• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car já to kdysi četla, pamatuju si jak si to psala, ale určitě Ti je takhle líp. A s tchýni vycházíš né?
23. říj 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz
car tak to mě mrzí já s mamkou nemohla bydlet ale ted jajk sem pryč tak je to pohoda.

Mony tak jak ho může hlídat když jí ho moc nepučuješ??? :grinning:
23. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
moni a to jako co se pridalo ted to uz je totalni vrchol..ja tu psala jen spicku ledovce..co jsem tehu tak se snazila snad ublizit ete vic misto aby me nechala byt..no no comment...me to nekdo vypravet myslim si ze je to scifi..a ani to snad vsechno vypravet ani popsat nejde
23. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
car je to těžký je to fakt peklo ale mywlím že to zvládnete i tak mimísek je v pořádku a to je to hlavní fakt.
23. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Car, já měla jednu dobu takovou, že jsem se smou rodinou nechtěla bavit, chtěla jsem se odsud odstěhovat daleko, chtěla jsem jet i za tím mím do Prahy, že tam budem bydlet, jen on tam nechce žít, že je to tam masakr a nechce aby tam v té době děti vyrůstali... Takže i my jsme si s rodinou zažili své. Ted se snažím nic neřešit a raději vím toho i mín co se kolem děje a ták a je to lepší. Tak aspon, že tchýně je fajn, já zase tchýni moc nemusím :grinning: Jak už jsem psala, malý neví, že je to jeho babička, protože ho viděla asi 2,3x za celou tu dobu. No škoda mluvit, všude je něco.
23. říj 2009 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz
Mony tchýni mám taky naprd však jsem to psala no. všude je něco.

Ale veselej holky, já zas nevím co vařit o íkendu mě mrskne :grinning:
23. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
sun,ja bych treba nemohla s tchyni bydlet a ani ji vidat mockrat do tydne..ale jinak je fajn,ma svy mouchy ale v ramci moznosti a ma me moc rada...proste jsou lidi s kteryma nevychazis ale tolerujes to,pak ktery mas vcelku rada ale neni to ze bys je mohla vidat furt a pak jsou super vztahy..ja mame odpustila dost veci,hnusnejch,ty mensi ani neresim..a opakovalo se to stale dokola a pak ete horsi a bezduvodne nadavky do krav ,debilu -ze nema nalady jsou jen to nejmensi co udelala...a terorizovani kdyz zjistila ze jem tehu jen aby me vynervyla atd..proste ted uz nejde jen o mne ale takhle by ublizovala i mimcu..proste pretekl hrnecek-nekolikrat jsem odpustila,pak uz to neslo ale aspon se bavila ale ted uz nemuzu ani to..bych sebe i mimi trapila do konce zivota a doma furt brecela...
no co ale mam supr manzilka,broucka na ceste a nic nam nechybi :grinning:
23. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Car to Ti věřím, my máme takovou babičku ta jak se rozjede si nevidí do pusy a neuvědomuje si, že tím ubližuje tomu druhému , ale i sobě, je vyčítavý typ hrozně jak jí chytne rapel. Ale my se to snažíme přehlížet, jak vynadala tomu mému jsem se sní nebavila a pak jsem tam musela, protože se jednalo o dědu (který už bohužel není mezi námi) tak aby nevyčetla i to a tak jsme se začli spolu bavit zase, ale není to už ono :unamused:
Suny no ono je to asi spíš tak, že mamka mi neřekne sama, že si vezme malého, až když mluvím, že bych si chtěla odpočinout, nebo vypnout tak pak řekne, tak já Ti ho vezmu, nebo jí přímo musím říct nechceš si ho vzít?
A tak proto moc nemluvím nic a nechci jí ho dávat, když neřekne sama :confounded:
23. říj 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
moi,vis ono to fakt nejde popsat co vse udelala..je to k neuvereni,ale neudela to ani nejhorsi nepritel..proste tady jsem napsala jen prkotiny podle toho zbytku...a tchyne jako neni to uplne nej,ale dyz se vidime jednou za cas tak je v pohode,ale castejc to zas nemusim
23. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Suny špagety :grinning: Já mámještě sugo na špagety v mražáku tak si zítra koupím tvrdý sýr a udělám si je na neděli.
Jinak zítra jdeme k mamce a nevím co bude vařit. Já jsem už hotová, malý spí a já zase přetahuju čas, tak idu hajat, Holky papa a hezké sny i broučkům :slight_smile:
23. říj 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
Mony tk to je blbý to jí ho nechceš vnucovat tak to my máme už u našich rozpiis nééé ale mamka říkala že mě bude pomáhat a malýho si brávat ale u mamky to vím že ta si oto klidně řekne je z něj potento už ted jak my dva s manžou.
Mony at je malýmu líp a car ty se netrap.

Holky budu tu zítra, manžel dojel z práce tak se mu jdu věnovat.

A jsem moc ráda, že vás mám.

papa
23. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Car pro mě je taky hlavní moje rodina :slight_smile: Tak papa
23. říj 2009 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz
Suny no, ona je i na druhou stranu unavená to jí zase chápu, protože dělá denně od 5ti rána do 3,4 odpol. po práci jede k jedné babičce na druhý den k druhé, třetí den ke mně, pak zase k babičce a celý týden někde lítá, není vůlbec doma a o víkendu jak má volno odpočívá, nebo má někdy i pracovní :frowning2: Tak je to na prd. Tak já už taky jdu fakticky :grinning:
papa :slight_smile:
23. říj 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz
holky tak se mejte hezky a mimiskove taky..dobrou :wink:

sun..vis ja uz si zvykla a rikam ze mi to posililo a vynahradim to prckovi... :wink:

jinak ja budu delat rizky..

paa
23. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tady se beztak vychrapává :grinning: My jdem tedka se psem a pak jedem k mamce na celý den :slight_smile: Tak hezkou sobotu, páá
24. říj 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, no vychrápává se tady určo je tady mrtvo.

Já sjem ted vstala usla jsem o půl 2 nic moc noc zase no.
počasí venku taky na nic, a já mám obr koš na žehlení. vařit budu až zítra dneska si dám tu rybu. a zítra budu dělat francouzský brambory. už se těším.mnam.
24. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak ja taky nic moc. Prisly jsme domu v 23:30h, ja jeste musela jest, tazke jsem sla spat v 1h, jeste jsem cucela u toho na Blada. Jsu uplne rozhozena, nemam energii. Manza jel na zahradu, odvest palety, dojde az tak kolem 14h na obed. Mame ho pozdeji, protoze jsme pozde vstavaly. Ja neco malo podelam. Takovej malej uklid. Sklidim pradlo, vynesu kos, umyju nadobi. Nic vic nezvladnu. Tesim se az si pujdu lehnout po o. odpo jdeme na basket.
24. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Mabe teda ty seš uplnej sportovní fanda uplně teda.

Já jdu ted na žehlení, možná půjdu s kamoškou odpoledne ven. jinak varit dneska rybu a zítra dám ty brambory snad to bude dobrý. už se na ně těším.
24. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
jojo, to jsu. jeste si hraju na dulezitou, ze pisu do zapisu hrace a davam rozhodcim registracky a tak. kdyz hrajou kluci doma, tak pisu zapis. takze dulezita funkce. :slight_smile:

tedka jsem se divala na tehu kalendar a dneska by mely zacit pohyby a podle jinyho v utery. tak snad uz to prijde. jinak kamos rikal, ze oni mely taky spatny triple testy a o hodne a vse je ok. uz jsem klidna. v pondeli rano teda budou zase nervy, ale tedka verim.
24. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Mabe v pohodě fakt, já jsem ti taky říkala že kamošce vyšlo to samý co tobě na ty rozštěpy a maj v poho holčičku takže v poho fakt.
Neboj se.

No já jsem začala 23tt a v po jdu do 6 měsíce valí to opravdu hodně teda
24. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
suny, to teda vali. ja v utery zacinam 20tt. :slight_smile: tedka uz toho asi moc neudelam, na CT4 je basket baby. :slight_smile:
24. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
ježiš ty jsi na tom basketu závislááááá.

Tak snad už ty pohyby budeš mít, já měla včera v noci tak hrozný a když se přiblížil petr tak malej přestal.

A řídíš se podle utz na ty tt? že? já teda jo protože malej je větší. takže jsme fakt v po už 6 měsíc to je mazec
24. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
podle UTZ se ridim :slight_smile:

basketbal je muj velkej konicek :wink:
24. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Jj jsem si všimla to je dobře že máš koníčka. :grinning:

Nic já valím na to žehlení a pak asi uvařím tu rybu ale nemám na ni chut tak nevím no.
24. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
ja se jdu divat na basket, pa
24. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
tak jsem zpátky, vyžehleno, uvařeno a snězeno ted tady sotva dýchám je to docela náročný to zažívání :grinning:

asi se zase mění tlak protože se mě zase motá hlava a je mi slabo chjo nechápu fakt
24. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj suny, ty ses sikulka. :slight_smile:
24. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
je me lito, ze mas ty tlaky. :unamused: asi s tim nic neudelas. ja tedka delam cinu, manza jeste nikde. jak dojde udelam hranolky. jeste jsem udelala okurkovy salat.
24. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Mnam taky dobrý

to mě nenapadlo to si asi taky udělám ale bez masa blééé.

no nevím co to zase je a už mě to štve fakt se mi motá hlava a hrůza teda fakt.

Tka to budete papinkat později. já snědla kousiček ryby víc brambor a salát s čínskýho zelí. mnam
24. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
jakoby me bolely streva ci co.

suny, kdy te ten mimisek zacal kopat tt? a v jakou denni dobu?
24. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.