• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ja mela pred hodinou jedno smazeny stehynko od babicky. :slight_smile: byla jsem se na ni podivat a ona me jedno dala
24. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
No takovej ten kopanec a vrtění hodně bylo jejda v 21tt tak nějak ale už tak měsíc jsem cítila minibublinky.

a bylo to večer asi kolem 7 paráda.

Už ti to přeju je to bomba jen si na to zvyknout že se ti tam malej hejbe.
24. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tééééda, já dneska asi nebudu večeřet jsem se najedla.
24. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
tak to mam jeste tyden cas. uz se moc, moc tesim. :slight_smile:
suny, uvidis, ze budes veceret :wink:
ja mela o pulnoci pulku prejtu s bramborem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
no to jo neboj, já jsem malýho cítila už dřív ale jen fakt bublinky malinky ale ted jsou to prdy jak kráva teda. :grinning:
24. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
tak ty jakoby streva sem tam citim taky. ale sem tam. chtela bych casteji.
24. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
no jo já bych toho taky chtěla, takže neboj je to prostě na mimískách.

Kubík kope většinou ráno brzo, pak tak v poledne když už mám hlad a pak večer až tak do půl noci takže tedka spinká ais mín
24. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

sleduju vás od rána, ale ještě nějak jsem neměla čas vám napsat. Musím vám říct co jsem včera zažila. Ležím si tak u televize a malý jako vždy kopal, já somozřejmě ruce na bříšku a hladila ho, z ničeho nic se mi na břiše udělala boulička a jak jsem na to šáhla tak ucukl:grinning: bylo to něco užasného, jen nevím jestli to byla ručička nebo nožička, ale byla to sranda. A dneska se mi ráno stalo to samé, takže je to uplně něco senzačního:slight_smile:

já teprve mám oběd na plotně, ale bude to hned. pozdě jsme totiž snídali:slight_smile:..dělám pečené kuřátko s rýží a už tu voní celý byt tak se těším:slight_smile:
24. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Mony ahojky tak to je mazec, tak příště zkus polechtat a když ucukne tak je lehtivej asi na nožičce tak to je fakt super.
My jsme včera leželi a malej kopal hafo teda fkat se nedá usnout. a manža dal ruku na břicho a nic. :grinning:
24. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
monako, tak to je super zazitek.

holky, ja vam tak zavidim. :astonished:
24. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
suny přítel jak dá taky ruku na břicho tak malému se mu moc nechce, ale občas překvapí a kopneho když přítel vydrží. Včera večer mi hladil bříško a ten malý mu dal takové bomby, že se až lekl a přítel mi říká, on má teda velkou sílu, to tě nebolí??:grinning:
24. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
moni, at ho poradne kope tatku :wink:

ja citim sem tam takovy vrneni, nebo brneni nebo jak to rict.
24. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Mabe chápu ale kdo si počká,tak pak jak to budeš nejmín čekat tak buch a bude to.

mě bylo v ten čtvrtek 9 října bylo tak to bylo na konci 20tt to je fuk tak mě bylo blbě fak jsem lezla po zdi, záda boleli omdlívala jsem tak jsem si sedla, mezitím zavolala manželovi jeslti by nemohl dojet dřív ze šipek, fakt hrůza a tak si sednu ted apolosednu a najednou rana a druhá a už to valilo. a všechno bylo zapomenutý. záda najednou jsem necítila bylo to super.
24. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
suny, tak to jeste ten tyden mam cas :slight_smile:
24. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mabe to je ono počkej já myslím že příští týden už se dočkáš.

Mony tak to máme podobný. petr taky aříkal to tě nebolí???? a já říkam že to ještě nejsou asi ty mega kopance jak třeba v 7 mesíci
24. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mabe jasný neboj halvně na něho nespěchej každej má svoje a ted tvůj mimísek tě chce překvapit se vším všudy.
24. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
je to onoooooooooooooooooo :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
pekne to teda natahuje
24. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
no to jo no ale pak to bude silnej kopanec a to je fakt zážitek.l

jdu si lehnout po papu. papa
24. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
ja si jdu cist. manza dojde az v 14:30
24. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahojky holky :grinning:

mona..to muselo byt fakt uzasny :wink:

mabe se dockas brzy:wink:
24. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj car. no já ji říkám že ji pak mimčo překvapí. já jsem se ted vzbudila a když vidím tu horu nádobí tak bych radši zase usla.
24. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
sun ahuj...rikas ji to dobre :grinning: souhlasim..a jakpak ti je?
24. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
NO car bývalo líp ale co už.

Jinak zase dělám palačinky. já nevím tedka mám nějak chut na sladký a nevím co s tím. :frowning2:
24. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
a jak je tobě ty už máš kopance???
24. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
sun,ja papam jen sladky a ryby :grinning: :grinning: :grinning: maso vubec..a na sladkym silene ujizdim

jinak je mi lip ale furt jsem naka prejeta,nachcipana a unavena...sun jinak uz kopance mam :grinning: :grinning: uz cejtim prcka jakou dobu a ted uz dava teda pekny :grinning:
24. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
No já dřív sladký nemusela a ted nevím no. se na ten test cukrovky netěším.

Mě nejdou ty plalačinyk otáčet, uaaaaaaaaaaaa.

takže to poletí do koše asi. chjo teda jsem nemožná :angry:

jojo unavená to já znám no prostě to je mazec a navíc mě vadí že nechodím skoro vůbec ven
24. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
sun..takpriste zkus jiny testo,nekdy to muze byt tim...hlavne se tim nenervuj...

jinak tech testu na cukrovku se hrozim,uz sem sezrala sladkyho za tehu(a ze i pred ale ted je to masakr)
24. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.