• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car nenervuju prostě se to nepovede tak co no :wink:

no já právě na sladký nebyla až ted tak 3 týdny já se bojím spíš váhy že přibírám hrozně. a to fakt moc nejím
24. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
sun aha,ja byla pred tehu a ted ete tuplem ted toho zeru kvanta..dnes jsem mela nanuky,jesenku(zahusteny mliko),susenky a dalsi :sweat_smile:

sun a kus s tim pribiranim,dyt brisko mas malinky..dle vahy to soudit nejde-mam dve kamaradky-kazda mela prs dvacet navrch a jedna sla z porodky s dvema navrch a druha s 12..proste kazda pribrala v jinym pomeru(voda,tuk atd)
24. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
No já přibírám beztak tuk :grinning: ale jsem ve 23tt a už mám 8 kilo navrh
24. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
sun,ale mas malinkaty brisko a dle fotek jsi hubenour...muze to byt voda... a jinak ja mam navcrh nakych pet...takze to neni takovy rozdil..
24. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
no to je prosímtě už ted vážím 75 hrůza a to jsem vždykcy měla tka 60 max a to je moc no ale před těhu jsem se rozjela a při mé výšce mám 161 takže to je dost hrozný
24. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
sun,hlavne to ted neres a jez kuli mimisovi..a pak to das do kupy :wink:
24. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
No jo no ale fakt nechci přibrat 30 kilo to přibrala kamoška a to je síla a navíc ještě prostě nejím tak jak normálně ale ještě mín.l tak to nechápu
24. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
sun ale prave bys jist mela,nebo ti pujdou do haje vlasy,zuby atd...takze jez dost,ale mliko,mlecny vyrobky,zakysy,ooce,zelenina,ryby a tim se pekne cpi...nepribrala si o tolik vic nez ja a myslim ze bys mela ted jist vyvazene..beres naky vitaminy?
24. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Ty jdou do háje od začátku ksicht hrůza fakt.
nehty se mi lámou, vlasy padaj a k zubařce se poprvé bojím páč do ted mám jen dva kazy nebo tři max.

Mlíko a zakysaný nápoje jakž takž, ryby taky zeleninu a ovoce mín teda to je akt.

vitamínky jsme brala femibion ale neberu ho protože mě přišlo že mě po něm bylo blbě tak jsem ho už 14 dní neměla tak nevím co ty??
24. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
sun,ja brala femibion uz dva mesice pred tehu-aby se telo pripravilo...no a od ty doby kazdy den(nejdriv ten pro prvni trimestr apak ten od druhyho)...jelikoz mi ze zacatku bylo blbe,nejedla jsem vubec vyvazene a ted jim ovoce i jogurty a tak ale maso treba vubec-proste to beru dal...
jinak k zubari taky musim-fuj...mam ted naky citlivy...
ksicht mam taky des bes od zacatku-ale to se spravi..ale pokud nebudes mit potrebne latky zuby i nehty a vlasy dopadnou o to hur...
24. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
pokud nejis ani neberes vitaminy,tak nic moc..

a mela by ses prekonat a jist hodne mlec.vyrobku ,ovoce,ryby a tak.kuli miminku..a vahu resit po porodu..tohle jsou same zdrave veci a nikdo ti to nemuze vycist ze priberes vic kdyz nebudes dlabat tuny dortu ktery ti nic nedaji..
24. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Car já před těhu brala kyselinu listovou, a jak jsem zjistila že jsem těhu jsem brala mamavit a listovku vysadila no a femibion mi ta moje kráva dr doporučila až na druhý trimestr.

Vyváženě moc nejím samý špagety s kečupem a tak no ale denne aspon zeleninu nebo jedno ovoce mám no.
ale nedávam tomu tolik. já myslela že se mi dělá bblě s toho femibionu a to asi není ono tak ho asi začnu zase brát ale tak obden.

Zuby já tedka když si čistím tak u toho docela krvácí dásně tak nevím no.
ten malej ze mě tahá všechno :grinning:

Ty jo manža příjde až nejdřív v 10 se tu unudím. ted umývám nádobí a pak nevím no. začínaj mi zase ty záda.
A co ty? máš drahou polovičku doma??
24. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Dorty nejím jen tak třeba dva oplatky denně no. jogurty nedávám to radši ty kysaný nápoje. a ovoce a zeleninu nedávám ale ted si udělám třeba banán s jabkem na oběd jsem měla rybu a brambory a salát tak jsem dneska ze sebou docela spokojená no.
24. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
draha polovicka ma prijet za hodku :grinning: ale ete tu pak asi budu....no a ja bych mela taky neco udelat-ale jsem lina..

jinak krvaci dasni je v tehu normalni,mam to taky...

jinak femibion je pry nejlepsi na trhu z tech vitaminu-jsem cetla,dr.dop,a lekarnice mi to taky rekli..dost zenskych ma problem listovku rozlozit a tam uz je nak rozlozena nebo co...
24. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
no tak já ho zase začnu brát ale fakt obden no. snad to bude vše ok

já jsem dneska taky líná. udělala sem jen dvoje nádobí, a vyžehlila a uvařila a udělala palačinky tak to je všechno no.
zítra jdu na celej den k našim abych tu nebyla furt sama. můj pejsánek má dneska 5 let. ani ji nemám žádnej dáreček. chjo. :frowning2:

a kde máš miláčka v sobotu??
24. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
pripravuje si motorku na zavody,zitra jede vis..vcera mi chtel vzit do kina a dnes jsme meli jit pryc ale nechali jsme to byt ze az v tydnu a ted radsi budu lezet-neni mi dobre,furt zvysena teplota atd a nemuzu se z toho vyhabat a ete jsem ve stredu mela takovy problemek tak mam byt par dni v klidu..ale je to uz ok..jinak odjel az v pet a za chvili je zas doma...

no a ja dneska jen uvarila ,umyla nadobi a konec..cely tyden jsem lina a odpocivam co to jde,kdyz mam cas..a uklid jsem odlozila..jeste povesim pradlo a zklidim nadobi a budu dal lezet,fakt mi neni dobre a zas teplota
24. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
car a jaký jsi měla problémek stalo se něco?

Já tedka koukám ještě na dupačky a polodupačky budeš je mít taky,????
24. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
chudáku ta nemoc se vleče teda.

A miláček ti jezdí závody se nebojíš??
24. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
sun,tovis ze bojim,ale co nadelam..zakazovat mu to nebudu..ted zas bude dojara klid...
24. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Můj tatka má motorku a jezdí jako v klidu ale ne závody tak jsem ty jízdy milovala ale ted nemůžu a už je i zima takže letos ne no. ale s tatkem se nebojím.

Je teda fakt že se může komukoliv z nás stát něco i v aautě nebo tak no, je dobře že to tak bereš.

nevím na co se budu koukat večer.
24. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky, jsme doma :slight_smile:
Nedočítám, je toho dost a já za chvíli ukládám malého ke spánku odpol. po o nespal a tak už je po koupeli a po večeři a za chvíli půjde :slight_smile:
Dneska zas plakal, že nejsem jeho, že jeho je babička a že tam zůstane :grinning: Je na ní jak klíště vždycky jak odchazíme, jak kdybych ho doma bila :confounded: Ale pak už babičce zamával posílal pusiny a říkal, že zase brzy za ní příjde :slight_smile:
24. říj 2009 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mony a jak mu je?? už je to lepší?

no to víš babička je babička.
24. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
..ahoj moni :grinning:
24. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: máte se?

Já mám dneska totálně hnusný den :frowning2: Sice se slavily narozky, ale já jsem celý den trpěla...
Ráno jsem se nemohla bolestí na pravé straně břicha ani postavit, vůbec jsem nechápala co to je :confused: tak tak jsem došla na záchod, byla jsem připravená, že jedeme na pohotovost. Pak to trochu přešlo, ale i tak to celý den cítím. Pořád brečím a hladím bříško, maličký sem tam kopne...to jediné mě uklidňuje. Myslíte, že to může souviset se včerejším sexem? Ten byl ale opravdu opatrný...po něm mi nebylo nic. \nebo že by to byla roztahující se děloha a úpony? Sem tam mě to píchá až do pravého boku :frowning2: ach jo!!!! Ve čtvrtek odpo jsem byla na Utz a vše bylo v pořádku :unamused:
24. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
luci...ty bolesti jsou normalni..vis jaky jsou to pro telo zmeny?no a taky si prcek obcas muze blbe lehnout a taky to muze zabolet..nemej strach :wink:
24. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahoj Car :slight_smile: fakt? Já vím, že boesti jsou normální,a le tohle neznám :confused: Že bych to břicho cítila celý den :rolling_eyes:
24. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Lucinko ahojky kvůli těm bolestem jsem byla u dr tenkrát taky bylo to jak na ms silný bolesti a mě dr uklidnila že se mimčo ted roztahuje a roste rychle takže je to děloha a svalstvo neboj se kočko je to fakt normální.

ale vím jak ti asi je. já neívm jak se sexem my neto od začátku těhu. ale s tím to si myslím nesouvisí.
24. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
luci no ja jak jsem tu psala ze furt kdyz to jde ted odpocivam,tak prave posl tri dni mi poboliva bricho taky furt a nekdy docela dost..si prijdu ze se zacinam rozpadat-jsem dnes rikala manzovi..krev z dasni,vcera a dnes z nosu,zada des bes,do toho bricho poboliva a jeste to nachcipani,zuby citlivy ,krupe ve mne a kycle boli..no bes :confounded: ale beru to ze nekdo ma tehu v pohode a ze nekdo min v poho a nebo sileny..a ze tohle jsou proste tehu problemy
24. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Car :slight_smile: tak to jsi mě uklidnila :wink: Já jsem se jen lekla, protože takové běžné bolení břicha nebo píchnutí jsem neřešila, navíc beru to Magnesko. Ale dneska mě na té pravé straně rve, tahá, píchá a ležím pouze na zádech nebo ne levé straně :rolling_eyes: Doktor mi říkal, že mám navíc dělohu nějak víc zakloněnou napravo, takže už bude asi jen hůř....Ale vydržíme :wink: Hlavně ať se tam má mimi dobře :wink:

Rodinná známá porodila před pár dny o 4 týdny dřív a kamarádka má termín za 5 měsíců a bude rodit už každým dnem :confused: Ty termíny nějak nevycházejí :confounded:
24. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahojky Suny :dizzy_face: taky děkuji za uklidnění :slight_smile: My taky poc neto jen tak sporadicky...já už jsem přemýšlela nad vším, čím by to mohlo být... :pensive:
A jak ty? Už je líp?
24. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.