrzí, že toho malého si často nebere, ale já ho taky moc nedám :grinning: Jinak je malý za ní hotový, odcházíme vždycky s brekem, že chce být tam a jenom babička Jituška, to je jeho :grinning:
23. říj 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
no bere se to pořád a je to na imunitu ale je fakt že ve škice se chytne všechno

takže na vánoce už dostane práci u vás
23. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
moni-laktobacili je dobre brat kdyz beres atb a nebo jist activie,tam jsou taky..je to na strevni floru a i zaludek-co atb nici

jinak moni,tchyne je celkem v poho ikdyz ma svy mouchy..ale aspon jedna vcelku normalni babicka...ale uz je starsi no..nekdo nema ani to..ale my prckovi vse vynahradime :grinning:
23. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.